Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mg1989sos
2011-10-30, 07:37
SCC TEAM
Autor Wiadomość
czarny 

Motocykl: suzuki gsxr 750
Imię: Marek
Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 47
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-10-21, 23:26   

Moi drodzy dajcie sobie juz spokój bo do niczego dobrego to nie prowadzi. Chcecie, żeby wszystko się posypało nad czym pracujecie przez długi czas? Pamiętajcie jesteśmy po to by DAWAĆ UŚMIECH, a nie go zabierać !
 
 
Yogi 
Instruktorek


Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 904
Skąd: SO
Wysłany: 2011-10-21, 23:28   

Pure_Evil napisał/a:
Ja powtórzę tylko, że nie miałem zamiaru wypominać kasy. Zamiarem było pokazanie działań Ewy. Tak - chciała to zapłaciła. Yogi dał kasę, inni też dali. Jedni robią coś za swoje. Nikt nikomu nie wypomina.
.


i mylę moi Drodzy, że na tym pozostawimy naszą rozmowę. nie ma sensu więcej rozstrzygac jakiegos sporu.

Andrzej w pełni Cię popieram.
_________________
Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
Profil Facebook
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-10-21, 23:31   

Owszem, a co robisz słysząc- ja to załatwi ale teraz nie mam czasu. Zosia zamówią wszystkiego sama nie załatwi. Jest jeszcze kilka spraw których zosia nie zrobiła bo chciała wszystko sama a tak sie nie da.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-21, 23:33   

to weź kurwa konkretnie zaproponuj że coś zrobisz... skoro zosia nie ma czasu ...
Profil Facebook
 
 
 
Yogi 
Instruktorek


Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 904
Skąd: SO
Wysłany: 2011-10-21, 23:35   

kto to jest Zosia??
_________________
Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
Profil Facebook
 
 
Pure_Evil 
SCC Team


Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51
Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2459
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-10-21, 23:36   

czarny napisał/a:

Owszem, a co robisz słysząc- ja to załatwi ale teraz nie mam czasu.


odpowiadam, że w takim razie ja to załatwię, skoro mi na tym zależy...
_________________
"Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko.
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-10-21, 23:36   

Kilka moich propozycji umarło śmiercią naturalną słowami - ja to zalatwie. Proszę, oddaje pole do popisu.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-21, 23:38   

a co inny zrobią jak usłyszą że zosia nie ma czasu .. powiem ci co ... jak Andrzej odemnie usłyszał że sa tanie antyramy na allegro które by sie przydały na podziekowania.. to nie zdazylem nawet zaproponowac zeby sie na nie zlozyc a on juz je kupil .... a ja probuje wrzucic temat zaprojektowania podziekowan grafikowi ktory jest tak zawalony robota ze jak uslyszy ze mam dla niego jeszcze jedna robote to chyba sie powiesi ...


a ty co zrobiles w tym temacie ?
Profil Facebook
 
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-10-21, 23:39   

A weź się Cris odpierdol ode mnie co?
 
 
 
Cris 
call me snake...


Motocykl: Yamaha XJ600
Imię: Cris
Wiek: 59
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3401
Skąd: Milton Keynes UK
Wysłany: 2011-10-21, 23:44   

Szkoda gadać........juz mi sie nie chce. Wiecie co , bylo dobrze beze mnie bo nikt sie nie odzywał i nie krytykował wiec niech tak pozostanie. Właśnie powiedziałem dużo a skończę na najbliższym spotkaniu.
_________________
Wróg publiczny nr 1
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-22, 00:30   

Ja tam "młody" jestem i dopiero się wdrażam w temat, ale uważam, że zrobiliście zbyt wiele dobrego, żeby to teraz niszczyć... to typowy przykład autodestrukcji...
A może lepiej spotkać się wspólnie, zapomnieć o pieniądzach i zacząć "wszystko od nowa"?

Zauważcie sami- jesteście dorosłymi ludźmi, a zachowanie przypomina piaskownicę... i niech mi teraz jeden z drugim mądry powie, co z tego dobrego wyniknie?
NIC- to oczywiste!

Może jednak warto wypić wirtualną flaszkę (w realu później) i zakopać topór wojenny?

Jesteście Dawcami Uśmiechu... w tym momencie sprawiacie przykrość jedynie dzieciom, a przy okazji sobie... :(
 
 
Yogi 
Instruktorek


Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 904
Skąd: SO
Wysłany: 2011-10-22, 07:01   

Abaddon, temat juz jest zakończony.
_________________
Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
Profil Facebook
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-22, 09:39   

Przyjąłem :)
 
 
vit66 

Motocykl: VFR 750F RC24
Wiek: 66
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 375
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-10-22, 09:51   

Yogi napisał/a:
Zaznaczam ze nie czepiam sie zadnego z Was tylko jak czytam w co drugim poscie ze wydalam pieniadze na to i na tamto z wlasnej woli a potem mam pretensje do wszystkich ze nikt sie o nic nie pytal to mnie krew zalewa.

Tak se czytam i wydaje mi sie , że to porostu niefortunny przykład był , aczkolwiek najbardziej wyrazisty. Myślę , że Ewie i Andrzejowi chodzi o to by pokazać , że są tacy co robią coś i nie biją piany , pisząc , może i czasem zabawne posty, ale zupełnie nie produktywne, a są tacy którzy krytykują czy wynajdują nieistotne problemy i je rozdmuchują.

Wielu zrobiło i robi dużo, nie żądając ani podziękowań oficjalnych,ani jakichkolwiek innych oznak uznania ich po prostu się widzi na naszych imprezach, poświęcają swój czas i sprzęt.
My ich po prostu widzimy i dobrze wiemy kto co robi i ja przynajmniej cenie sobie bardzo te osoby.
Myślę, że każdemu kto chce zdobyć uznanie, przychylność czy jak to zwać, niech tak jak Ci działający, zorganizuje od A do Z, jakakolwiek imprezę, pozna wtedy jak to jest i wtedy będzie mógł i miał prawo oceniać innych.
Na dzień dzisiejszy wiem że jak Ewy nie będzie to i naszego stowarzyszenia też nie, choć podobno nie ma ludzi niezastąpionych, ale jakoś nie widzę by ktoś się zgłaszał.
Ewa na pewno nie zajęła się tym wszystkim dla tytułu, myślę że nie raz musiała walczyć z brakiem czasu, urzedasami itp i chetnie by widziała oparcie w osobie równie skutecznej. Czy jest taka ? Bo jakoś nie widzę ale mogę się mylić. Najtrudniej znaleźć osobę której chce się chcieć.
Reasumując, choć brzmi to jak banał, niech czyny mówią za każdego.
Pozdrawiam Vit
 
 
uzi68
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-22, 10:10   

Jutro od godz. 10.00 do ok.13.00 mam trochę czasu na latanie. O 10.00 jestem na SCC. Nie wiem jeszcze gdzie ,ale z powodu temperatury na pewno turystycznym tempem.
Jak ktoś jest chętny to jestem na stacji paliw Shell przy SCC od 10.00 do 10.15.
Zapraszam :) :) :) :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/