Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:19
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | soprano napisał/a: |
No cóż jak jest tak jak u każdego faceta dużo gadania mało roboty to niestety obejdziemy się tylko wyobraźnią........................................... |
Mówisz MASZ |
Jak zwykle, jak zwykle.....................................
[ Dodano: 2011-02-19, 11:20 ]
| Ola_su napisał/a: | | A kto to Natalka? |
No i proszę pierwsza już pyta |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:21
|
|
|
Natalka to taka moja prawie malunia córunia......... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:21
|
|
|
| soprano napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | soprano napisał/a: |
No cóż jak jest tak jak u każdego faceta dużo gadania mało roboty to niestety obejdziemy się tylko wyobraźnią........................................... |
Mówisz MASZ |
Jak zwykle, jak zwykle.....................................
[ Dodano: 2011-02-19, 11:20 ]
| Ola_su napisał/a: | | A kto to Natalka? |
No i proszę pierwsza już pyta |
Tylko nie pyta, jak już coś to zadaje pytanie bo pyta to brzydkie słowo |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:22
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: |
Natalka to taka moja prawie malunia córunia......... |
Taaaaaaaaaaaa i robi z nim co chce ha ha ha a On cichutki i grzeczniutki że hej........... |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:22
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: |
Natalka to taka moja prawie malunia córunia......... |
Prawie robi duuuuuuuuuuuuuużą różnicę
konkrety proszę |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:23
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | | soprano napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | soprano napisał/a: |
No cóż jak jest tak jak u każdego faceta dużo gadania mało roboty to niestety obejdziemy się tylko wyobraźnią........................................... |
Mówisz MASZ |
Jak zwykle, jak zwykle.....................................
[ Dodano: 2011-02-19, 11:20 ]
| Ola_su napisał/a: | | A kto to Natalka? |
No i proszę pierwsza już pyta |
Tylko nie pyta, jak już coś to zadaje pytanie bo pyta to brzydkie słowo |
Olaaaa????? A nie powinaś teraz o czymś innym pomyśleć co???? przynajmniej do czerwca??????? |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:24
|
|
|
| soprano napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: |
Natalka to taka moja prawie malunia córunia......... |
Taaaaaaaaaaaa i robi z nim co chce ha ha ha a On cichutki i grzeczniutki że hej........... |
AAAAAAAAAAAAAAAA to o0 Tą Natalke chodzi
Ok rozumiem już nie wnikam |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:24
|
|
|
| A bo jakbym mogl to bym ja zjadl............. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:25
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | | soprano napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | soprano napisał/a: |
No cóż jak jest tak jak u każdego faceta dużo gadania mało roboty to niestety obejdziemy się tylko wyobraźnią........................................... |
Mówisz MASZ |
Jak zwykle, jak zwykle.....................................
[ Dodano: 2011-02-19, 11:20 ]
| Ola_su napisał/a: | | A kto to Natalka? |
No i proszę pierwsza już pyta |
Tylko nie pyta, jak już coś to zadaje pytanie bo pyta to brzydkie słowo |
Olaaaa????? A nie powinaś teraz o czymś innym pomyśleć co???? przynajmniej do czerwca??????? |
Myśle dość intensywnie ale zrozum natyra naturą i musi się kręcić
[ Dodano: 2011-02-19, 11:26 ]
| ziokrzy napisał/a: | | A bo jakbym mogl to bym ja zjadl............. |
E no nie przesadzaj |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:26
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | A bo jakbym mogl to bym ja zjadl............. |
Dobrze, że Ona tego nie wie bo by uciekła... |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:27
|
|
|
| soprano napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | A bo jakbym mogl to bym ja zjadl............. |
Dobrze, że Ona tego nie wie bo by uciekła... |
I tak ją dzisiaj dopadnę i wiem że Ona też tego chce......
[ Dodano: 2011-02-19, 11:28 ]
Uwaga moje Panie.......moja piosenka która mnie DOKŁADNIE OPISUJE....(TYLKO NIE ŚMIAĆ SIĘ)
http://www.youtube.com/watch?v=G9zCbVDvQjA |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:28
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | soprano napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | A bo jakbym mogl to bym ja zjadl............. |
Dobrze, że Ona tego nie wie bo by uciekła... |
I tak ją dzisiaj dopadnę i wiem że Ona też tego chce...... |
Noooo tego to możesz być pewien........ chociaż..............
[ Dodano: 2011-02-19, 11:29 ]
[quote="ziokrzy"][quote="soprano"]
a nie mówiłam? Dużo dagania i tyle nooooo przepraszam śpiewania............... |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:31
|
|
|
Jakos sam musze sie dowartosciowac......
a zauwazylyscie ze wokol cisza i nikt wiecej sie nie odzywa ?? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:33
|
|
|
Nooo po prostu zaniemówili jak sie dowiedzieli, że Ziokrzy ma tyle bab i ciągle mu mało......................... |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:34
|
|
|
| soprano napisał/a: | Nooo po prostu zaniemówili jak sie dowiedzieli, że Ziokrzy ma tyle bab i ciągle mu mało......................... |
Tak , jest mi czego zazdroscić.........KOCHAM WAS BARDZO..........i nie pozwolę zadnej zrobić krzywdy.......... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
|
|