 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:08
|
|
|
Król Julian, to sobie dźwięk włącz
| tomko222 napisał/a: | Taa Się przejeżdżało pod wiaduktem i chciałem troche pohałasować - troche za bardzo przyspieszyłem. Musiałem mocno hamować i troche z tym przesadziłem |
[ Dodano: 2012-12-04, 18:09 ]
i to dla mnie jest nie kontrolowany przypał! |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:10
|
|
|
Król Julian, nagle to się człowiek starzeje |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:12
|
|
|
Mam głośniki i słyszę jako tako
No dobra... ale przecież prędkość nie była zawrotna, to czemu gleba?
Za mocno przyheblował?
Uważam, że nie ma co chłopaka ganić. Prawda jest taka, że to nie są warunki do jazdy na moto. Latem, przy normalnej temperaturze i pogodzie ludzie giną, więc nie ma się co dziwić, że w grudniu ktoś glebę zaliczył.
Gadanie, że "lepiej nie wyjeżdżaj z garażu" też jest nie na miejscu, bo jakbym wiedział, że się przewrócę, to bym se usiadł... poza tym, wymówek dla których nie powinno się wyciągać moto z garażu, może być tysiące, a wtedy motonita nigdy nie zdobędzie doświadczenia.
Żaden z nas nie urodził się Valentino Rossi. |
| Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2012-12-04, 18:16, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:13
|
|
|
Król Julian, jak się spotkamy to ja Ci to narysuje bo nie kumasz bazy ogoniasty |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:15
|
|
|
Król Julian, jak sam napisał "musiałem mocno hamować" w dalszych postach pisał ze miał sporą odległość to po jakiego grzyba musiał ostro hamować?!
reasumując dobrze że jechał na końcu! |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:17
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | Król Julian, jak się spotkamy to ja Ci to narysuje bo nie kumasz bazy ogoniasty |
Leżałeś kiedyś? |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:20
|
|
|
Król Julian, noooooooo |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:21
|
|
|
A z jakiego powodu? Opowiadaj |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:23
|
|
|
Król Julian, powiem Ci więcej, leżałem dwa razy Jeden raz przez wymuszenie na mnie pierwszeństwa, a drugi z mojej głupoty! Lekcją która bardziej mi utkwiła w głowie była lekcja nr 2 ... Człowiek nabiera pokory i bije się w pierś za każdym razem jak się bezpiecznik w głowie przepali |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:27
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | Król Julian, powiem Ci więcej, leżałem dwa razy J |
a nie prawie 3? np przez Pande na światłach na trasie koło black red white? |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:27
|
|
|
Dlatego nie ma o czym gadać, bo każde pytanie, które zadam, będzie pytaniem retorycznym.
Oczywistym jest, że ani gleba tomko, ani Twoja, ani moja nie były celowe.
Stało się i już. Kolejne doświadczenie dla kierującego i albo coś z tego wyniesie, albo i nie.
Moto ma to do siebie, że czy to 125 czy 2000 ccm, pokorę mieć należy. |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:29
|
|
|
| Król Julian napisał/a: | | Moto ma to do siebie, że czy to 125 czy 2000 ccm, pokorę mieć należy. |
...z tym się zgodzę |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:30
|
|
|
Piwowarek, goniłeś Pandę? |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:33
|
|
|
Moris, kierowca Pandy wyjeżdżając z ulicy Załogi na Piłsudskiego w połowie drogi nagle stanął, wrzucił wsteczny i prawie mnie rozjechał Pacłem mu w szybę do chłop skumał bazę, że za nim stoję. Na światłach koło BRW to chłop z Pandziochy przekazywał mi środkowym palcem serdeczność, więc pojechałem za nim pod M1 ...no i porozmawialiśmy |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-04, 18:35
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: | Moris, kierowca Pandy wyjeżdżając z ulicy Załogi na Piłsudskiego w połowie drogi nagle stanął, wrzucił wsteczny i prawie mnie rozjechał Pacłem mu w szybę do chłop skumał bazę, że za nim stoję. Na światłach koło BRW to chłop z Pandziochy przekazywał mi środkowym palcem serdeczność, więc pojechałem za nim pod M1 ...no i porozmawialiśmy |
mam wszystko nagrane jak nieudolnie zatrzymujesz Pandę od świateł do zjazdu na M1 i ten moment jak prawie pod dostawczaka wpadasz |
| Ostatnio zmieniony przez Wydra 2012-12-04, 18:36, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
• • • •  |