Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mg1989sos
2011-10-30, 07:37
SCC TEAM
Autor Wiadomość
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 11:06   

ziokrzy napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!

[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
ziokrzy napisał/a:
Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę)


Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam

Ty mój kawalerzysto - ochhhhhh rozmarzyłam się
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-02-19, 11:07   

Ola_su napisał/a:
Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!

[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
ziokrzy napisał/a:
Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę)


Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam


Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy....
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-02-19, 11:07   

ziokrzy napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!

[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
ziokrzy napisał/a:
Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę)


Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam



Zamieszcza zdjęcia iiiiiiiiii



Taaaaaaa i myśli, że samą wyobraźnią mamy sie nasycić eeeechhh jak każdy facet :D :D
Ostatnio zmieniony przez soprano 2011-02-19, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 11:08   

ziokrzy napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!

[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
ziokrzy napisał/a:
Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę)


Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam


Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy....

A nie masz 5 lat - kurde jak ten czas leci, jak cie pamiętam ostatni to tak jakoś było
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-02-19, 11:08   

Ola_su napisał/a:
Ty mój kawalerzysto - ochhhhhh rozmarzyłam się

Ale Ty juz na "żadnym koniu" na razie nie mozesz , wiec co mi tu macisz w glowie....
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 11:10   

soprano napisał/a:
ziokrzy napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!

[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
ziokrzy napisał/a:
Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę)


Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam



Zamieszcza zdjęcia iiiiiiiiii



Taaaaaaa i myśli, że samą wyobraźnią mamy sie nasycić eeeechhh jak każdy facet :D :D

to taka gra wspna pod tytułm kocham cię ściągaj majtki jestem gotowy!!!!!!!!!
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-02-19, 11:10   

Ola_su napisał/a:
ziokrzy napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!

[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
ziokrzy napisał/a:
Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę)


Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam


Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy....

A nie masz 5 lat - kurde jak ten czas leci, jak cie pamiętam ostatni to tak jakoś było



Taaaaa jak z glizdą na rybki chodził :D
 
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 11:11   

ziokrzy napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ty mój kawalerzysto - ochhhhhh rozmarzyłam się

Ale Ty juz na "żadnym koniu" na razie nie mozesz , wiec co mi tu macisz w glowie....

Narazie - dobrze, że dodaałeś, bo jak się rozwiąże to klękajcie narody!!!!!!!!!!!
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-02-19, 11:11   

soprano napisał/a:
Taaaaaaa i myśli, że samą wyobraźnią mamy sie nasycić eeeechhh jak każdy facet :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=mQ3pFRtREzg
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 11:13   

soprano napisał/a:
Ola_su napisał/a:
ziokrzy napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!

[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
ziokrzy napisał/a:
Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę)


Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam


Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy....

A nie masz 5 lat - kurde jak ten czas leci, jak cie pamiętam ostatni to tak jakoś było



Taaaaa jak z glizdą na rybki chodził :D

pytanie czy coś się na taką małą glizde złapie - bo gadać to każdy potrafi a słowa wprowadzić w czyn to juz nie wielu
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-02-19, 11:13   

Ola_su napisał/a:
Narazie - dobrze, że dodaałeś, bo jak się rozwiąże to klękajcie narody!!!!!!!!!!!

No nie mów ze dostapie szczytu................(ja pierdole co jo godom , co jo godom........)

[ Dodano: 2011-02-19, 11:14 ]
Coś Wam powiem , i na małą glizdeczke można złapać rekina ...(mówię tu o sobie i Natalce)
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-02-19, 11:15   

Ola_su napisał/a:
soprano napisał/a:
Ola_su napisał/a:
ziokrzy napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!

[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
ziokrzy napisał/a:
Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę)


Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam


Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy....

A nie masz 5 lat - kurde jak ten czas leci, jak cie pamiętam ostatni to tak jakoś było



Taaaaa jak z glizdą na rybki chodził :D

pytanie czy coś się na taką małą glizde złapie - bo gadać to każdy potrafi a słowa wprowadzić w czyn to juz nie wielu



No cóż jak jest tak jak u każdego faceta dużo gadania mało roboty to niestety obejdziemy się tylko wyobraźnią........................................... ;/

[ Dodano: 2011-02-19, 11:15 ]
ziokrzy napisał/a:
[ Dodano: 2011-02-19, 11:14 ]
Coś Wam powiem , i na małą glizdeczke można złapać rekina ...(mówię tu o sobie i Natalce)



Noooo toś teraz narobił wszyscy zdechną z ciekawości o co chodzi :D :D :D :D
 
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 11:17   

ziokrzy napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Narazie - dobrze, że dodaałeś, bo jak się rozwiąże to klękajcie narody!!!!!!!!!!!

No nie mów ze dostapie szczytu................(ja pierdole co jo godom , co jo godom........)

[ Dodano: 2011-02-19, 11:14 ]
Coś Wam powiem , i na małą glizdeczke można złapać rekina ...(mówię tu o sobie i Natalce)


Chłopie czy ty kiedykolwiek polowałeś na rekiny?
Tamtrzeba niezły haczyk z duuuuuuuuuużą rybą i dużo krwi bo na glizde to nawet karp nie weźmie
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-02-19, 11:18   

soprano napisał/a:

No cóż jak jest tak jak u każdego faceta dużo gadania mało roboty to niestety obejdziemy się tylko wyobraźnią........................................... ;/



Mówisz MASZ
_________________
Wróg publiczny nr 1
Ostatnio zmieniony przez Cris 2011-02-19, 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 11:18   

[quote="soprano"]
Ola_su napisał/a:
soprano napisał/a:
Ola_su napisał/a:
ziokrzy napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!

[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
ziokrzy napisał/a:
Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę)


Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam


Ta , ta....obiecanki macanki a glupiemu stoi.........wy myslicie ze ja ma 5 lat i ktecone wlosy....

A nie masz 5 lat - kurde jak ten czas leci, jak cie pamiętam ostatni to tak jakoś było



Taaaaa jak z glizdą na rybki chodził :D

pytanie czy coś się na taką małą glizde złapie - bo gadać to każdy potrafi a słowa wprowadzić w czyn to juz nie wielu



No cóż jak jest tak jak u każdego faceta dużo gadania mało roboty to niestety obejdziemy się tylko wyobraźnią........................................... ;/

Jak to z Facetem, przechwałki, przechwałki i nic więcej. Męskie ego
A kto to Natalka?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/