Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-09-05, 07:29   

vardoger, CB1000R przeżył :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Bass 
Pal gumę a nie dusze


Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1296
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-09-05, 08:10   

ludzie co Wy piszecie !! !! :) :) :) No to i ja sie przedstawię Jestem BASS basista z Czerwonych Gitar :) :) :) :)

Pozdrawiam z placu budowy świryyyyyyyyyyy!!!!!! :D
_________________
Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 
 
Marta SH 
Marta SH


Motocykl: SuzukiGS500f
Imię: Marta
Dołączyła: 05 Gru 2010
Posty: 51
Skąd: SH
Wysłany: 2012-09-05, 09:03   

Oj.. się porobiło... to może jeszcze uzupełnie swój opis ..o funkcje..
"dupa towarzysząca" jednego.. członka 3,14:)
a jeżdzę tak wolno, że pewnie nigdy mnie nie widzieliście na moto:)

Armo...Twoja lista motowybryków chyba jest niepełna, ale nie znamy sie...nie kolegujemy, więc co ja tam wiem.. i tradycyjnie nie życzę Ci miłego dnia:)
 
 
accord 

Motocykl: Daytona 675
Imię: Janusz
Wiek: 26
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 635
Skąd: Piekary
Wysłany: 2012-09-05, 10:34   

Marta SH napisał/a:
Oj.. się porobiło... to może jeszcze uzupełnie swój opis ..o funkcje..
"dupa towarzysząca" jednego.. członka 3,14:)
a jeżdzę tak wolno, że pewnie nigdy mnie nie widzieliście na moto:)

Armo...Twoja lista motowybryków chyba jest niepełna, ale nie znamy sie...nie kolegujemy, więc co ja tam wiem.. i tradycyjnie nie życzę Ci miłego dnia:)


Fajnie się macie
"dupa" i "członek"
niezła para :D
_________________
Zdolny ale leń.
 
 
 
asasello 


Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 245
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-09-05, 11:18   

SoftLife, co do trasy. Nie chcę marudzić i to tylko moja propozycja, ale proponuję Wam jechać przez Mikołów, Żory i do Wodzisławia- dołączę do Was na Auchan Mikołów- chyba, że jazda A4 i A1 jest ważnym punktem tej trasy. :P Seldonowi chyba też by to pasowało. Nie wiem jak eve czy jedzie. W razie czego nie jest to też dla mnie problem żeby pojechać do Katowic.

Druga sprawa to SoftLife i Piecol wiem, że byliście już na tej trasie. Mój hornet ma zasięg do rezerwy 170-200 km i chciałbym jeszcze przed granicą zatankować, oczywiście na start, gdziekolwiek dołączę, stawiam się z pełnym bakiem.
Tak uprzedzam, bo zawsze to ja pierwszy z grupy widzę dno w zbiorniku. :)
Ostatnio zmieniony przez asasello 2012-09-05, 11:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-05, 11:45   

Cześć. Jestem Tomasz.
Na motocyklu od 2010 roku.
Pierwszy motocykl Yamaha XJ6 została mi skradziona po 2 tyg. od zakupu i przejechaniu 500 km. (A miałem taką zajebistą rejestrację : SMY 3M14)
W 2011 kupiony Kawasaki Versys i na nim stuknęło mi pierwsze 10k.
Na razie brak poważnych wywrotek oprócz kilku w błocie i obitych jajek przy próbie gumowania pod garażem.
Już planuję nowy zakup na 2013 o ile potwierdzi się wygląda nowego Z800.

Postaram się mniej pić. Ale jak alkomat wskaże rano za dużo to napiszę na forum.
asasello, w Czechach można spokojnie płacić kartą na stacjach i w knajpach. Lejąc te 15 litrów to nie stracisz za dużo siana.

PS. Macie zalecane apteczkę, żarówkę i kamizelkę w razie kontroli w CZ?
Profil Facebook
 
 
SoftLife 
...3,14 i reszta


Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113
Dołączył: 26 Maj 2011
Posty: 632
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-09-05, 12:13   

Dla mnie to żaden problem ominąć autostradę, tak jest nudno i wieje mi w kasku.
Apteczka, kamizelka i żarówka oczywiście jadą ze mną. jeden komplet chyba nie starczy na całą grupę?
_________________
Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother !!
Profil Facebook
 
 
vardoger 
ak Lucas


Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 340
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2012-09-05, 12:48   

asasello napisał/a:
Mój hornet ma zasięg do rezerwy 170-200 km i chciałbym jeszcze przed granicą zatankować, oczywiście na start, gdziekolwiek dołączę, stawiam się z pełnym bakiem.
Tak uprzedzam, bo zawsze to ja pierwszy z grupy widzę dno w zbiorniku. :)


asasello: a myślałem, ze ja tylko tak mam :)

Piecol: wyciek, chyba będzie potwierdzony - http://tnij.com/T1Lsz ;o
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-05, 13:03   

vardoger, już widziałem :D Rozpoczynam proces pozbycia starego dziada ;)
Ostatnio zmieniony przez Piecol 2012-09-05, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
armor 


Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 685
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-05, 13:23   

Marta SH napisał/a:
Oj.. się porobiło... to może jeszcze uzupełnie swój opis ..o funkcje..
"dupa towarzysząca" jednego.. członka 3,14:)
a jeżdzę tak wolno, że pewnie nigdy mnie nie widzieliście na moto:)

Armo...Twoja lista motowybryków chyba jest niepełna, ale nie znamy sie...nie kolegujemy, więc co ja tam wiem.. i tradycyjnie nie życzę Ci miłego dnia:)


Ja Tobie również standardowo życzę nudnego dnia :)
 
 
DJK 

Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-05, 18:27   

asasello napisał/a:
Nie chcę marudzić i to tylko moja propozycja, ale proponuję Wam jechać przez Mikołów, Żory i do Wodzisławia- dołączę do Was na Auchan Mikołów- chyba, że jazda A4 i A1 jest ważnym punktem tej trasy. Seldonowi chyba też by to pasowało. Nie wiem jak eve czy jedzie. W razie czego nie jest to też dla mnie problem żeby pojechać do Katowic.


Dołączam do rajzy jeśli można (jak za starych dobrych....). A4 i A1 nie jest mi wprawdzie do (pełni B) ) szczęścia potrzebna ale mogłaby stanowić trochę bardziej "ognisty" kawałek trasy :D
zresztą wola większości jest dla mnie wyznacznikiem, sie dostosuje, róbta jak chceta :P

Pzdr
DJK
 
 
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-09-05, 18:30   

asasello napisał/a:
. Nie wiem jak eve czy jedzie.

Ja tak jak ci mówiłam, niestety odpadam z racji braku przeglądu.
Chyba zakończyłam już sezon w tym roku!
Coś za coś ;)
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
Ostatnio zmieniony przez eve 2012-09-05, 18:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-05, 18:35   

Cześć wszystkim

Wiem, że co chwile są rajzy większe mniejsze. Ze względu na operacje nie udało mi się pojechać na sierpniowy wypad na tor Radom. Generalnie szukam ludzi, którzy pośmigaliby co najmniej 3 razy w tygodniu - powiedzmy wokół komina - konkretne zakręty. Jeżdżę na R6. Jeśli ktoś byłby chętny na takowe winklowanie do piszcie proszę. Oczywiście typowa rajza jeśli zawiera w sobie trasę z dobrymi zakrętami to idealnie. Mam kamerę go pro więc gwarantuje nagrywanie postępów.

3majcie się i miłego wieczoru.
Profil Facebook
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-09-05, 20:10   

ej, ej ludziki dajcie znać którędy polecicie :)

weekend mi się posypał a na czechy czy na słowacje bym się przeleciała
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-09-05, 20:39   

...ale mi smaka narobiliście :( Dziś na motór wskoczyłem pierwszy raz od prawie 3 tygodni i zapomniałem jak to jest. Niestety obowiązki służbowe ostatnimi czasy zabierają mi większość wolnego czasu, więc ten weekend na 100% na moto nie usiądę :( Jednak Wam życzę udanej, a przede wszystkim bezpiecznej rajzy :) Zabierzcie aparat i poróbcie jakieś ciekawe foty.
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/