|
04.08.2013 Góra Św.Anny |
| Autor |
Wiadomość |
gregor

Motocykl: Honda VT
Imię: Grzegorz
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 309 Skąd: Zabrze
|
|
|
|
 |
bosman

Motocykl: kawaski zx600a1 / gpz600
Imię: jarek
Wiek: 61 Dołączył: 29 Gru 2010 Posty: 301 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2013-07-29, 11:58
|
|
|
| Oczywiscie pojade |
|
|
|
 |
chopper5
jerry

Motocykl: honda vtx1300
Imię: Jerzy
Dołączył: 16 Kwi 2010 Posty: 67 Skąd: Knurow
|
Wysłany: 2013-07-29, 20:38
|
|
|
| Witam co roku grupa z Knurowa leci na anke czy ktoś wie jak jest po mszy czy jest wyjazd coroczny do Strzelec opolskich. |
|
|
|
 |
gregor

Motocykl: Honda VT
Imię: Grzegorz
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 309 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2013-07-29, 21:51
|
|
|
| info. |
_________________ http://www.wrm.org.pl/ |
| Ostatnio zmieniony przez gregor 2013-07-29, 21:51, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elDamiano
soldier

Motocykl: XV 750
Imię: Damian
Wiek: 41 Dołączył: 23 Sie 2011 Posty: 1304 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2013-07-30, 12:25
|
|
|
... jadymy |
_________________
 |
|
|
|
 |
chopper5
jerry

Motocykl: honda vtx1300
Imię: Jerzy
Dołączył: 16 Kwi 2010 Posty: 67 Skąd: Knurow
|
Wysłany: 2013-07-30, 18:00 04.08.2013 Góra Św.Anny
|
|
|
04.08.2013 Góra Św.Anny
Witam grupa motocyklowa z Knurowa i okolic wyjazd na Ankę godz.8.30 zbiórka małe Tesco w Knurowie. |
|
|
|
 |
marski
marski

Motocykl: Honda Shadow VT750
Imię: Marek
Wiek: 61 Dołączył: 16 Maj 2010 Posty: 25 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2013-08-02, 21:50 Re: 04.08.2013 Góra Św.Anny
|
|
|
...tak jakoś wyszło że nie ma czasu na jeżdżenie.
Fakt. Też odczuwam wyraźne skrócenie się doby
Ale na Orlenie będę.
Pozdrawiam! |
|
|
|
 |
miswedrownis
Motocykl: Yamaha
Imię: Szymon
Dołączył: 13 Cze 2013 Posty: 10 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2013-08-02, 22:22
|
|
|
| Wybiera się ktoś z Rybnika? |
|
|
|
 |
luke.d

Motocykl: Yamaha Maxim-X bobber
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sie 2012 Posty: 187 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
Czarna_Kama89
Motocykl: Thundercat, R1
Imię: Kama
Dołączyła: 01 Maj 2013 Posty: 22 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2013-08-03, 00:04
|
|
|
| miswedrownis napisał/a: | | Wybiera się ktoś z Rybnika? |
ja się zastanawiam. do wyboru impreza rodzinna/g.św.Anny. także decyzja zapadnie w sobote wieczorem. jestem z Rybnika |
|
|
|
 |
miswedrownis
Motocykl: Yamaha
Imię: Szymon
Dołączył: 13 Cze 2013 Posty: 10 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2013-08-03, 07:41
|
|
|
| Czarna_Kama89 napisał/a: | | miswedrownis napisał/a: | | Wybiera się ktoś z Rybnika? |
ja się zastanawiam. do wyboru impreza rodzinna/g.św.Anny. także decyzja zapadnie w sobote wieczorem. jestem z Rybnika |
było by miło się przejechać zapowiadają piękna pogodę, ja jeszcze nigdy nie byłem na g/ św.Anny mam nadzieje ze odpowiesz na forum , będę czekal |
|
|
|
 |
sas
Motocykl: BT1100
Imię: Jacek
Wiek: 52 Dołączył: 01 Maj 2013 Posty: 94 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2013-08-03, 14:00
|
|
|
Może bym sie z wami wybrał , jeśli będzie kilka motorów to jadę na 99% tylko gdzie start i o której ?
[ Dodano: 2013-08-03, 14:01 ]
...( oczywiście chodzi o ekipe z Rybnika) |
_________________ Latajmy gdzie sie da - byle byśmy wracali |
|
|
|
 |
miswedrownis
Motocykl: Yamaha
Imię: Szymon
Dołączył: 13 Cze 2013 Posty: 10 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2013-08-03, 14:30
|
|
|
| sas napisał/a: | Może bym sie z wami wybrał , jeśli będzie kilka motorów to jadę na 99% tylko gdzie start i o której ?
[ Dodano: 2013-08-03, 14:01 ]
...( oczywiście chodzi o ekipe z Rybnika) |
Jestem za i otwarty na propozycje co do miejsca startu? i godziny ? |
|
|
|
 |
matszw
Motocykl: Z1000
Imię: Mateusz
Wiek: 38 Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 87 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2013-08-03, 16:25
|
|
|
Jeżeli ktoś z RYBNIKA chce się podłączyć pod wyjazd na Annę to w niedzielę 4.08.13 o godzinie 9 na parkingu koło Rudy, póki co jest nas 8 motorów, pozdrawiam! |
|
|
|
 |
miswedrownis
Motocykl: Yamaha
Imię: Szymon
Dołączył: 13 Cze 2013 Posty: 10 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2013-08-03, 20:51
|
|
|
Tyle moto zajebiście bede na bank ; ) |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|