Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 19:18   

Morris, skoro musiałeś się tak mocno wychylać, aby zobaczyć co się działo przed dostawczakiem to zrobię Ci dobrze i dam sobie tą czerwoną kartkę :P



Może być? Czy jest za mało czerwona?
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
adanior 
adanior


Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 648
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-12-04, 19:21   

Czat się z forum zrobił :)
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 19:21   

Nie drapać się laski :D
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 19:21   

Piwowarek napisał/a:
Morris, skoro musiałeś się tak mocno wychylać, aby zobaczyć co się działo przed dostawczakiem to zrobię Ci dobrze i dam sobie tą czerwoną kartkę :P

Obrazek

Może być? Czy jest za mało czerwona?




Słuchaj ja sie nie upieram przy niczym, nie pouczam cię ale widzę że do tomo222 doszło co do niego pisaliście a Ty swoją kwestie próbujesz obrócić w żart by jakoś wyjść z twarzą, ale to juz Twoja sprawa ja tylko wtrąciłem Swoje 3 grosze
 
 
tomko222 


Motocykl: Yamaha FZ6 Fazer
Imię: Tomek
Wiek: 34
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 255
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-12-04, 19:27   

eve napisał/a:
Latem jak podjechał na zbiórkę i opowiedział jaki po drodze miał szlif przy wyprzedzaniu poszło mu się na czołowe i spanikował, to też nikt za nim nie chciał jechać!
Tomko popraw mnie jak cos pomyliłam !!

Miałem zamiar już nie pisać ale jeszcze głównie to żeby nie było tego typu niedokładności. Tu bym musiał bardzo dużo poprawiać... Wtedy co najwyżej powiedziałem bardzo ogólnie 1-2 zdania na ten temat a tego się nie dało opisać dobrze i równocześnie krótko. Tamto to nie było po prostu "poszło się na czołówkę"... To była dosyć trudna sytuacja i jeszcze dodatkowo prawie w całości nie spowodowana przeze mnie...

eve napisał/a:
Król Julian, jak sam napisał "musiałem mocno hamować" w dalszych postach pisał ze miał sporą odległość to po jakiego grzyba musiał ostro hamować?!

W tych dalszych postach napisałem też "spóźniłem hamowanie"...

greenmack napisał/a:
tomko222 napisał/a:
Przełożenie na 1 jest tak krótkie że obroty rosną szybko a moto prawie nie przyspiesza


powaliłes teraz moją całą dotychczasową wiedze co do przelozen skrzyni na kolana bo zawsze myslalem ze motocykl przyspiesza najbardziej na najnizszych biegach a najmniej na coraz wiekszych no ale musze wejsc chyba na babcie google i dalej sie szkolic;p;p

Chodziło mi o przyspiesza w znaczeniu że się mało prędkość zmienia :P Miało być bardziej coś w stylu że na duży wzrost obrotów prędkość się mało zwiększa. Wiadomo o co chodzi :D
Ostatnio zmieniony przez tomko222 2012-12-04, 19:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 19:27   

adanior, dobrze, coś się dzieje w te zimowe wieczory :P

Król Julian, tak jest proszę Pana :P

Morris, luzzz, ja z jajem piszę bo już wszystkie nerwy na kierowcy Pandy zużyłem. Być może tak wyglądało to z Twojej perspektywy, jednak niech pierwszy rzuci kamień ten, który jest bez winy :P

Piwowarek, Ty się popraw...
:D
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
greenmack 


Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2711
Skąd: tychy
Wysłany: 2012-12-04, 19:30   

tomko222 napisał/a:
hodziło mi o przyspiesza w znaczeniu że się mało prędkość zmienia :P Miało być bardziej coś w stylu że mocno rosną obroty a prędkość się mało zwiększa. Wiadomo o co chodzi :D


hehehh tos sie zamotał choc jak czytam to co napisales to tez juz nic nie kumam ;)
_________________
http://www.dwagary.pl/
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 19:32   

Piwowarek napisał/a:
adanior, dobrze, coś się dzieje w te zimowe wieczory :P

Król Julian, tak jest proszę Pana :P

Morris, luzzz, ja z jajem piszę bo już wszystkie nerwy na kierowcy Pandy zużyłem. Być może tak wyglądało to z Twojej perspektywy, jednak niech pierwszy żuci kamień ten, który jest bez winy :P



jak powstanie mój program w TVN : Trudne sprawy - Prowadzi Morris Clapton , to zaproszę cię na pierwsza wizytę :D
 
 
adanior 
adanior


Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 648
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-12-04, 19:32   

greenmack, pomogę koledze. Moto mocno przyspiesza ale słabo przyspiesza bo się nie za mocno rozpędza. Zajarzyłeś wreszcie ?
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 19:32   

Król Julian, nie nadużywaj władzy i nie edytuj moich postów ogoniasty :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 19:34   

Piwko przynajmniej dobrze wiedzieć że w okolicy mieszkasz więc jak coś można się odstresowac przy dobrym piwku :D oczywiście Ty powinieneś postawić Moderatorowi nie odwrotnie :D
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 19:35   

Morris, masz to jak w banku :) Nawet mogę podjechać na tą Twoją Czelsi :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-04, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 19:37   

Piwowarek napisał/a:
Król Julian, nie nadużywaj władzy i nie edytuj moich postów ogoniasty :P

Przepraszam, ale błędy ortograficzne działają na mnie jak płachta na byka... od dziecka tak mam.
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-12-04, 19:38   

Krul jÓlian, to było staro-hebrajskim napisane :P :> :> :> :>
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-04, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wydra
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-04, 19:39   

na Pioski Piwko na Pioski :D 500 metrów od tej krzyżówki :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/