Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
12.08.2012r. IV Zagłębiowski Zlot Motocyklowy na Dorotce
Autor Wiadomość
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-08-07, 22:26   

Racja. Dałem dupy z informacja , zrzucam to na podeszły wiek i postępująca skleroze. Butan napisał prawie wszystko. Konkursy , licytacje , garkuchnia .... Niestety alkoholizm we własnym zakresie.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-08-08, 23:14   

Zapomniałem dodać że wjazd jest free :)
Jeśli ktoś będzie chciał kupić znaczki zlotowe ( w zeszłym roku do znaczków dawali dobry bigos :D ) to też będzie taka możliwość ale żadnego przymusu ;)
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-08-10, 18:28   

I właśnie mam wiadomość z ostatniej chwili.

Plebanek idąc za głosem uczestników wcześniejszych zlotow "Dorotkowych" , postanowił ze w tym roku będzie również stoisko.z zimnym PIWKIEM. Usytuowane na parkingu pośrednim przed wjazdem na szczyt. Więc pamiętajcie , wypijajac 1 piwo 0,5 musicie odczekać co najmniej 3 godziny zeby moc ruszyć dalej. Oczywiście nikogo do tego nie namawiam ale w tym czasie na pewno nie będziecie się nudzić. Acha , ciasto w tym roku będzie rozdawane za darmo. Jak wcześniej napisał Butan: do każdego zakupionego znaczka zlotowego- bigos gratis.

Jedzenie i znaczek dla zabezpieczenia - FREE.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-10, 19:19   

normalnie to "prosze Księdza" a tu :D ...
dałby ci plebanek jakby tu zajrzał
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-08-10, 21:07   

Spoko ,luz. Już słyszał to haselko bezposrednio :D
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
tomek_tm 
FE80


Motocykl: CB 600
Imię: Tomek
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 715
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2012-08-12, 19:19   

Tylko chwilkę byłem, ale zawsze cos ;)

https://picasaweb.google.com/112039927621700553084/12082012Zlot?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKy8m7zB0p_VLg&feat=directlink
_________________
:) "Jazda na motocyklu to najfajnejsza rzecz jaką możesz robić w ubraniu" :)
 
 
 
ozon 


Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 512
Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
Wysłany: 2012-08-12, 19:29   

ale z tym piwem to przegicie pały ;/ jedzesz pojazdem mechanicznym nie pij :) ale kazdy robi co chce w sumie
_________________
Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...

Hornet Turysta.... :D
 
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-12, 21:04   

hehe kurde wlasnie mi kumpel napisał, ze wygrał te wycieczke do Włoch. jaja
 
 
Maksi 


Motocykl: R6
Imię: Jacek
Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 27
Skąd: 19 Poludnik
Wysłany: 2012-08-12, 22:34   

Mysle ze impreza / piknik byl bardzo udany i z bdb przeslaniem, takze zaliczam do udanych. Szkoda ze zawiodla pogoda.
Oraz podziekowania z mojej strony dla nowo poznanej ekipy ktora bardzo zyczliwie mnie przyjela.
 
 
samoyeds 


Motocykl: zx600-g2
Imię: Adam
Wiek: 41
Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 124
Skąd: SK
Wysłany: 2012-08-12, 22:39   

Maksi :) pogoda jest jak kobieta... ma swoje humory :D a ekipa wiadomo :D
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-08-12, 23:46   

A ja raz jeszcze podziekuje wszystkim sciganym za na prawde wspaniale wykonana robotę. Dzieki Wam wszystko wyszło bezpiecznie (z pominięciem drobnostek)

Prawdziwe zawodowstwo pomimo zmiany trasy z pewnych względów.

A pogoda..... No coz. Troszkę pokapalo , ale od 19-ej już do końca ani kropelki.

Wielki.szacunek dla tych co odważyli się wjechać na górę , a jeszcze większy dla.tych co zostali do końca.

Sadze.ze VI Zaglebiowski Zlot Motocyklowy można uznać za udany i niestety już historyczny. Do zobaczenia na kolejnym , V który już za 12 miesięcy. Szerokości i do zobaczenia w jeszcze większym składzie.

[ Dodano: 2012-08-12, 23:51 ]
ozon napisał/a:
ale z tym piwem to przegicie pały ;/ jedzesz pojazdem mechanicznym nie pij :) ale kazdy robi co chce w sumie


Czy ktos kogoś namawiał , albo nie daj Boże zmuszał? Każdy jest dorosły i sam podejmuje decyzję. Można było wypić to piwko o 17-ej i za 2-3 godziny ruszyć z zerowym "wydechem". Wielu tak zrobiło.
cyt. "Sztos" ..... Bo pić to trza umić.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Butan 


Motocykl: Yamaha Special
Imię: Grzegorz
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 597
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-08-13, 00:09   

ozon, nie marudz z tym piwem bo jak brak to zle :D a jak jest to też zle :D ..... eee jak ktoś będzie chciał się nawalić to wezmie coś ze sobą a jak ktoś chce wypić browca to powinien mieć możliwośc . :P
Parę minut deszczu na początku a potem to już tylko się bawić . Kapele spisały się super fajerwerki , konkursy ..... .
Organizatorom DUŻY SZACUN !
Do zobaczenia za rok
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2012-08-13, 00:22   

Eeeee.......tam. Lepiej.daj SNICKERSA bo zaczynam.gwiazdorzyc. :D
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
ozon 


Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 512
Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
Wysłany: 2012-08-13, 19:00   

Butan, nie marudze tylko tepie takich kierowców :D co do crisa ma racje nikt nikogo nie zmusza i jak wypil to pewnie pojechal za 3 godz ale znalazlo sie paru co nie czekali tych 3 godz :) Dobra koniec bo off robie ;P
_________________
Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...

Hornet Turysta.... :D
 
 
 
wojciech68 


Motocykl: Yamaha XJ 600 85r.
Imię: Wojtek
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-15, 11:34   

Ja może się wypowiem jeżeli pozwolicie :)

Byłem na zlocie z kolegą , przyjechaliśmy z Bytomia.

Miejsce zbiórki , potem parada na koniec wjazd na ,,dorotkę" .

Jak już dojechaliśmy do Bytomia zdjeliśmy kaski i usłyszałem od kolegi tylko :
Było zaje*iście , pamiętaj żeby za rok też pojechać !

Nie odczułem żadnej zmiany trasy itp.

Żałuje tylko że nie miałem przy sobie grosza by zakupić znaczek zlotowy ;(
Ale za rok na pewno nie zapomne portfela ! :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/