Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
12.08.2012r. IV Zagłębiowski Zlot Motocyklowy na Dorotce
Autor Wiadomość
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-08-15, 11:48   

Skontaktuj się ze mną. Mam znaczki dla chętnych. Cena niezmienna.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Miki72 


Motocykl: Ducati Diavel Carbon Red 2011
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 514
Skąd: Myslowitz
Wysłany: 2012-08-15, 19:24   

eeeno nieżle się porobiło ! :D
trzeba było od razu pisać, że parada będzie nielegalna to bym przyjechał bo na jakiś czarny zlot to mi się nie chciało...

a swoja drogą to mnie osłabiło i utwierdziło w przekonaniu że czarni to już dawno dusze mamonie zaprzedali (w tym przypadku gazowni)

_________________
Pozdrawiam
Miki
Jak wsiadasz na moto Twoja dusza wzlatuje w pół drogi do Nieba.Oby jej nie było tam bliżej niż z powrotem do Ciebie
www.motoautostrada.pl
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-15, 22:44   

Temat ze względów oczywistych został wyczyszczony.
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-08-15, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-08-18, 09:16   

Dopiero teraz sprawdziłem nagrania z kamerki i okazało się że jest tam zapis zdarzenia z Będzina .
Jeśli czyta to osoba która miała stłuczkę z puszką w czasie parady na terenie Będzina (lub ktoś kto go zna ) to mogę przesłać nagranie całego zdarzenia .
Może się to przydać np w przypadku problemów z OC , policją (ewidentna wina puszkarza - wymuszenie ) lub po prostu na pamiątkę .
Wiadomości najlepiej na PW.
 
 
Patra 


Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wiek: 43
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2904
Skąd: SO
Wysłany: 2012-08-18, 10:48   

Butan napisał/a:
miała stłuczkę z puszką w czasie parady

Eeee to zajebista parada musiała być ;o
_________________
Zawsze kiedy piszesz głupie posty bóg zabija kotka!
Gość pozdrawiam
:D
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-18, 11:01   

Do stłuczek dochodzi jedynie na paradach do dupy, bo na tych zajebistych wszyscy są nieśmiertelni.
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-08-18, 12:46   

Abaddon, taaa..... :D :D :D
No tak ;/ Chyba znowu się zaczyna ;/ Na przyszłość trzeba pamiętać aby rozciągać zasieki wzdłuż całej parady żeby następny pajac nie wjechał pod kątem prostym w paradę :D
A może konkurencja mu kazała ?? :D :D :D

[ Dodano: 2012-08-18, 12:48 ]
Mam też fotki z wywrotki i najechania na paradzie Bezpiecznej Drogi - jak paparazzi :D :D :D
 
 
wojciech68 


Motocykl: Yamaha XJ 600 85r.
Imię: Wojtek
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-19, 23:42   

Ma ktoś jakieś zdjecia albo filmy ?

Oprócz tych co były wcześniej wrzucane.
 
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-20, 00:56   

Butan napisał/a:
... Na przyszłość trzeba pamiętać aby rozciągać zasieki wzdłuż całej parady żeby następny pajac nie wjechał pod kątem prostym w paradę :D


tak sorry ze zapytam, ale ktos obstawial te parade?
 
 
tomek_tm 
FE80


Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 715
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2013-08-09, 22:37   

a w tym roku cisza ??

podobno w tą niedziele...
_________________
:) "Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu" :)
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2013-08-10, 08:06   

Jak to cisza. Jest w tym roku jak zwykle. Nie pisałem bo mnie nie ma ale rzeczywiście , mogłem cos wspomnieć. Postaram się cos zrobic.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/