Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:16
|
|
|
| Cytat: | | ostatnio znajomy mi mowił że w Tychach przyjmują do browara może się tam zgłosić na stanowiskio degustatora jak jest takie | szkoda było by cie na takie stanowisko za dobry chop z Ciebie.... |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:16
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | Cytat: | | Pirat kurna jesteś niedelikatny w określaniu nas więc zamiast wpi........, który widocznie Ci się podoba chyba zaczniemy milczeć i wtedy zobaczymy | no dobrze już będe grzeczny |
Nooooo to teraz lepiej
Hm, hm, hm stanowisko degustatatora? Czy ja wiem? Przecież wszystko zaraz musisz wypluć więc jaka w tym przyjemność? |
|
|
|
 |
Żaba1984
Externus pirata

Motocykl: SUZUKI TL1000R
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sty 2011 Posty: 1204 Skąd: Księstwo Poznańskie
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:17
|
|
|
| dawid1488 napisał/a: | | tak na dzień dobry,dla zasady | ta do postawienia do pionu WPIERDOL i cały dzień spokój heheh
[ Dodano: 2011-02-19, 10:18 ]
na chwile spadam z deszczem nie długo wróce Buziaczki robaczki :* |
_________________ Non cogimus velocius angelo tuo custodi volant.
 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:18
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | szkoda było by cie na takie stanowisko za dobry chop z Ciebie.... |
eee...bez przesady tam dostają deputat w postaci piwa na weekend jak znalazł
[ Dodano: 2011-02-19, 10:19 ]
| pirat1984 napisał/a: | na chwile spadam z deszczem nie długo wróce Buziaczki robaczki :* |
też znikam ale na długo ida nosić szafy |
_________________
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:19
|
|
|
To miłego dnia i lekkiego noszenia
[ Dodano: 2011-02-19, 10:20 ]
Ziokrzy wiem, że jesteś |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:21
|
|
|
| Łoj , patrzcie , patrzcie......moje kochanie siue obudzilo...(to nie do ciebie pirat , nie pochlebiaj sobie) |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:22
|
|
|
| Cytat: | To miłego dnia i lekkiego noszenia |
dzięki,zachowujcie się..... |
_________________
 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:22
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | | Łoj , patrzcie , patrzcie......moje kochanie siue obudzilo...(to nie do ciebie pirat , nie pochlebiaj sobie) |
MMmmmmmmmmmmmmmm ale mi posłodziłeś to teraz przyznaj sie czego chcesz
[ Dodano: 2011-02-19, 10:23 ]
| dawid1488 napisał/a: | | Cytat: | To miłego dnia i lekkiego noszenia |
dzięki,zachowujcie się..... |
A chciałbyś teraz to dopiero będziemy rozrabiać |
| Ostatnio zmieniony przez soprano 2011-02-19, 10:23, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:23
|
|
|
| pirat1984 napisał/a: | | dawid1488 napisał/a: | | tak na dzień dobry,dla zasady | ta do postawienia do pionu WPIERDOL i cały dzień spokój heheh
[ Dodano: 2011-02-19, 10:18 ]
na chwile spadam z deszczem nie długo wróce Buziaczki robaczki :* |
Sie chłopak uczy....a mówili ze z Czestochowy
[ Dodano: 2011-02-19, 10:24 ]
| dawid1488 napisał/a: | | Cytat: | To miłego dnia i lekkiego noszenia |
dzięki,zachowujcie się..... |
Tak z ciekawości...czy Ty aby na pewno wiesz o czym mówisz ? ? ? Czytałeś nasze posty ? ? / Chopie czego Ty wymagasz , jakiej normalnosci?
[ Dodano: 2011-02-19, 10:26 ]
| Cytat: | MMmmmmmmmmmmmmmm ale mi posłodziłeś to teraz przyznaj sie czego chcesz |
Buziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........................ |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:26
|
|
|
| ziokrzy napisał/a: | [ Dodano: 2011-02-19, 10:24 ]
dawid1488 napisał/a:
Cytat:
To miłego dnia i lekkiego noszenia
dzięki,zachowujcie się.....
Tak z ciekawości...czy Ty aby na pewno wiesz o czym mówisz ? ? ? Czytałeś nasze posty ? ? / Chopie czego Ty wymagasz , jakiej normalnosci?
_________________ |
Nooooo bo On się dopiero zaczyna przyzwyczajać wieeeesz?
[ Dodano: 2011-02-19, 10:27 ]
| ziokrzy napisał/a: | [ Dodano: 2011-02-19, 10:26 ]
Cytat:
MMmmmmmmmmmmmmmm ale mi posłodziłeś to teraz przyznaj sie czego chcesz
Buziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........................ |
Noooo wiesz czyżbyś liczył na to, że wstałam prawą noga i będę wspaniałomyślna? |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:28
|
|
|
| Cytat: | | Noooo wiesz czyżbyś liczył na to, że wstałam prawą noga i będę wspaniałomyślna? |
A mogę liczyć na coś wiecej ? |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:29
|
|
|
| A chcesz z"liścia"? |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:31
|
|
|
| soprano napisał/a: | | A chcesz z"liścia"? |
No proszę Cię , chyba masz wieksze........
No chyba że "uszy jamnika " |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
| Ostatnio zmieniony przez Cris 2011-02-19, 10:32, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:31
|
|
|
Większe ego? maaaaaam |
|
|
|
 |
Cris
call me snake...

Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59 Dołączył: 06 Paź 2010 Posty: 3401 Skąd: Milton Keynes UK
|
Wysłany: 2011-02-19, 10:33
|
|
|
| Jakie "ego" jakie "ego' ja tu o cuckach mówie |
_________________ Wróg publiczny nr 1 |
|
|
|
 |
|
|