Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Piwowarek
2013-05-10, 22:46
...3,14 i reszta
Autor Wiadomość
Bass 
Pal gumę a nie dusze


Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1296
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-09-04, 10:16   

Marta SH, Witaj serdecznie !!
_________________
Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 
 
Kasberg 
Kasberg


Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 738
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-09-04, 11:43   

Mec, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na motóóór.
A jak pielęgniarki, ładne ?? :D

[ Dodano: 2012-09-04, 11:43 ]
Marta SH, witaj serdecznie ;)
_________________
Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych
Ostatnio zmieniony przez Kasberg 2012-09-04, 11:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asasello 


Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 245
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-09-04, 12:07   

Seldon napisał/a:
Proponuję wyjazd na Czechy (bruntal) w niedzielę ok godz. 10.00
Lista chętnych:
1) Seldon

2) asasello

[ Dodano: 2012-09-04, 14:41 ]
Piecol, ta impreza na Muchowcu to będzie duża sprawa. Ja jestem chętny o ile pogoda dopisze...
 
 
SoftLife 
...3,14 i reszta


Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113
Dołączył: 26 Maj 2011
Posty: 632
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-09-04, 15:41   

Proponuję wyjazd na Czechy (bruntal) w niedzielę ok godz. 10.00
Lista chętnych:
1) Seldon
2) Asasello
3) SoftLife

Piecol Pozbierasz się po imprezie na 10, jedziemy na Czechy.
Na Muchowiec też się piszę jeśli nie wystąpią inne okoliczności (o;

Marta SH witam!
_________________
Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother !!
Ostatnio zmieniony przez SoftLife 2012-09-04, 15:47, w całości zmieniany 2 razy  
Profil Facebook
 
 
vardoger 
ak Lucas


Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 340
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2012-09-04, 17:43   

Siema Marta, mgpajak

Ktoś śmiga dzisiaj ?
 
 
armor 


Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 685
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-04, 19:21   

Witaj Marta :) Może się zakolegujemy ?? ? co ? zostaniesz moją koleżanką ??
Proszę :)
Będziemy sobie pisać @ i jeździć pomalutku na naszych pięknych GS-ach :)

Lepiej się ze mną zakoleguj...bo wiem gdzie mieszkasz :) no to tyle ...


To teraz ja też powiem coś o sobie... skoro tak się przedstawiamy:)
Monika, lat 16, 3 sezon na moto i 1 szlif w Szczecinie w towarzystwie i pod czujnym okiem ...3,14 :)
 
 
Mec 
Adwokat Diavla


Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53
Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 1407
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-04, 19:28   

Ja sie też pozwalam kolegować ze sobom:-)
Armor nie napisałaś wielu ciekawych rzeczy, a przede wszystkim tego z jakim wdziękiem i gracją śmigasz :) a Wasze Kobiece wyprawy budzą pełen respekt!!!
_________________
Niech MoTóR będzie z Wami!
Profil Facebook
 
 
mgpajak 


Motocykl: F650GS
Imię: Mirek
Wiek: 48
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 6
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2012-09-04, 19:52   

SoftLife napisał/a:
Proponuję wyjazd na Czechy (bruntal) w niedzielę ok godz. 10.00
Lista chętnych:
1) Seldon
2) Asasello
3) SoftLife


Również się piszę na Czechy

4)mgpajak

A jako że jestem nowicjuszem to może jakieś wskazówki/porady?
Profil Facebook
 
 
armor 


Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 685
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-09-04, 20:01   

Mec napisał/a:
Ja sie też pozwalam kolegować ze sobom:-)
Armor nie napisałaś wielu ciekawych rzeczy, a przede wszystkim tego z jakim wdziękiem i gracją śmigasz :) a Wasze Kobiece wyprawy budzą pełen respekt!!!


