Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:06
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
|
Ty mój kawalerzysto - ochhhhhh rozmarzyłam się |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:07
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy.... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:07
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
|
Zamieszcza zdjęcia iiiiiiiiii
Taaaaaaa i myśli, że samą wyobraźnią mamy sie nasycić eeeechhh jak każdy facet |
| Ostatnio zmieniony przez soprano 2011-02-19, 11:08, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:08
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy.... |
A nie masz 5 lat - kurde jak ten czas leci, jak cie pamiętam ostatni to tak jakoś było |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:08
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | | Ty mój kawalerzysto - ochhhhhh rozmarzyłam się |
Ale Ty juz na "żadnym koniu" na razie nie mozesz , wiec co mi tu macisz w glowie.... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:10
|
|
|
| soprano napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
|
Zamieszcza zdjęcia iiiiiiiiii
Taaaaaaa i myśli, że samą wyobraźnią mamy sie nasycić eeeechhh jak każdy facet |
to taka gra wspna pod tytułm kocham cię ściągaj majtki jestem gotowy!!!!!!!!! |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:10
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy.... |
A nie masz 5 lat - kurde jak ten czas leci, jak cie pamiętam ostatni to tak jakoś było |
Taaaaa jak z glizdą na rybki chodził |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:11
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | | Ty mój kawalerzysto - ochhhhhh rozmarzyłam się |
Ale Ty juz na "żadnym koniu" na razie nie mozesz , wiec co mi tu macisz w glowie.... |
Narazie - dobrze, że dodaałeś, bo jak się rozwiąże to klękajcie narody!!!!!!!!!!! |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:13
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy.... |
A nie masz 5 lat - kurde jak ten czas leci, jak cie pamiętam ostatni to tak jakoś było |
Taaaaa jak z glizdą na rybki chodził |
pytanie czy coś się na taką małą glizde złapie - bo gadać to każdy potrafi a słowa wprowadzić w czyn to juz nie wielu |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:13
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | | Narazie - dobrze, że dodaałeś, bo jak się rozwiąże to klękajcie narody!!!!!!!!!!! |
No nie mów ze dostapie szczytu................(ja pierdole co jo godom , co jo godom........)
[ Dodano: 2011-02-19, 11:14 ]
Coś Wam powiem , i na małą glizdeczke można złapać rekina ...(mówię tu o sobie i Natalce) |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:15
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | | soprano napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy.... |
A nie masz 5 lat - kurde jak ten czas leci, jak cie pamiętam ostatni to tak jakoś było |
Taaaaa jak z glizdą na rybki chodził |
pytanie czy coś się na taką małą glizde złapie - bo gadać to każdy potrafi a słowa wprowadzić w czyn to juz nie wielu |
No cóż jak jest tak jak u każdego faceta dużo gadania mało roboty to niestety obejdziemy się tylko wyobraźnią...........................................
[ Dodano: 2011-02-19, 11:15 ]
| ziokrzy napisał/a: | [ Dodano: 2011-02-19, 11:14 ]
Coś Wam powiem , i na małą glizdeczke można złapać rekina ...(mówię tu o sobie i Natalce) |
Noooo toś teraz narobił wszyscy zdechną z ciekawości o co chodzi |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:17
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | | Narazie - dobrze, że dodaałeś, bo jak się rozwiąże to klękajcie narody!!!!!!!!!!! |
No nie mów ze dostapie szczytu................(ja pierdole co jo godom , co jo godom........)
[ Dodano: 2011-02-19, 11:14 ]
Coś Wam powiem , i na małą glizdeczke można złapać rekina ...(mówię tu o sobie i Natalce) |
Chłopie czy ty kiedykolwiek polowałeś na rekiny?
Tamtrzeba niezły haczyk z duuuuuuuuuużą rybą i dużo krwi bo na glizde to nawet karp nie weźmie |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:18
|
|
|
| soprano napisał/a: |
No cóż jak jest tak jak u każdego faceta dużo gadania mało roboty to niestety obejdziemy się tylko wyobraźnią........................................... |
Mówisz MASZ |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2011-02-19, 11:19, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:18
|
|
|
[quote="soprano"] | Ola_su napisał/a: | | soprano napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy.... |
A nie masz 5 lat - kurde jak ten czas leci, jak cie pamiętam ostatni to tak jakoś było |
Taaaaa jak z glizdą na rybki chodził |
pytanie czy coś się na taką małą glizde złapie - bo gadać to każdy potrafi a słowa wprowadzić w czyn to juz nie wielu |
No cóż jak jest tak jak u każdego faceta dużo gadania mało roboty to niestety obejdziemy się tylko wyobraźnią...........................................
Jak to z Facetem, przechwałki, przechwałki i nic więcej. Męskie ego
A kto to Natalka? |
|
|
|
 |
|
|