 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:18
|
|
|
Morris, skoro musiałeś się tak mocno wychylać, aby zobaczyć co się działo przed dostawczakiem to zrobię Ci dobrze i dam sobie tą czerwoną kartkę
Może być? Czy jest za mało czerwona? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:21
|
|
|
Czat się z forum zrobił |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:21
|
|
|
Nie drapać się laski |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:21
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | Morris, skoro musiałeś się tak mocno wychylać, aby zobaczyć co się działo przed dostawczakiem to zrobię Ci dobrze i dam sobie tą czerwoną kartkę
Obrazek
Może być? Czy jest za mało czerwona? |
Słuchaj ja sie nie upieram przy niczym, nie pouczam cię ale widzę że do tomo222 doszło co do niego pisaliście a Ty swoją kwestie próbujesz obrócić w żart by jakoś wyjść z twarzą, ale to juz Twoja sprawa ja tylko wtrąciłem Swoje 3 grosze |
|
|
|
 |
tomko222

Motocykl: Yamaha FZ6 Fazer
Imię: Tomek
Wiek: 34 Dołączył: 19 Lis 2010 Posty: 255 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:27
|
|
|
| eve napisał/a: | Latem jak podjechał na zbiórkę i opowiedział jaki po drodze miał szlif przy wyprzedzaniu poszło mu się na czołowe i spanikował, to też nikt za nim nie chciał jechać!
Tomko popraw mnie jak cos pomyliłam |
Miałem zamiar już nie pisać ale jeszcze głównie to żeby nie było tego typu niedokładności. Tu bym musiał bardzo dużo poprawiać... Wtedy co najwyżej powiedziałem bardzo ogólnie 1-2 zdania na ten temat a tego się nie dało opisać dobrze i równocześnie krótko. Tamto to nie było po prostu "poszło się na czołówkę"... To była dosyć trudna sytuacja i jeszcze dodatkowo prawie w całości nie spowodowana przeze mnie...
| eve napisał/a: | | Król Julian, jak sam napisał "musiałem mocno hamować" w dalszych postach pisał ze miał sporą odległość to po jakiego grzyba musiał ostro hamować?! |
W tych dalszych postach napisałem też "spóźniłem hamowanie"...
| greenmack napisał/a: | | tomko222 napisał/a: | | Przełożenie na 1 jest tak krótkie że obroty rosną szybko a moto prawie nie przyspiesza |
powaliłes teraz moją całą dotychczasową wiedze co do przelozen skrzyni na kolana bo zawsze myslalem ze motocykl przyspiesza najbardziej na najnizszych biegach a najmniej na coraz wiekszych no ale musze wejsc chyba na babcie google i dalej sie szkolic;p;p |
Chodziło mi o przyspiesza w znaczeniu że się mało prędkość zmienia Miało być bardziej coś w stylu że na duży wzrost obrotów prędkość się mało zwiększa. Wiadomo o co chodzi |
| Ostatnio zmieniony przez tomko222 2012-12-04, 19:29, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:27
|
|
|
adanior, dobrze, coś się dzieje w te zimowe wieczory
Król Julian, tak jest proszę Pana
Morris, luzzz, ja z jajem piszę bo już wszystkie nerwy na kierowcy Pandy zużyłem. Być może tak wyglądało to z Twojej perspektywy, jednak niech pierwszy rzuci kamień ten, który jest bez winy
Piwowarek, Ty się popraw... |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
greenmack

Motocykl: rower
Imię: maciek
Wiek: 44 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 2711 Skąd: tychy
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:30
|
|
|
| tomko222 napisał/a: | hodziło mi o przyspiesza w znaczeniu że się mało prędkość zmienia Miało być bardziej coś w stylu że mocno rosną obroty a prędkość się mało zwiększa. Wiadomo o co chodzi |
hehehh tos sie zamotał choc jak czytam to co napisales to tez juz nic nie kumam |
_________________ http://www.dwagary.pl/ |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:32
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | adanior, dobrze, coś się dzieje w te zimowe wieczory
Król Julian, tak jest proszę Pana
Morris, luzzz, ja z jajem piszę bo już wszystkie nerwy na kierowcy Pandy zużyłem. Być może tak wyglądało to z Twojej perspektywy, jednak niech pierwszy żuci kamień ten, który jest bez winy |
jak powstanie mój program w TVN : Trudne sprawy - Prowadzi Morris Clapton , to zaproszę cię na pierwsza wizytę |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:32
|
|
|
| greenmack, pomogę koledze. Moto mocno przyspiesza ale słabo przyspiesza bo się nie za mocno rozpędza. Zajarzyłeś wreszcie ? |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:32
|
|
|
Król Julian, nie nadużywaj władzy i nie edytuj moich postów ogoniasty |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:34
|
|
|
Piwko przynajmniej dobrze wiedzieć że w okolicy mieszkasz więc jak coś można się odstresowac przy dobrym piwku oczywiście Ty powinieneś postawić Moderatorowi nie odwrotnie |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:35
|
|
|
Morris, masz to jak w banku Nawet mogę podjechać na tą Twoją Czelsi |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-04, 19:36, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:37
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | Król Julian, nie nadużywaj władzy i nie edytuj moich postów ogoniasty |
Przepraszam, ale błędy ortograficzne działają na mnie jak płachta na byka... od dziecka tak mam. |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:38
|
|
|
Krul jÓlian, to było staro-hebrajskim napisane |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Piwowarek 2012-12-04, 19:38, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 19:39
|
|
|
na Pioski Piwko na Pioski 500 metrów od tej krzyżówki |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |