Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-05, 07:29
|
|
|
vardoger, CB1000R przeżył |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
Bass
Pal gumę a nie dusze

Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1296 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-09-05, 08:10
|
|
|
ludzie co Wy piszecie !! No to i ja sie przedstawię Jestem BASS basista z Czerwonych Gitar
Pozdrawiam z placu budowy świryyyyyyyyyyy!!!!!! |
_________________ Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 |
|
|
|
 |
Marta SH
Marta SH

Motocykl: SuzukiGS500f
Imię: Marta
Dołączyła: 05 Gru 2010 Posty: 51 Skąd: SH
|
Wysłany: 2012-09-05, 09:03
|
|
|
Oj.. się porobiło... to może jeszcze uzupełnie swój opis ..o funkcje..
"dupa towarzysząca" jednego.. członka 3,14:)
a jeżdzę tak wolno, że pewnie nigdy mnie nie widzieliście na moto:)
Armo...Twoja lista motowybryków chyba jest niepełna, ale nie znamy sie...nie kolegujemy, więc co ja tam wiem.. i tradycyjnie nie życzę Ci miłego dnia:) |
|
|
|
 |
accord
Motocykl: Daytona 675
Imię: Janusz
Wiek: 26 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 635 Skąd: Piekary
|
Wysłany: 2012-09-05, 10:34
|
|
|
| Marta SH napisał/a: | Oj.. się porobiło... to może jeszcze uzupełnie swój opis ..o funkcje..
"dupa towarzysząca" jednego.. członka 3,14:)
a jeżdzę tak wolno, że pewnie nigdy mnie nie widzieliście na moto:)
Armo...Twoja lista motowybryków chyba jest niepełna, ale nie znamy sie...nie kolegujemy, więc co ja tam wiem.. i tradycyjnie nie życzę Ci miłego dnia:) |
Fajnie się macie
"dupa" i "członek"
niezła para |
_________________ Zdolny ale leń. |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-05, 11:18
|
|
|
SoftLife, co do trasy. Nie chcę marudzić i to tylko moja propozycja, ale proponuję Wam jechać przez Mikołów, Żory i do Wodzisławia- dołączę do Was na Auchan Mikołów- chyba, że jazda A4 i A1 jest ważnym punktem tej trasy. Seldonowi chyba też by to pasowało. Nie wiem jak eve czy jedzie. W razie czego nie jest to też dla mnie problem żeby pojechać do Katowic.
Druga sprawa to SoftLife i Piecol wiem, że byliście już na tej trasie. Mój hornet ma zasięg do rezerwy 170-200 km i chciałbym jeszcze przed granicą zatankować, oczywiście na start, gdziekolwiek dołączę, stawiam się z pełnym bakiem.
Tak uprzedzam, bo zawsze to ja pierwszy z grupy widzę dno w zbiorniku. |
| Ostatnio zmieniony przez asasello 2012-09-05, 11:20, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-05, 11:45
|
|
|
Cześć. Jestem Tomasz.
Na motocyklu od 2010 roku.
Pierwszy motocykl Yamaha XJ6 została mi skradziona po 2 tyg. od zakupu i przejechaniu 500 km. (A miałem taką zajebistą rejestrację : SMY 3M14)
W 2011 kupiony Kawasaki Versys i na nim stuknęło mi pierwsze 10k.
Na razie brak poważnych wywrotek oprócz kilku w błocie i obitych jajek przy próbie gumowania pod garażem.
Już planuję nowy zakup na 2013 o ile potwierdzi się wygląda nowego Z800.
Postaram się mniej pić. Ale jak alkomat wskaże rano za dużo to napiszę na forum.
asasello, w Czechach można spokojnie płacić kartą na stacjach i w knajpach. Lejąc te 15 litrów to nie stracisz za dużo siana.
PS. Macie zalecane apteczkę, żarówkę i kamizelkę w razie kontroli w CZ? |
|
|
|
 |
SoftLife
...3,14 i reszta

Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113 Dołączył: 26 Maj 2011 Posty: 632 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-09-05, 12:13
|
|
|
Dla mnie to żaden problem ominąć autostradę, tak jest nudno i wieje mi w kasku.
Apteczka, kamizelka i żarówka oczywiście jadą ze mną. jeden komplet chyba nie starczy na całą grupę? |
_________________ Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother |
|
|
|
 |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2012-09-05, 12:48
|
|
|
| asasello napisał/a: | Mój hornet ma zasięg do rezerwy 170-200 km i chciałbym jeszcze przed granicą zatankować, oczywiście na start, gdziekolwiek dołączę, stawiam się z pełnym bakiem.
Tak uprzedzam, bo zawsze to ja pierwszy z grupy widzę dno w zbiorniku. |
asasello: a myślałem, ze ja tylko tak mam
Piecol: wyciek, chyba będzie potwierdzony - http://tnij.com/T1Lsz |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-05, 13:03
|
|
|
vardoger, już widziałem Rozpoczynam proces pozbycia starego dziada |
| Ostatnio zmieniony przez Piecol 2012-09-05, 15:53, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-05, 13:23
|
|
|
| Marta SH napisał/a: | Oj.. się porobiło... to może jeszcze uzupełnie swój opis ..o funkcje..
"dupa towarzysząca" jednego.. członka 3,14:)
a jeżdzę tak wolno, że pewnie nigdy mnie nie widzieliście na moto:)
Armo...Twoja lista motowybryków chyba jest niepełna, ale nie znamy sie...nie kolegujemy, więc co ja tam wiem.. i tradycyjnie nie życzę Ci miłego dnia:) |
Ja Tobie również standardowo życzę nudnego dnia |
|
|
|
 |
DJK
Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-05, 18:27
|
|
|
| asasello napisał/a: | | Nie chcę marudzić i to tylko moja propozycja, ale proponuję Wam jechać przez Mikołów, Żory i do Wodzisławia- dołączę do Was na Auchan Mikołów- chyba, że jazda A4 i A1 jest ważnym punktem tej trasy. Seldonowi chyba też by to pasowało. Nie wiem jak eve czy jedzie. W razie czego nie jest to też dla mnie problem żeby pojechać do Katowic. |
Dołączam do rajzy jeśli można (jak za starych dobrych....). A4 i A1 nie jest mi wprawdzie do (pełni ) szczęścia potrzebna ale mogłaby stanowić trochę bardziej "ognisty" kawałek trasy
zresztą wola większości jest dla mnie wyznacznikiem, sie dostosuje, róbta jak chceta
Pzdr
DJK |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-09-05, 18:30
|
|
|
| asasello napisał/a: | | . Nie wiem jak eve czy jedzie. |
Ja tak jak ci mówiłam, niestety odpadam z racji braku przeglądu.
Chyba zakończyłam już sezon w tym roku!
Coś za coś |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
| Ostatnio zmieniony przez eve 2012-09-05, 18:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-05, 18:35
|
|
|
Cześć wszystkim
Wiem, że co chwile są rajzy większe mniejsze. Ze względu na operacje nie udało mi się pojechać na sierpniowy wypad na tor Radom. Generalnie szukam ludzi, którzy pośmigaliby co najmniej 3 razy w tygodniu - powiedzmy wokół komina - konkretne zakręty. Jeżdżę na R6. Jeśli ktoś byłby chętny na takowe winklowanie do piszcie proszę. Oczywiście typowa rajza jeśli zawiera w sobie trasę z dobrymi zakrętami to idealnie. Mam kamerę go pro więc gwarantuje nagrywanie postępów.
3majcie się i miłego wieczoru. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-09-05, 20:10
|
|
|
ej, ej ludziki dajcie znać którędy polecicie
weekend mi się posypał a na czechy czy na słowacje bym się przeleciała |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-05, 20:39
|
|
|
...ale mi smaka narobiliście Dziś na motór wskoczyłem pierwszy raz od prawie 3 tygodni i zapomniałem jak to jest. Niestety obowiązki służbowe ostatnimi czasy zabierają mi większość wolnego czasu, więc ten weekend na 100% na moto nie usiądę Jednak Wam życzę udanej, a przede wszystkim bezpiecznej rajzy Zabierzcie aparat i poróbcie jakieś ciekawe foty. |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
|
|