 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
Przesunięty przez: mg1989sos 2011-10-30, 07:37 |
SCC TEAM |
| Autor |
Wiadomość |
vit66
Motocykl: VFR 750F RC24
Wiek: 66 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 375 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-10-22, 11:19
|
|
|
| uzi68 napisał/a: | Jutro od godz. 10.00 do ok.13.00 mam trochę czasu na latanie. O 10.00 jestem na SCC. Nie wiem jeszcze gdzie ,ale z powodu temperatury na pewno turystycznym tempem.
Jak ktoś jest chętny to jestem na stacji paliw Shell przy SCC od 10.00 do 10.15.
Zapraszam |
Miło, tylko pozazdrościć , ja niestety dalej w Poznaniu, w Katowicach w nastepną sobotę będę,ale to czas raczej na nie śmiganie,choć zawsze licze że się uda |
|
|
|
 |
Agat
Ale o co chodzi?!

Motocykl: BMW F650GS
Imię: Agata
Dołączyła: 21 Wrz 2010 Posty: 794 Skąd: Pszczyna
|
Wysłany: 2011-10-22, 17:35
|
|
|
Jeśli mogę moje małe skromne zdanie: ja nie zgadzam sie na rezygnacje Ewy. Jeśli ktoś jest niezadowolony niech rezygnuje sam, albo zamilknie na wieki. Sama pomagam bardzo mało, prawie wcale. Taka moja sytuacja i tyle. I bardzo ważne dla mnie jest, ze Ewa ciągnie całość. Jest wiedzma to fakt , ale cholernie skuteczna! |
_________________ Moje moto – Złodziej Dusz!
 |
| Ostatnio zmieniony przez Agat 2011-10-22, 19:51, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
mody
SCC Team

Motocykl: sprzedany...
Imię: Łukasz
Wiek: 41 Dołączył: 10 Maj 2010 Posty: 902 Skąd: Werne (D)
|
Wysłany: 2011-10-22, 17:58
|
|
|
| Agat napisał/a: | Jest wiedzma to fakt , ale cholernie skuteczna! |
AMEN |
_________________ Zyj tak, abys po latach mogl powiedziec:
Przynajmniej sie nie nudzilem... |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-23, 13:57
|
|
|
No. Ja sobie nawinąłem 160km. Banan na pysku jest
Dlaczego nadal jesteśmy na tajniakach? |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-10-23, 20:37
|
|
|
Bo temat nie jest wyczyszczony.
A ja 100 nawinęłam nawet nie wiem kiedy ale wczoraj było z 80 to też mi fajnie |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-23, 20:44
|
|
|
A ja może niecałe 30 km... dupiato, ale odrobię |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-23, 20:52
|
|
|
Powiedziałem sobie, że w tym roku nie chowam moto na zimę. Jak nie będzie śniegu - jeżdżę. |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2011-10-23, 20:57
|
|
|
Hm, ja do motomikołajów nie zimuję Virago a kota to już chyba w listopadzie uśpię, no i plastiki jakoś połatam.
Jest zimno i opony nie trzymają, dzisiaj dwa razy przy ostrzejszym hamowaniu jechałam jak po lodzie, więc nie jest zbyt bezpiecznie. |
| Ostatnio zmieniony przez soprano 2011-10-23, 20:58, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-23, 20:57
|
|
|
Niby tak, ale... zimna guma, zimny asfalt, zmniejszona przyczepność i zwiększone ryzyko wyłożenia...
Póki co, nie zimuję... |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-23, 21:01
|
|
|
No wiadomo, że prędkość będzie taka bardziej emerycka, ale lepsze to niż siedzenie przed kompem. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-23, 21:05
|
|
|
Generalnie tak, ale prawdę mówiąc trochę się boję... mały zakręt i gleba, a wtedy chyba bym się zapłakał |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-23, 21:08
|
|
|
| Fakt. Jeżeli masz sportowe kapcie to lepiej odpuścić. Ja mam turystyczne więc jakoś dają radę. Po dzisiajszym dniu poważnie myślę o grzanych manetkach i handbarach. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-10-23, 21:12
|
|
|
W poprzednim moto miałem grzane manetki... grzeją dłonie, ale od strony zewnętrznej i tak, mimo wszystko kopytka marzną |
|
|
|
 |
Pure_Evil
SCC Team

Motocykl: Komar3 też zapiperdala
Imię: Andrzej
Wiek: 51 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 2459 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-10-24, 08:24
|
|
|
| uzi68 napisał/a: |
Dlaczego nadal jesteśmy na tajniakach? |
| soprano napisał/a: | | Bo temat nie jest wyczyszczony. |
Nie da się wydzielić "drażliwej" części wpisów z ostatnich dni. "Zasypmy" to kilkoma stronami spamu tak, by nikomu nie chciało się tego odkopywać, wtedy wrócimy na ogólny.
====
wyjaśniam: Michał próbował to wydzielić, ale z powodu ilości postów w temacie, proces ten jest ledwo wykonalny i bardzo długotrwały. |
_________________ "Wydra (do Abbiego): za słaby jesteś by się poddać i odejść, lepi trwać w tym i pogrążać się do samego końca"
...bo widzisz Wyderku, Abbi jest jak JP II będzie tyrał tu do dnia ostatniego, nie jak ten XVI z Niemiec - do emerytury tylko. |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-10-24, 20:07
|
|
|
| Pure_Evil napisał/a: | | "Zasypmy" to kilkoma stronami spamu tak, by nikomu nie chciało się tego odkopywać, wtedy wrócimy na ogólny. |
spam, spam, spam , spaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm ;D |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
• • • •  |