Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mg1989sos
2011-10-30, 07:37
SCC TEAM
Autor Wiadomość
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-02-19, 10:33   

Noooo a to już moja sprawa jakie ja mam cycki, łapki przy sobie :> :> :>
 
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 10:34   

Ewcia pozwól, że się wtrącę - jak Cris chce coś więcej to może lateksik pejczyk i kajdanki?
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-02-19, 10:34   

soprano napisał/a:
Noooo a to już moja sprawa jakie ja mam cycki, łapki przy sobie :> :> :>


to chociaż jezyczkiem..........(i znowu wpierdol)
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-02-19, 10:35   

Ola_su napisał/a:
Ewcia pozwól, że się wtrącę - jak Cris chce coś więcej to może lateksik pejczyk i kajdanki?



Ola On top lubi i to bym Mu dopiero przyjemność zrobiła :D :D :D
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-02-19, 10:36   

Oliznaaaaaaaaaaaa 432 lata Cie nie widziałem na forum , jak tam z Toba po takim upływie lat , zmieniłaś sie coś.... :> :> :> :> :>
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-02-19, 10:36   

ziokrzy napisał/a:
soprano napisał/a:
Noooo a to już moja sprawa jakie ja mam cycki, łapki przy sobie :> :> :>


to chociaż jezyczkiem..........(i znowu wpierdol)




Język to ja Ci mogę tylko pokazać, a na wpierdol to się musisz bardziej postarać bo na razie to rączki nie mają ochoty się ruszać :D :D :D
 
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 10:37   

ziokrzy napisał/a:
Oliznaaaaaaaaaaaa 432 lata Cie nie widziałem na forum , jak tam z Toba po takim upływie lat , zmieniłaś sie coś.... :> :> :> :> :>

Tylko troszke
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-02-19, 10:38   

Ola powiedz Mu, że urosłaś i do brody Ci tylko sięga :D :D :D :D
 
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 10:38   

soprano napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ewcia pozwól, że się wtrącę - jak Cris chce coś więcej to może lateksik pejczyk i kajdanki?



Ola On top lubi i to bym Mu dopiero przyjemność zrobiła :D :D :D


Ja wiem, że lubi ale tym razem mógłby tylko popatrzeć - wyobraź sobie jak mu ślina cieknie i te tortury psychiczne
Uwielbiam to

[ Dodano: 2011-02-19, 10:39 ]
soprano napisał/a:
Ola powiedz Mu, że urosłaś i do brody Ci tylko sięga :D :D :D :D

urosłam urosłam ale nie będę się chwalić bo mogę mu przykrość sprawić
a on taki malutki żuczek mógłby się załamać
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-02-19, 10:40   

Ola_su napisał/a:
soprano napisał/a:
Ola_su napisał/a:
Ewcia pozwól, że się wtrącę - jak Cris chce coś więcej to może lateksik pejczyk i kajdanki?



Ola On top lubi i to bym Mu dopiero przyjemność zrobiła :D :D :D


Ja wiem, że lubi ale tym razem mógłby tylko popatrzeć - wyobraź sobie jak mu ślina cieknie i te tortury psychiczne
Uwielbiam to

[ Dodano: 2011-02-19, 10:39 ]
soprano napisał/a:
Ola powiedz Mu, że urosłaś i do brody Ci tylko sięga :D :D :D :D

urosłam urosłam ale nie będę się chwalić bo mogę mu przykrość sprawić
a on taki malutki żuczek mógłby się załamać




O!!!!!!!!!!!!!!!! i to jest myśl Ola kochana jesteś :D :D :D
 
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 10:41   

To może teraz zamiast wpie......ol to jakaś wyrafinowana torturka psychiczna?
To tak odpręża
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-02-19, 10:42   

Cicho baby , do kuchni .............

Ola wyslala mi zdjecie zebym mogl Ja rozpoznac po tuch 432 latach...... :> :> :>
_________________
Wróg publiczny nr 1
Ostatnio zmieniony przez Cris 2011-02-19, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-02-19, 10:42   

ziokrzy napisał/a:
Cicho baby , do kuchni .............




Ha!!! tylko na tyle C8ię stać?
 
 
 
Ola_su 

Motocykl: Suzuki Dr400S Honda CB750
Imię: Aleksandra
Wiek: 48
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Gródków
Wysłany: 2011-02-19, 10:42   

a ja słuszałam że to mężczyźni lepiej spełniają się w kuchni!!!!!!!!!!!!
więć kto tu ma być cicho i do kuchni?
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-02-19, 10:44   

Ola_su napisał/a:
a ja słuszałam że to mężczyźni lepiej spełniają się w kuchni!!!!!!!!!!!!
więć kto tu ma być cicho i do kuchni?




Olu On się nie chce do tego przyznać i dlatego nam tak docina :D :D :D :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/