|
12.08.2012r. IV Zagłębiowski Zlot Motocyklowy na Dorotce |
| Autor |
Wiadomość |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-07, 22:26
|
|
|
| Racja. Dałem dupy z informacja , zrzucam to na podeszły wiek i postępująca skleroze. Butan napisał prawie wszystko. Konkursy , licytacje , garkuchnia .... Niestety alkoholizm we własnym zakresie. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-08-08, 23:14
|
|
|
Zapomniałem dodać że wjazd jest free
Jeśli ktoś będzie chciał kupić znaczki zlotowe ( w zeszłym roku do znaczków dawali dobry bigos ) to też będzie taka możliwość ale żadnego przymusu |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-10, 18:28
|
|
|
I właśnie mam wiadomość z ostatniej chwili.
Plebanek idąc za głosem uczestników wcześniejszych zlotow "Dorotkowych" , postanowił ze w tym roku będzie również stoisko.z zimnym PIWKIEM. Usytuowane na parkingu pośrednim przed wjazdem na szczyt. Więc pamiętajcie , wypijajac 1 piwo 0,5 musicie odczekać co najmniej 3 godziny zeby moc ruszyć dalej. Oczywiście nikogo do tego nie namawiam ale w tym czasie na pewno nie będziecie się nudzić. Acha , ciasto w tym roku będzie rozdawane za darmo. Jak wcześniej napisał Butan: do każdego zakupionego znaczka zlotowego- bigos gratis.
Jedzenie i znaczek dla zabezpieczenia - FREE. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-08-10, 19:19
|
|
|
normalnie to "prosze Księdza" a tu ...
dałby ci plebanek jakby tu zajrzał |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-10, 21:07
|
|
|
Spoko ,luz. Już słyszał to haselko bezposrednio |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
tomek_tm
FE80

Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010 Posty: 715 Skąd: Czeladź
|
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2012-08-12, 19:29
|
|
|
ale z tym piwem to przegicie pały jedzesz pojazdem mechanicznym nie pij ale kazdy robi co chce w sumie |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
zeno [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-08-12, 21:04
|
|
|
| hehe kurde wlasnie mi kumpel napisał, ze wygrał te wycieczke do Włoch. jaja |
|
|
|
 |
Maksi

Motocykl: R6
Imię: Jacek
Dołączył: 20 Mar 2012 Posty: 27 Skąd: 19 Poludnik
|
Wysłany: 2012-08-12, 22:34
|
|
|
Mysle ze impreza / piknik byl bardzo udany i z bdb przeslaniem, takze zaliczam do udanych. Szkoda ze zawiodla pogoda.
Oraz podziekowania z mojej strony dla nowo poznanej ekipy ktora bardzo zyczliwie mnie przyjela. |
|
|
|
 |
samoyeds

Motocykl: zx600-g2
Imię: Adam
Wiek: 41 Dołączył: 11 Cze 2012 Posty: 124 Skąd: SK
|
Wysłany: 2012-08-12, 22:39
|
|
|
Maksi pogoda jest jak kobieta... ma swoje humory a ekipa wiadomo |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-12, 23:46
|
|
|
A ja raz jeszcze podziekuje wszystkim sciganym za na prawde wspaniale wykonana robotę. Dzieki Wam wszystko wyszło bezpiecznie (z pominięciem drobnostek)
Prawdziwe zawodowstwo pomimo zmiany trasy z pewnych względów.
A pogoda..... No coz. Troszkę pokapalo , ale od 19-ej już do końca ani kropelki.
Wielki.szacunek dla tych co odważyli się wjechać na górę , a jeszcze większy dla.tych co zostali do końca.
Sadze.ze VI Zaglebiowski Zlot Motocyklowy można uznać za udany i niestety już historyczny. Do zobaczenia na kolejnym , V który już za 12 miesięcy. Szerokości i do zobaczenia w jeszcze większym składzie.
[ Dodano: 2012-08-12, 23:51 ]
| ozon napisał/a: | ale z tym piwem to przegicie pały jedzesz pojazdem mechanicznym nie pij ale kazdy robi co chce w sumie |
Czy ktos kogoś namawiał , albo nie daj Boże zmuszał? Każdy jest dorosły i sam podejmuje decyzję. Można było wypić to piwko o 17-ej i za 2-3 godziny ruszyć z zerowym "wydechem". Wielu tak zrobiło.
cyt. "Sztos" ..... Bo pić to trza umić. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Butan

Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011 Posty: 597 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2012-08-13, 00:09
|
|
|
ozon, nie marudz z tym piwem bo jak brak to zle a jak jest to też zle ..... eee jak ktoś będzie chciał się nawalić to wezmie coś ze sobą a jak ktoś chce wypić browca to powinien mieć możliwośc .
Parę minut deszczu na początku a potem to już tylko się bawić . Kapele spisały się super fajerwerki , konkursy ..... .
Organizatorom DUŻY SZACUN !
Do zobaczenia za rok |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2012-08-13, 00:22
|
|
|
Eeeee.......tam. Lepiej.daj SNICKERSA bo zaczynam.gwiazdorzyc. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2012-08-13, 19:00
|
|
|
Butan, nie marudze tylko tepie takich kierowców co do crisa ma racje nikt nikogo nie zmusza i jak wypil to pewnie pojechal za 3 godz ale znalazlo sie paru co nie czekali tych 3 godz Dobra koniec bo off robie ;P |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
wojciech68

Motocykl: Yamaha XJ 600 85r.
Imię: Wojtek
Wiek: 32 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 15 Skąd: Bytom
|
Wysłany: 2012-08-15, 11:34
|
|
|
Ja może się wypowiem jeżeli pozwolicie
Byłem na zlocie z kolegą , przyjechaliśmy z Bytomia.
Miejsce zbiórki , potem parada na koniec wjazd na ,,dorotkę" .
Jak już dojechaliśmy do Bytomia zdjeliśmy kaski i usłyszałem od kolegi tylko :
Było zaje*iście , pamiętaj żeby za rok też pojechać !
Nie odczułem żadnej zmiany trasy itp.
Żałuje tylko że nie miałem przy sobie grosza by zakupić znaczek zlotowy
Ale za rok na pewno nie zapomne portfela ! |
|
|
|
 |
|
|