 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
Bass
Pal gumę a nie dusze

Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1296 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-09-04, 10:16
|
|
|
Marta SH, Witaj serdecznie |
_________________ Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 |
|
|
|
 |
Kasberg
Kasberg

Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64 Dołączył: 07 Cze 2011 Posty: 738 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-09-04, 11:43
|
|
|
Mec, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na motóóór.
A jak pielęgniarki, ładne
[ Dodano: 2012-09-04, 11:43 ]
Marta SH, witaj serdecznie |
_________________ Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych |
| Ostatnio zmieniony przez Kasberg 2012-09-04, 11:44, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-04, 12:07
|
|
|
| Seldon napisał/a: | Proponuję wyjazd na Czechy (bruntal) w niedzielę ok godz. 10.00
Lista chętnych:
1) Seldon |
2) asasello
[ Dodano: 2012-09-04, 14:41 ]
Piecol, ta impreza na Muchowcu to będzie duża sprawa. Ja jestem chętny o ile pogoda dopisze... |
|
|
|
 |
SoftLife
...3,14 i reszta

Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113 Dołączył: 26 Maj 2011 Posty: 632 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-09-04, 15:41
|
|
|
Proponuję wyjazd na Czechy (bruntal) w niedzielę ok godz. 10.00
Lista chętnych:
1) Seldon
2) Asasello
3) SoftLife
Piecol Pozbierasz się po imprezie na 10, jedziemy na Czechy.
Na Muchowiec też się piszę jeśli nie wystąpią inne okoliczności (o;
Marta SH witam! |
_________________ Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother |
| Ostatnio zmieniony przez SoftLife 2012-09-04, 15:47, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2012-09-04, 17:43
|
|
|
Siema Marta, mgpajak
Ktoś śmiga dzisiaj ? |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-04, 19:21
|
|
|
Witaj Marta :) Może się zakolegujemy ? co ? zostaniesz moją koleżanką
Proszę
Będziemy sobie pisać @ i jeździć pomalutku na naszych pięknych GS-ach
Lepiej się ze mną zakoleguj...bo wiem gdzie mieszkasz no to tyle ...
To teraz ja też powiem coś o sobie... skoro tak się przedstawiamy:)
Monika, lat 16, 3 sezon na moto i 1 szlif w Szczecinie w towarzystwie i pod czujnym okiem ...3,14 |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-04, 19:28
|
|
|
Ja sie też pozwalam kolegować ze sobom:-)
Armor nie napisałaś wielu ciekawych rzeczy, a przede wszystkim tego z jakim wdziękiem i gracją śmigasz a Wasze Kobiece wyprawy budzą pełen respekt!!! |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
mgpajak

Motocykl: F650GS
Imię: Mirek
Wiek: 48 Dołączył: 02 Wrz 2012 Posty: 6 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2012-09-04, 19:52
|
|
|
| SoftLife napisał/a: | Proponuję wyjazd na Czechy (bruntal) w niedzielę ok godz. 10.00
Lista chętnych:
1) Seldon
2) Asasello
3) SoftLife |
Również się piszę na Czechy
4)mgpajak
A jako że jestem nowicjuszem to może jakieś wskazówki/porady? |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-04, 20:01
|
|
|
| Mec napisał/a: | Ja sie też pozwalam kolegować ze sobom:-)
Armor nie napisałaś wielu ciekawych rzeczy, a przede wszystkim tego z jakim wdziękiem i gracją śmigasz a Wasze Kobiece wyprawy budzą pełen respekt!!! |
Mecu, nawet gdybym uważała się za poruszającą się z gracją, to bym tego nie napisała No ale dziękuję, i znów mam lepszy humor
A co do wypraw, to mam nadzieję, ze w następny seoznie uda się nowego wymyślić |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-04, 21:02
|
|
|
he he he ale się narobiło to może ja się przedstawię bo pewnie mnie też nie znają tutaj:
Jestem Piwowarek, na motórach od czasów gdy miałem lat 12-13 ...za dużo powiedziane, że to były motóry, bo raczej motórowery he he
Skasowane:
2011 - Ducati Monster
2006 - Yamaha FZ1
1994-2012 Miliardy niewinnych stworzeń rozgromionych podczas jazdy motórowerami i motórami
Od 2010 roku pełniący funkcję woźnego w zakątku tego forum |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
DJK
Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 43 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-04, 21:33
|
|
|
Mec-u, straszna ch***nia z tym crash course...
Zdrowiej szybko!
Tak BTW
SoftLife, jaka trasa na te Czechy planowana?
Pzdr
DJK
P.S jak już każdy się przedstawia - Gienek |
| Ostatnio zmieniony przez DJK 2012-09-04, 22:06, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
eve
...3,14 i reszta

Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Lip 2010 Posty: 3417 Skąd: Orzesze
|
Wysłany: 2012-09-04, 21:43
|
|
|
| Piwowarek napisał/a: |
Od 2010 roku pełniący funkcję woźnego w zakątku tego forum |
aż sie posmarkałam (katar nie odpuszcza)
Ja tu pełnie tylko jedną ale poważną funkcję
eve - ogranicznik prędkości ...3,14
no i w ramach relaksu bywam mechanikiem grupy! |
_________________ "Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia." |
|
|
|
 |
vardoger
ak Lucas

Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 23 Cze 2012 Posty: 340 Skąd: Siemianowice Śląskie
|
Wysłany: 2012-09-04, 22:04
|
|
|
a co z CB1000R ? przeżyła ?
| Piwowarek napisał/a: | he he he ale się narobiło to może ja się przedstawię bo pewnie mnie też nie znają tutaj:
Jestem Piwowarek, na motórach od czasów gdy miałem lat 12-13 ...za dużo powiedziane, że to były motóry, bo raczej motórowery he he
Skasowane:
2011 - Ducati Monster
2006 - Yamaha FZ1
1994-2012 Miliardy niewinnych stworzeń rozgromionych podczas jazdy motórowerami i motórami
Od 2010 roku pełniący funkcję woźnego w zakątku tego forum |
|
| Ostatnio zmieniony przez vardoger 2012-09-04, 22:06, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Thief
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW K1200R
Imię: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 21 Lis 2010 Posty: 394 Skąd: Lędziny
|
Wysłany: 2012-09-04, 22:31
|
|
|
Czuje się jak w kąciku AA... może ja też coś powiem o sobie?
Nazywam się Marcinek, mieszkam w mieście, które dalej żyje jak wieś.. Gorszy od Mec'a jestem bo tylko 2 crash testy przeprowadziłem w czasie mojej 3 letniej wędrówki przez motocyklową przygodę, a tyle kilometrów co on w rok, moje 10 letnie, dawne Kawasaki przez całe swoje istnienie nie najechało Grupowy "łagrowicz" wiecznie poza domem, hej!
Lubię RóŻoFFy kolor i Kubusia Puchatka, AMEN!
Armorku a ja też się mogę zakolegować?
Piwowarkowi trzeba koszulkę "WOŹNY" załatwić i złotą miotłę za dobre sprawowanie funkcji Fakt, faktem... pozamiatał mnie tym stwierdzeniem haha. |
_________________ Born to be... 3,14 i reszta!
2014 - BMW K1200R
2012 - 2014 Yamaha FZ6N
2009 - 2011 Kawasaki Er5
2004 - 2007 Simson S51 |
| Ostatnio zmieniony przez Thief 2012-09-04, 22:35, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
SoftLife
...3,14 i reszta

Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113 Dołączył: 26 Maj 2011 Posty: 632 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2012-09-04, 23:02
|
|
|
Jeśli Czechy o których myślę to z dużym prawdopodobieństwem celuję w taką trasę http://tnij.org/rifm w przybliżeniu (o;
Opowiadać o sobie? Nie mam się czym chwalić, do tej pory kasowałem tylko puszki więc zawsze stałem po właściwej stronie.. |
_________________ Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |