Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-05, 20:53
|
|
|
| street_angel, trasa proponowana przez SoftLife http://tnij.org/rifm w mojej modyfikacji przez Mikołów, Żory http://goo.gl/maps/GF9jx |
| Ostatnio zmieniony przez asasello 2012-09-05, 20:55, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
DJK
Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-05, 21:09
|
|
|
Lista na Czechy, dopisywać się
SoftLife napisał/a:
Proponuję wyjazd na Czechy (bruntal) w niedzielę ok godz. 10.00 Listachętnych:
1) Seldon
2) Asasello
3) SoftLife
4) mgpajak
5) DJK
|
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-05, 21:24
|
|
|
Jeszcze jedno pytanie:
Seldon damy radę wyjechać wcześniej? ta 10.00 to trochę późno... Chyba, że chodzi o Piecola to możemy czekać aż kolega dojdzie do siebie Tak wiem niedziela jest aby się wyspać, bo wszyscy ciężko pracujemy cały tydzień, ale zastanawiam się o której powrót. google podaje trasę na 7 godzin... z postojami wyjdzie pewnie 9godzin, czyli powrót o 19.00. Proszę o poprawienie mnie jeśli się mylę |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
Seldon

Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53 Dołączył: 29 Lip 2010 Posty: 476 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-05, 22:18
|
|
|
| Ja mogę 9.30 w Mikołowie dołączyć. też nie ma co cisnąć, powrót o 20-22 też nie jest jakiś tragiczny. Sam wale takie trasy i faktycznie wychodzi to 8-9 godzin. |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-06, 00:03
|
|
|
8h w drodze !?
To ja bez picia olewam chłopaki. Nie czekajcie na mnie. Możecie startować i o 6:30
Jak wstanę to se do Wrocka na kawę pojadę |
|
|
|
 |
Thief
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW K1200R
Imię: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 394 Skąd: Lędziny
|
Wysłany: 2012-09-06, 08:08
|
|
|
Eve a może mojego burczusia sobie weźmiesz? |
_________________ Born to be... 3,14 i reszta!
2014 - BMW K1200R
2012 - 2014 Yamaha FZ6N
2009 - 2011 Kawasaki Er5
2004 - 2007 Simson S51 |
|
|
|
 |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2012-09-06, 08:51
|
|
|
| Qba napisał/a: | Cześć wszystkim
Wiem, że co chwile są rajzy większe mniejsze. Ze względu na operacje nie udało mi się pojechać na sierpniowy wypad na tor Radom. Generalnie szukam ludzi, którzy pośmigaliby co najmniej 3 razy w tygodniu - powiedzmy wokół komina - konkretne zakręty. Jeżdżę na R6. Jeśli ktoś byłby chętny na takowe winklowanie do piszcie proszę. Oczywiście typowa rajza jeśli zawiera w sobie trasę z dobrymi zakrętami to idealnie. Mam kamerę go pro więc gwarantuje nagrywanie postępów.
3majcie się i miłego wieczoru. |
Chętnie, ostatnio mało się dzieje a muszę dobić swojego Horneta i zaczą rozglądać się za nowym Jutro szybka Chorwacja i od wtorku będę rdy |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-09-06, 09:31
|
|
|
| Thief napisał/a: | Eve a może mojego burczusia sobie weźmiesz? |
gdzie są te kluczyki i dokumenty ? |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-06, 14:34
|
|
|
| vardoger napisał/a: | | Qba napisał/a: | Cześć wszystkim
Wiem, że co chwile są rajzy większe mniejsze. Ze względu na operacje nie udało mi się pojechać na sierpniowy wypad na tor Radom. Generalnie szukam ludzi, którzy pośmigaliby co najmniej 3 razy w tygodniu - powiedzmy wokół komina - konkretne zakręty. Jeżdżę na R6. Jeśli ktoś byłby chętny na takowe winklowanie do piszcie proszę. Oczywiście typowa rajza jeśli zawiera w sobie trasę z dobrymi zakrętami to idealnie. Mam kamerę go pro więc gwarantuje nagrywanie postępów.
3majcie się i miłego wieczoru. |
Chętnie, ostatnio mało się dzieje a muszę dobić swojego Horneta i zaczą rozglądać się za nowym Jutro szybka Chorwacja i od wtorku będę rdy |
Super. Na Pw wyśle Tobie mój numer telefonu. Jak już będziesz na miejscu dzwon to się będziemy umawiać na konkrety. |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-06, 14:37
|
|
|
| Qba, vardoger, odezwijcie się jak już będziecie ustawieni na latanie. |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2012-09-06, 14:41
|
|
|
nie ma sprawy, podoba mi się pomysł z tym regularnym lataniem |
|
|
|
 |
Qba
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Kuba
Dołączył: 09 Maj 2012 Posty: 33 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-06, 14:46
|
|
|
| asasello napisał/a: | | Qba, vardoger, odezwijcie się jak już będziecie ustawieni na latanie. |
Oczywiście będziemy pisać tutaj. Jeśli są chętni na jazdy głownie w zakrętach i ćwiczenie właśnie tych elementów to zapraszam serdecznie. Trasę jaką ponad miesiąc temu robiliśmy z Mecem, Alim i Seldonem na Słowacji (przejście graniczne Glinka) mogę polecić śmiało. Tam możemy cały dzień przesiedzieć. Spore prędkości i duże złożenia. Dobry asfalt i mało samochodów. Jeśli znacie dobre miejscówki tego typu piszcie, proszę
Miłego popołudnia. |
|
|
|
 |
Ali72
Motocykl: Perełka
Imię: Damiano
Wiek: 54 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 383 Skąd: Silesia
|
Wysłany: 2012-09-06, 15:24
|
|
|
| Piszę krótko bo prowadzę samochód w niedziele jadę z wami na rajze. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2012-09-06, 15:45
|
|
|
trasa przez mikołów jak najbardziej, bo u mnie to max 150 jak lecicie szybciej to odpadam |
|
|
|
 |
adanior
adanior

Motocykl: zielona cebula
Imię: Adam
Wiek: 49 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 648 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2012-09-06, 21:23
|
|
|
| Ali72 napisał/a: | | Piszę krótko bo prowadzę samochód w niedziele jadę z wami na rajze. | Tego jeszcze nie widziałem żeby ktoś prowadził samochód i jednocześnie pisał posty na forum
Jakby ktoś był zainteresowany Hondą 954 w doskonałym stanie technicznym to mój stary blady jest znowu do sprzedania. |
| Ostatnio zmieniony przez adanior 2012-09-06, 21:26, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
 |
|
|