Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:56
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Taaaaaaaaaakkkkkkkkkkk...........??????????? No to chodźcie tu blizej moje panie , zobaczymy kto pierwszy wymięknie......( ja bo wiem do czego sa zdolne) |
Jak tak będziesz rozgadywał to każdy będzie się chciał dowiedzieć a wiesz, że to tylko dla wybranych! |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:57
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | Taaaaaaaaaakkkkkkkkkkk...........??????????? No to chodźcie tu blizej moje panie , zobaczymy kto pierwszy wymięknie......( ja bo wiem do czego sa zdolne) |
Jak tak będziesz rozgadywał to każdy będzie się chciał dowiedzieć a wiesz, że to tylko dla wybranych! |
Zapomniał się |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:57
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | | soprano napisał/a: | Chyba wszystko Mu opadło razaem ze szczęką jak sie do Niego dobrałyśmy |
No niestety, i wiek też robi swoje!!!!!! |
Dlatego tak szybko "pasuje" jak Go podpuszczamy |
A boi się poprostu, że nagada a jak przyjdzie co do czego to ucieknie z podkulonym ogonkiem |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:58
|
|
|
| Cytat: | | No niestety, i wiek też robi swoje!!!!!! |
Jakby nie to ze nie moge (z wiadomych powodów to juz taraz dostałabyś................)
Ja , wiek , oz Ty ruło paskudna , Ty babo przebrzydła , a co mamusia zapomniala wpisac do metryczki odpowiedniej daty ? Poczejak jak cie dorwe i powiem wsztystkim ile Ty masz lat.....poczekaj .....poczekaj a i tak mi nikt nie uwoerzy.....z prostej przyczyny......luzdie tak długo nie zyją.............. |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:58
|
|
|
Ha, Akatora też już to przewidziała ciekawe co zrobi w Czorsztynie bo nam coś obiecał |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:58
|
|
|
Krzysiu no co ty to tak dla żartów, nie obrażaj się
No kochanie gdzie jesteś? |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:00
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | Krzysiu no co ty to tak dla żartów, nie obrażaj się
No kochanie gdzie jesteś? |
Czeka aż Mu trochę para uszami uleci bo spaliłby kompa |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:00
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Cytat: | | No niestety, i wiek też robi swoje!!!!!! |
Jakby nie to ze nie moge (z wiadomych powodów to juz taraz dostałabyś................)
Ja , wiek , oz Ty ruło paskudna , Ty babo przebrzydła , a co mamusia zapomniala wpisac do metryczki odpowiedniej daty ? Poczejak jak cie dorwe i powiem wsztystkim ile Ty masz lat.....poczekaj .....poczekaj a i tak mi nikt nie uwoerzy.....z prostej przyczyny......luzdie tak długo nie zyją.............. |
Dlatego Ja jako relikt przeszłości powinnam być otoczona specjalną opieką a Ty co nie dbasz o mnie!!!!!!!! |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:00
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | Krzysiu no co ty to tak dla żartów, nie obrażaj się
No kochanie gdzie jesteś? |
Dla zartow , dla zartow , ja Ci dam Qwa zarty.....poczekaj.......... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:01
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | Krzysiu no co ty to tak dla żartów, nie obrażaj się
No kochanie gdzie jesteś? |
Dla zartow , dla zartow , ja Ci dam Qwa zarty.....poczekaj.......... |
a nie mówiłam?????????????????? |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:02
|
|
|
| Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:02
|
|
|
Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:03
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ja pir.................... ale masz długi jęzor....................... chyba zmienię sobie .............. |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:05
|
|
|
| soprano napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ja pir.................... ale masz długi jęzor....................... chyba zmienię sobie .............. |
To Facet przyzwyczaj się oni wszyscy tacy z długim jęzorem |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 11:05
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | Ewcia, Cris zbiera siły - będzie ostro szykujmy się!
[ Dodano: 2011-02-19, 11:03 ]
| ziokrzy napisał/a: | | Ja bym zadbał ale sama wiesz . po pierwsze wpierdol od Kuby a po wtóre na 4 kochanke mnie nie stać..........juz soprano ze mnie zdziera..........(kołdrę) |
Ale ja nie chce kołdry i nie będę ździerać ja Cię poprostu wykorzystam |
|
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
|
|