Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:44
|
|
|
| I co teraz powiecie..... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:45
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | Cicho baby , do kuchni .............
Ola wyslala mi zdjecie zebym mogl Ja rozpoznac po tuch 432 latach...... |
Ale ja Ci wysłałm zdjęcie a nie rycine!!!!!!!!!!!
[ Dodano: 2011-02-19, 10:45 ]
| soprano napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | a ja słuszałam że to mężczyźni lepiej spełniają się w kuchni!!!!!!!!!!!!
więć kto tu ma być cicho i do kuchni? |
Olu On się nie chce do tego przyznać i dlatego nam tak docina |
Wiem, te kompleksy go kiedyś wykończą |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:46
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | Cicho baby , do kuchni .............
Ola wyslala mi zdjecie zebym mogl Ja rozpoznac po tuch 432 latach...... |
Ale ja Ci wysłałm zdjęcie a nie rycine!!!!!!!!!!! |
Ziokrzy przerył na drewno i tak Mu niestety wyszło |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:46
|
|
|
Wiecie co , ja z Wami nie moge..........nie moge alurat Wam dogryzac bo nie potrafię...........jesteście MOIMI BABAMI ZA KTORE POSZEDLBYM W OGIEN
(ale i tak jestescie TYLKO kobietami) |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:48
|
|
|
Ja pierdzielę ale targają Nim namiętnościiiiii
i cholera sama nie wiem przechodzi sam siebie |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:48
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | Wiecie co , ja z Wami nie moge..........nie moge alurat Wam dogryzac bo nie potrafię...........jesteście MOIMI BABAMI ZA KTORE POSZEDLBYM W OGIEN
(ale i tak jestescie TYLKO kobietami) |
Kochanie tylko nie tylko
takich dwóch jak nas nie ma na całym świecie
A mówiłam, że z nami nie będzie tak łatwo!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:48
|
|
|
No i jak ja mam byc do Was zlosliwy.....wszystko mi odchodzi
Znaczy co , sex zbiorowy z przewagą sado-maso ? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2011-02-19, 10:50, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:49
|
|
|
| soprano napisał/a: | Ja pierdzielę ale targają Nim namiętnościiiiii
i cholera sama nie wiem przechodzi sam siebie |
To wszystko te kompleksy, że on "mężczyzna" |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:49
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | No i jak ja mam byc do Was zlosliwy.....wszystko mi odchodzi |
Czy opada? |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:50
|
|
|
| soprano napisał/a: | | ziokrzy napisał/a: | | No i jak ja mam byc do Was zlosliwy.....wszystko mi odchodzi |
Czy opada? |
Wyjęłaś mi to z ust |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:52
|
|
|
Chyba wszystko Mu opadło razaem ze szczęką jak sie do Niego dobrałyśmy |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:54
|
|
|
| Taaaaaaaaaakkkkkkkkkkk...........??????????? No to chodźcie tu blizej moje panie , zobaczymy kto pierwszy wymięknie......( ja bo wiem do czego sa zdolne) |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:55
|
|
|
Ale o tym wiesz tylko Tyyyyy........... |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:55
|
|
|
| soprano napisał/a: | Chyba wszystko Mu opadło razaem ze szczęką jak sie do Niego dobrałyśmy |
No niestety, i wiek też robi swoje!!!!!! |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:55
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | | soprano napisał/a: | Chyba wszystko Mu opadło razaem ze szczęką jak sie do Niego dobrałyśmy |
No niestety, i wiek też robi swoje!!!!!! |
Dlatego tak szybko "pasuje" jak Go podpuszczamy |
|
|
|
 |
|
|