Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
04.08.2013 Góra Św.Anny
Autor Wiadomość
gregor 


Motocykl: Honda VT
Imię: Grzegorz
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 309
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-07-28, 13:19   04.08.2013 Góra Św.Anny

Witam

Mało tu zaglądam a raczej ostatnio wcale tak jakoś wyszło że nie ma czasu na jeżdżenie.
Jest ktoś chętny na coroczną rajzę do Anki?
http://www.zlotymotocyklo...ocyklistow.html
Nie namawiam nikogo na Msze itp. uroczystości religijne ale dobry obiadek i trasa po Opolskich Drużkach + piwko w Strzechach Op. a być może i ciasto jak się załapiemy :mrgreen: .
Myślę że wyjazd z Pyskowickiej tankszteli Orlen https://maps.google.pl/maps?gs_rn=20&gs_ri=psy-ab&tok=s5YXwnzOk4EWIQEkLCOs3g&cp=8&gs_id=y&xhr=t&q=orlen+pyskowice&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.49784469,d.Yms&biw=1280&bih=675&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&sa=N&tab=wl

godzina 9/00 będzie OK.

Pozdarwiam
_________________
http://www.wrm.org.pl/
 
 
bosman 


Motocykl: kawaski zx600a1 / gpz600
Imię: jarek
Wiek: 61
Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 301
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-07-29, 11:58   

Oczywiscie pojade
 
 
chopper5 
jerry


Motocykl: honda vtx1300
Imię: Jerzy
Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: Knurow
Wysłany: 2013-07-29, 20:38   

Witam co roku grupa z Knurowa leci na anke czy ktoś wie jak jest po mszy czy jest wyjazd coroczny do Strzelec opolskich.
 
 
gregor 


Motocykl: Honda VT
Imię: Grzegorz
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 309
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-07-29, 21:51   

info.
_________________
http://www.wrm.org.pl/
Ostatnio zmieniony przez gregor 2013-07-29, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elDamiano 
soldier


Motocykl: XV 750
Imię: Damian
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 1304
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-07-30, 12:25   

... jadymy :D :D :D
_________________

 
 
 
chopper5 
jerry


Motocykl: honda vtx1300
Imię: Jerzy
Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: Knurow
Wysłany: 2013-07-30, 18:00   04.08.2013 Góra Św.Anny

04.08.2013 Góra Św.Anny
Witam grupa motocyklowa z Knurowa i okolic wyjazd na Ankę godz.8.30 zbiórka małe Tesco w Knurowie.
 
 
marski 
marski


Motocykl: Honda Shadow VT750
Imię: Marek
Wiek: 61
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 25
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-08-02, 21:50   Re: 04.08.2013 Góra Św.Anny

...tak jakoś wyszło że nie ma czasu na jeżdżenie.

Fakt. Też odczuwam wyraźne skrócenie się doby ;/
Ale na Orlenie będę.

Pozdrawiam!
 
 
miswedrownis 

Motocykl: Yamaha
Imię: Szymon
Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 10
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-08-02, 22:22   

Wybiera się ktoś z Rybnika?
 
 
luke.d 


Motocykl: Yamaha Maxim-X bobber
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 187
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-02, 23:05   

na 99.9% pojawię się na Orlenie
_________________
http://www.youtube.com/user/lukemotopov

https://www.facebook.com/luke.moto.pov
 
 
Czarna_Kama89 

Motocykl: Thundercat, R1
Imię: Kama
Dołączyła: 01 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-08-03, 00:04   

miswedrownis napisał/a:
Wybiera się ktoś z Rybnika?

ja się zastanawiam. do wyboru impreza rodzinna/g.św.Anny. także decyzja zapadnie w sobote wieczorem. jestem z Rybnika ;)
 
 
miswedrownis 

Motocykl: Yamaha
Imię: Szymon
Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 10
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-08-03, 07:41   

Czarna_Kama89 napisał/a:
miswedrownis napisał/a:
Wybiera się ktoś z Rybnika?

ja się zastanawiam. do wyboru impreza rodzinna/g.św.Anny. także decyzja zapadnie w sobote wieczorem. jestem z Rybnika ;)

było by miło się przejechać zapowiadają piękna pogodę, ja jeszcze nigdy nie byłem na g/ św.Anny mam nadzieje ze odpowiesz na forum , będę czekal :)
 
 
sas 

Motocykl: BT1100
Imię: Jacek
Wiek: 52
Dołączył: 01 Maj 2013
Posty: 94
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-08-03, 14:00   

Może bym sie z wami wybrał , jeśli będzie kilka motorów to jadę na 99% tylko gdzie start i o której ?

[ Dodano: 2013-08-03, 14:01 ]
...( oczywiście chodzi o ekipe z Rybnika)
_________________
Latajmy gdzie sie da - byle byśmy wracali
 
 
miswedrownis 

Motocykl: Yamaha
Imię: Szymon
Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 10
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-08-03, 14:30   

sas napisał/a:
Może bym sie z wami wybrał , jeśli będzie kilka motorów to jadę na 99% tylko gdzie start i o której ?

[ Dodano: 2013-08-03, 14:01 ]
...( oczywiście chodzi o ekipe z Rybnika)

Jestem za i otwarty na propozycje co do miejsca startu? i godziny ?
 
 
matszw 

Motocykl: Z1000
Imię: Mateusz
Wiek: 38
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 87
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-08-03, 16:25   

Jeżeli ktoś z RYBNIKA chce się podłączyć pod wyjazd na Annę to w niedzielę 4.08.13 o godzinie 9 na parkingu koło Rudy, póki co jest nas 8 motorów, pozdrawiam! :)
 
 
miswedrownis 

Motocykl: Yamaha
Imię: Szymon
Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 10
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-08-03, 20:51   

Tyle moto zajebiście ;) bede na bank ; )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/