|
12.08.2012r. IV Zagłębiowski Zlot Motocyklowy na Dorotce |
| Autor |
Wiadomość |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-15, 11:48
|
|
|
| Skontaktuj się ze mną. Mam znaczki dla chętnych. Cena niezmienna. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Miki72

Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 514 Skąd: Myslowitz
|
Wysłany: 2012-08-15, 19:24
|
|
|
eeeno nieżle się porobiło !
trzeba było od razu pisać, że parada będzie nielegalna to bym przyjechał bo na jakiś czarny zlot to mi się nie chciało...
a swoja drogą to mnie osłabiło i utwierdziło w przekonaniu że czarni to już dawno dusze mamonie zaprzedali (w tym przypadku gazowni)
 |
_________________ Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-08-15, 22:44
|
|
|
| Temat ze względów oczywistych został wyczyszczony. |
| Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-08-15, 22:44, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-08-18, 09:16
|
|
|
Dopiero teraz sprawdziłem nagrania z kamerki i okazało się że jest tam zapis zdarzenia z Będzina .
Jeśli czyta to osoba która miała stłuczkę z puszką w czasie parady na terenie Będzina (lub ktoś kto go zna ) to mogę przesłać nagranie całego zdarzenia .
Może się to przydać np w przypadku problemów z OC , policją (ewidentna wina puszkarza - wymuszenie ) lub po prostu na pamiątkę .
Wiadomości najlepiej na PW. |
|
|
|
 |
Patra

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2012-08-18, 10:48
|
|
|
| Butan napisał/a: | | miała stłuczkę z puszką w czasie parady |
Eeee to zajebista parada musiała być |
_________________ Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-08-18, 11:01
|
|
|
| Do stłuczek dochodzi jedynie na paradach do dupy, bo na tych zajebistych wszyscy są nieśmiertelni. |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-08-18, 12:46
|
|
|
Abaddon, taaa.....
No tak Chyba znowu się zaczyna Na przyszłość trzeba pamiętać aby rozciągać zasieki wzdłuż całej parady żeby następny pajac nie wjechał pod kątem prostym w paradę
A może konkurencja mu kazała
[ Dodano: 2012-08-18, 12:48 ]
Mam też fotki z wywrotki i najechania na paradzie Bezpiecznej Drogi - jak paparazzi |
|
|
|
 |
wojciech68

Motocykl: Yamaha XJ 600 85r.
Imię: Wojtek
Wiek: 32 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 15 Skąd: Bytom
|
Wysłany: 2012-08-19, 23:42
|
|
|
Ma ktoś jakieś zdjecia albo filmy ?
Oprócz tych co były wcześniej wrzucane. |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-08-20, 00:56
|
|
|
| Butan napisał/a: | ... Na przyszłość trzeba pamiętać aby rozciągać zasieki wzdłuż całej parady żeby następny pajac nie wjechał pod kątem prostym w paradę
|
tak sorry ze zapytam, ale ktos obstawial te parade? |
|
|
|
 |
tomek_tm
FE80

Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010 Posty: 715 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2013-08-09, 22:37
|
|
|
a w tym roku cisza
podobno w tą niedziele... |
_________________
"Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu"
 |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2013-08-10, 08:06
|
|
|
| Jak to cisza. Jest w tym roku jak zwykle. Nie pisałem bo mnie nie ma ale rzeczywiście , mogłem cos wspomnieć. Postaram się cos zrobic. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|