Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 18:35   

Piwowarek napisał/a:
...no i porozmawialiśmy :P

Mam jedynie nadzieję i głęboko wierzę, że okazałeś się mężczyzną i twardzielem :D
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 18:36   

Takich sytuacji chyba każdy miał wiele :P Ostatnio w Tychach jakiś łepek Mażdziną jadąc z naprzeciwka chciał przefrunąć przede mną skręcając w posesję i po drodze przecinając pas po którym jechałem. Powiem Wam tylko tyle, że przeciwskręt to podstawa, a zabawa w berka z kierowcą zielonej mazdy - bezcenna :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-12-04, 18:36   

[quote="tomko222" Przełożenie na 1 jest tak krótkie że obroty rosną szybko a moto prawie nie przyspiesza [/quote]

powaliłes teraz moją całą dotychczasową wiedze co do przelozen skrzyni na kolana bo zawsze myslalem ze motocykl przyspiesza najbardziej na najnizszych biegach a najmniej na coraz wiekszych no ale musze wejsc chyba na babcie google i dalej sie szkolic;p;p

ewidentnie mialo byc duzo hałasu po mostem tylko tak jak piwowarek ja tez kompletnie nie rozumiem po co redukcja bo jak sie chce posłuchac moto to sie wciska sprzegło i ogien....

karcic trzeba i tu tez sie zgadzam z piwowarkiem bo pomyslcie co by bylo gdyby nastepne moto bylo 3-4 metry blizej i do tego to by bylo wasze moto.Moze macie głeboko w duszy Wasze sprzety ale ja sobie cenie moje jak i finansowo tak i sentymentalnie i BARDZO bym nie chcial aby ktos mi wjechal w dupe tylko dlatego ze chcial przywalic swira pod mostem..

nikt nie jest doskonały i kazdy popelnia błedy ale trzeba cos z nich wyciagnać bo nastepnej okazji moze nie byc i co najwazniejsze to trzeba tez umiec przyznac sie do błedu....;p;p;p;p

nic osobiscie do ciebie tomko nie mam ale przyjebałes swira pod mostem i jak to zwykle w polsce bywa ze wyszlo jak wyszło........
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 18:38   

Morris, prawie robi wielką różnicę :) szkoda, że nie nagrałeś późniejszych manewrów :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 18:41   

Piwowarek napisał/a:
Morris, prawie robi wielką różnicę :) szkoda, że nie nagrałeś późniejszych manewrów :P


napisałem prawie bo nie najechał na Ciebie tylko wyhamował , napisał bym wpadłeś gdyby najechał na Ciebie i musiał bym lecieć z apteczką pomagać Twojej osobie,

Specjalnie pije do tego ponieważ chciałem ci pokazać że Ty pod wpływem emocji kompletnie nie kontrolujesz co robisz, robiłeś to dość niebezpiecznie, chaotycznie i narażałeś siebie i innych. zamiast jechać za gościem do końca to odwalałeś numery godne moto-skuterzysty. Teraz wyraziłem się jasno? Bez obrazy ale oceniałeś kolegę, który popełnił błąd ale zobacz co ty wyprawiałeś podczas tamtej sytuacji
Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-12-04, 18:46, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 18:47   

Morris, aż jestem ciekaw... możesz mi przesłać nagranie?
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 18:49   

Piwowarek napisał/a:
Morris, aż jestem ciekaw... możesz mi przesłać nagranie?



Oczywiście, ogarnę się trochę i wrzucę, ale zapamiętam komentarz mojego Ojca który jechał ze mną: Ty też tak wariujesz? ( komentarz bardzo stonowany bo mój ojciec nie jest wulgarnym i nerwowym człowiekiem)
Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-12-04, 18:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 18:54   

Morris, a z której strony jechałeś?
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 18:57   

Piwowarek napisał/a:
Morris, a z której strony jechałeś?


za Tobą jechałem w sumie stałem auto za Panda, jak za światłami wyprzedziłeś pande i chciałeś ją zatrzymać gdzie jechałeś przez 300 metrów 15 km/h miałem ochotę was wyprzedzić i całkiem zatrzymać obu w sumie stałem po twojej stronie wiadomo dlaczego, mimo że nie widziałem wcześniejszej sytuacji, ale jak zobaczyłem jak Panda ci uciekła w prawo na górkę a ty zawijając mało nie wpadłeś pod dostawczaka to stwierdziłem ze ci nie pomogę i pojechałem prosto
Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-12-04, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 19:02   

Morris, eeeeeee... najlepsze Cie ominęło :P he he he... najechałbyś mnie?
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 19:04   

Piwowarek napisał/a:
Morris, eeeeeee... najlepsze Cie ominęło :P he he he... najechałbyś mnie?



z BMW zrobił bym ci Jawkę :D
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 19:05   

Ty niedobry Morrisie nie zachowałeś bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, który nagle musiał skręcić w prawo :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 19:08   

Piwowarek napisał/a:
Ty niedobry Morrisie nie zachowałeś bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, który nagle musiał skręcić w prawo :P



chyba sie nie rozumiemy :D dostawczak był przede mną a jednocześnie za Pandą, tak czy inaczej zrobił bym ci Jawkę dla Twojego bezpieczeństwa i wysłał na kurs radzenia sobie ze stresem !! Bo jeśli założyłeś sobie klapki na oczy typu Panda i wsio cie w koło nie obchodziło to teraz Przeproś kolege tomo222 ponieważ on według mnie zachował się zdecydowanie profesjonalniej od Ciebie bo pomimo jakis swoich błędów nie działał umyślnie pod presją negatywnych emocji , których Tobie w tamtym momencie nie brakowało.
Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-12-04, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 19:12   

Morris, i zza dostawczaka widziałeś wszystko tak dokładnie? Ty supermenie :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 19:15   

Piwowarek napisał/a:
Morris, i zza dostawczaka widziałeś wszystko tak dokładnie? Ty supermenie :P



no chyba widziałem dokładnie skoro pisze co widziałem i jak przebiegało zajście, problemem nie jest sie wychylić i zobaczyć dlaczego zamiast jechac 50 jade tylko 15. Nie umniejszając twoim zdolnością proponuje nie krytykować innych tylko popracować nad swoimi nerwami.
Za zachowanie możesz sobie dać CZERWONĄ Kartkę
Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-12-04, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/