 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
04.08.2013 Góra Św.Anny |
| Autor |
Wiadomość |
NIKITA

Motocykl: Honda Shadow VT500C
Imię: Lidia
Wiek: 57 Dołączyła: 20 Kwi 2012 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2013-08-03, 20:56
|
|
|
No to jadymy |
_________________ Mój Anioł Stróż lata z prędkością 120km/h. Ja nie zamierzam go wyprzedzać! |
|
|
|
 |
bosman

Motocykl: kawaski zx600a1 / gpz600
Imię: jarek
Wiek: 61 Dołączył: 29 Gru 2010 Posty: 301 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-08-04, 20:17
|
|
|
| No i kolejny Anaberg zaliczony dzieki za fajna impreze |
|
|
|
 |
gregor

Motocykl: Honda VT
Imię: Grzegorz
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 309 Skąd: Zabrze
|
|
|
|
 |
marski
marski

Motocykl: Honda Shadow VT750
Imię: Marek
Wiek: 61 Dołączył: 16 Maj 2010 Posty: 25 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2013-08-04, 21:51
|
|
|
Dzięki wszystkim !
Pozdrawiam. |
|
|
|
 |
Janusz1
Motocykl: ciągle jeszcze jest
Imię: Janusz
Wiek: 72 Dołączył: 10 Sty 2013 Posty: 60 Skąd: Mierzęcice
|
Wysłany: 2013-08-05, 11:46
|
|
|
| gdyby mnie nie rozmoczyło do cna - byłoby fajnie! |
|
|
|
 |
NIKITA

Motocykl: Honda Shadow VT500C
Imię: Lidia
Wiek: 57 Dołączyła: 20 Kwi 2012 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2013-08-05, 21:20
|
|
|
| Nas też rozmoczyło doszczętnie, ale i tak było warto! Dzięki Marski za miłe towarzystwo. Liczymy na następne wspólne śmiganko:D |
_________________ Mój Anioł Stróż lata z prędkością 120km/h. Ja nie zamierzam go wyprzedzać! |
|
|
|
 |
marski
marski

Motocykl: Honda Shadow VT750
Imię: Marek
Wiek: 61 Dołączył: 16 Maj 2010 Posty: 25 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2013-08-07, 00:12
|
|
|
TEŻ DZIĘKUJĘ!
Rozumiem, że we wrześniu Podhale. Oczywiście, jak wcześniej przeżyję Albanię.
Pozdrawiam. |
|
|
|
 |
NIKITA

Motocykl: Honda Shadow VT500C
Imię: Lidia
Wiek: 57 Dołączyła: 20 Kwi 2012 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2013-08-09, 20:38
|
|
|
| No nie inaczej, Marku! Podhale nasze! |
_________________ Mój Anioł Stróż lata z prędkością 120km/h. Ja nie zamierzam go wyprzedzać! |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |