Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
asasello 


Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 245
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-09-05, 20:53   

street_angel, trasa proponowana przez SoftLife http://tnij.org/rifm w mojej modyfikacji przez Mikołów, Żory http://goo.gl/maps/GF9jx
Ostatnio zmieniony przez asasello 2012-09-05, 20:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
DJK 

Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-05, 21:09   

Lista na Czechy, dopisywać się :)

SoftLife napisał/a:

Proponuję wyjazd na Czechy (bruntal) w niedzielę ok godz. 10.00 Listachętnych:
1) Seldon
2) Asasello
3) SoftLife
4) mgpajak
5) DJK

??
 
 
asasello 


Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 245
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-09-05, 21:24   

Jeszcze jedno pytanie:
Seldon damy radę wyjechać wcześniej? ta 10.00 to trochę późno... Chyba, że chodzi o Piecola to możemy czekać aż kolega dojdzie do siebie :D Tak wiem niedziela jest aby się wyspać, bo wszyscy ciężko pracujemy cały tydzień, ale zastanawiam się o której powrót. google podaje trasę na 7 godzin... z postojami wyjdzie pewnie 9godzin, czyli powrót o 19.00. Proszę o poprawienie mnie jeśli się mylę ;)
_________________
prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu
 
 
Seldon 


Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53
Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 476
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-09-05, 22:18   

Ja mogę 9.30 w Mikołowie dołączyć. też nie ma co cisnąć, powrót o 20-22 też nie jest jakiś tragiczny. Sam wale takie trasy i faktycznie wychodzi to 8-9 godzin.
 
 
Piecol 


Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 682
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-06, 00:03   

8h w drodze !?
To ja bez picia olewam chłopaki. Nie czekajcie na mnie. Możecie startować i o 6:30 :D
Jak wstanę to se do Wrocka na kawę pojadę :D
Profil Facebook
 
 
Thief 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW K1200R
Imię: Marcin
Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 394
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2012-09-06, 08:08   

Eve a może mojego burczusia sobie weźmiesz? :)
_________________
Born to be... 3,14 i reszta!

2014 - BMW K1200R
2012 - 2014 Yamaha FZ6N
2009 - 2011 Kawasaki Er5
2004 - 2007 Simson S51
 
 
 
vardoger 
ak Lucas


Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 340
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2012-09-06, 08:51   

Qba napisał/a:
Cześć wszystkim

Wiem, że co chwile są rajzy większe mniejsze. Ze względu na operacje nie udało mi się pojechać na sierpniowy wypad na tor Radom. Generalnie szukam ludzi, którzy pośmigaliby co najmniej 3 razy w tygodniu - powiedzmy wokół komina - konkretne zakręty. Jeżdżę na R6. Jeśli ktoś byłby chętny na takowe winklowanie do piszcie proszę. Oczywiście typowa rajza jeśli zawiera w sobie trasę z dobrymi zakrętami to idealnie. Mam kamerę go pro więc gwarantuje nagrywanie postępów.

3majcie się i miłego wieczoru.


Chętnie, ostatnio mało się dzieje a muszę dobić swojego Horneta i zaczą rozglądać się za nowym ;) Jutro szybka Chorwacja i od wtorku będę rdy
 
 
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-09-06, 09:31   

Thief napisał/a:
Eve a może mojego burczusia sobie weźmiesz? :)

gdzie są te kluczyki i dokumenty ? :D
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
 
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-06, 14:34   

vardoger napisał/a:
Qba napisał/a:
Cześć wszystkim

Wiem, że co chwile są rajzy większe mniejsze. Ze względu na operacje nie udało mi się pojechać na sierpniowy wypad na tor Radom. Generalnie szukam ludzi, którzy pośmigaliby co najmniej 3 razy w tygodniu - powiedzmy wokół komina - konkretne zakręty. Jeżdżę na R6. Jeśli ktoś byłby chętny na takowe winklowanie do piszcie proszę. Oczywiście typowa rajza jeśli zawiera w sobie trasę z dobrymi zakrętami to idealnie. Mam kamerę go pro więc gwarantuje nagrywanie postępów.

3majcie się i miłego wieczoru.


Chętnie, ostatnio mało się dzieje a muszę dobić swojego Horneta i zaczą rozglądać się za nowym ;) Jutro szybka Chorwacja i od wtorku będę rdy


Super. Na Pw wyśle Tobie mój numer telefonu. Jak już będziesz na miejscu dzwon to się będziemy umawiać na konkrety.
Profil Facebook
 
 
asasello 


Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 245
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-09-06, 14:37   

Qba, vardoger, odezwijcie się jak już będziecie ustawieni na latanie.
_________________
prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu
 
 
vardoger 
ak Lucas


Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 340
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2012-09-06, 14:41   

nie ma sprawy, podoba mi się pomysł z tym regularnym lataniem :)
 
 
Qba 

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-06, 14:46   

asasello napisał/a:
Qba, vardoger, odezwijcie się jak już będziecie ustawieni na latanie.


Oczywiście będziemy pisać tutaj. Jeśli są chętni na jazdy głownie w zakrętach i ćwiczenie właśnie tych elementów to zapraszam serdecznie. Trasę jaką ponad miesiąc temu robiliśmy z Mecem, Alim i Seldonem na Słowacji (przejście graniczne Glinka) mogę polecić śmiało. Tam możemy cały dzień przesiedzieć. Spore prędkości i duże złożenia. Dobry asfalt i mało samochodów. Jeśli znacie dobre miejscówki tego typu piszcie, proszę

Miłego popołudnia.
Profil Facebook
 
 
Ali72 

Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 383
Skąd: Silesia
Wysłany: 2012-09-06, 15:24   

Piszę krótko bo prowadzę samochód w niedziele jadę z wami na rajze.
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-09-06, 15:45   

asasello napisał/a:
street_angel, trasa proponowana przez SoftLife http://tnij.org/rifm w mojej modyfikacji przez Mikołów, Żory http://goo.gl/maps/GF9jx

trasa przez mikołów jak najbardziej, bo u mnie to max 150 ;/ jak lecicie szybciej to odpadam
 
 
adanior 
adanior


Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 648
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-09-06, 21:23   

Ali72 napisał/a:
Piszę krótko bo prowadzę samochód w niedziele jadę z wami na rajze.
Tego jeszcze nie widziałem żeby ktoś prowadził samochód i jednocześnie pisał posty na forum ;o

Jakby ktoś był zainteresowany Hondą 954 w doskonałym stanie technicznym to mój stary blady jest znowu do sprzedania.
Ostatnio zmieniony przez adanior 2012-09-06, 21:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/