Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:33
|
|
|
Noooo a to już moja sprawa jakie ja mam cycki, łapki przy sobie |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:34
|
|
|
| Ewcia pozwól, że się wtrącę - jak Cris chce coś więcej to może lateksik pejczyk i kajdanki? |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:34
|
|
|
| soprano napisał/a: | Noooo a to już moja sprawa jakie ja mam cycki, łapki przy sobie |
to chociaż jezyczkiem..........(i znowu wpierdol) |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:35
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | | Ewcia pozwól, że się wtrącę - jak Cris chce coś więcej to może lateksik pejczyk i kajdanki? |
Ola On top lubi i to bym Mu dopiero przyjemność zrobiła |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:36
|
|
|
Oliznaaaaaaaaaaaa 432 lata Cie nie widziałem na forum , jak tam z Toba po takim upływie lat , zmieniłaś sie coś.... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:36
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | soprano napisał/a: | Noooo a to już moja sprawa jakie ja mam cycki, łapki przy sobie |
to chociaż jezyczkiem..........(i znowu wpierdol) |
Język to ja Ci mogę tylko pokazać, a na wpierdol to się musisz bardziej postarać bo na razie to rączki nie mają ochoty się ruszać |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:37
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | Oliznaaaaaaaaaaaa 432 lata Cie nie widziałem na forum , jak tam z Toba po takim upływie lat , zmieniłaś sie coś.... |
Tylko troszke |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:38
|
|
|
Ola powiedz Mu, że urosłaś i do brody Ci tylko sięga |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:38
|
|
|
| soprano napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | | Ewcia pozwól, że się wtrącę - jak Cris chce coś więcej to może lateksik pejczyk i kajdanki? |
Ola On top lubi i to bym Mu dopiero przyjemność zrobiła |
Ja wiem, że lubi ale tym razem mógłby tylko popatrzeć - wyobraź sobie jak mu ślina cieknie i te tortury psychiczne
Uwielbiam to
[ Dodano: 2011-02-19, 10:39 ]
| soprano napisał/a: | Ola powiedz Mu, że urosłaś i do brody Ci tylko sięga |
urosłam urosłam ale nie będę się chwalić bo mogę mu przykrość sprawić
a on taki malutki żuczek mógłby się załamać |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:40
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | | soprano napisał/a: | | Ola_su napisał/a: | | Ewcia pozwól, że się wtrącę - jak Cris chce coś więcej to może lateksik pejczyk i kajdanki? |
Ola On top lubi i to bym Mu dopiero przyjemność zrobiła |
Ja wiem, że lubi ale tym razem mógłby tylko popatrzeć - wyobraź sobie jak mu ślina cieknie i te tortury psychiczne
Uwielbiam to
[ Dodano: 2011-02-19, 10:39 ]
| soprano napisał/a: | Ola powiedz Mu, że urosłaś i do brody Ci tylko sięga |
urosłam urosłam ale nie będę się chwalić bo mogę mu przykrość sprawić
a on taki malutki żuczek mógłby się załamać |
O!!!!!!!!!!!!!!!! i to jest myśl Ola kochana jesteś |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:41
|
|
|
To może teraz zamiast wpie......ol to jakaś wyrafinowana torturka psychiczna?
To tak odpręża |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:42
|
|
|
Cicho baby , do kuchni .............
Ola wyslala mi zdjecie zebym mogl Ja rozpoznac po tuch 432 latach...... |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2011-02-19, 10:42, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:42
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Cicho baby , do kuchni ............. |
Ha!!! tylko na tyle C8ię stać? |
|
|
|
 |
Ola_su
Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48 Dołączyła: 06 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Gródków
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:42
|
|
|
a ja słuszałam że to mężczyźni lepiej spełniają się w kuchni!!!!!!!!!!!!
więć kto tu ma być cicho i do kuchni? |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:44
|
|
|
| Ola_su napisał/a: | a ja słuszałam że to mężczyźni lepiej spełniają się w kuchni!!!!!!!!!!!!
więć kto tu ma być cicho i do kuchni? |
Olu On się nie chce do tego przyznać i dlatego nam tak docina |
|
|
|
 |
|
|