Mecu, nawet gdybym uważała się za poruszającą się z gracją, to bym tego nie napisała :) No ale dziękuję, i znów mam lepszy humor :)
A co do wypraw, to mam nadzieję, ze w następny seoznie uda się nowego wymyślić :)
 
 
Piwowarek 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 6122
Skąd: Będzin
Wysłany: 2012-09-04, 21:02   

he he he ale się narobiło :P to może ja się przedstawię bo pewnie mnie też nie znają tutaj:

Jestem Piwowarek, na motórach od czasów gdy miałem lat 12-13 :) ...za dużo powiedziane, że to były motóry, bo raczej motórowery :P he he
Skasowane:
2011 - Ducati Monster
2006 - Yamaha FZ1
1994-2012 Miliardy niewinnych stworzeń rozgromionych podczas jazdy motórowerami i motórami :P

Od 2010 roku pełniący funkcję woźnego w zakątku tego forum :P
_________________
MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl
 
 
DJK 

Motocykl: poszukiwania in progress...
Imię: Jarek
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-09-04, 21:33   

Mec-u, straszna ch***nia z tym crash course... ;/
Zdrowiej szybko!




Tak BTW
SoftLife, jaka trasa na te Czechy planowana?

Pzdr
DJK

P.S jak już każdy się przedstawia - Gienek :D
Ostatnio zmieniony przez DJK 2012-09-04, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eve 
...3,14 i reszta


Motocykl: eFZet szósty w negliżu
Imię: IWI
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 3417
Skąd: Orzesze
Wysłany: 2012-09-04, 21:43   

Piwowarek napisał/a:

Od 2010 roku pełniący funkcję woźnego w zakątku tego forum :P


aż sie posmarkałam :) (katar nie odpuszcza)

Ja tu pełnie tylko jedną ale poważną funkcję :)
eve - ogranicznik prędkości ...3,14 :)
no i w ramach relaksu bywam mechanikiem grupy!
_________________
"Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia."
 
 
 
vardoger 
ak Lucas


Motocykl: K1300R
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 340
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2012-09-04, 22:04   

a co z CB1000R ? :) przeżyła ?

Piwowarek napisał/a:
he he he ale się narobiło :P to może ja się przedstawię bo pewnie mnie też nie znają tutaj:

Jestem Piwowarek, na motórach od czasów gdy miałem lat 12-13 :) ...za dużo powiedziane, że to były motóry, bo raczej motórowery :P he he
Skasowane:
2011 - Ducati Monster
2006 - Yamaha FZ1
1994-2012 Miliardy niewinnych stworzeń rozgromionych podczas jazdy motórowerami i motórami :P

Od 2010 roku pełniący funkcję woźnego w zakątku tego forum :P
Ostatnio zmieniony przez vardoger 2012-09-04, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Thief 
...3,14 i reszta


Motocykl: BMW K1200R
Imię: Marcin
Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 394
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2012-09-04, 22:31   

Czuje się jak w kąciku AA... może ja też coś powiem o sobie?

Nazywam się Marcinek, mieszkam w mieście, które dalej żyje jak wieś.. Gorszy od Mec'a jestem bo tylko 2 crash testy przeprowadziłem w czasie mojej 3 letniej wędrówki przez motocyklową przygodę, a tyle kilometrów co on w rok, moje 10 letnie, dawne Kawasaki przez całe swoje istnienie nie najechało :D Grupowy "łagrowicz" wiecznie poza domem, hej!

Lubię RóŻoFFy kolor i Kubusia Puchatka, AMEN!

Armorku a ja też się mogę zakolegować? :D

Piwowarkowi trzeba koszulkę "WOŹNY" załatwić i złotą miotłę za dobre sprawowanie funkcji :D Fakt, faktem... pozamiatał mnie tym stwierdzeniem haha.
_________________
Born to be... 3,14 i reszta!

2014 - BMW K1200R
2012 - 2014 Yamaha FZ6N
2009 - 2011 Kawasaki Er5
2004 - 2007 Simson S51
Ostatnio zmieniony przez Thief 2012-09-04, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SoftLife 
...3,14 i reszta


Motocykl: FZS 600
Imię: Marcin
Wiek: 113
Dołączył: 26 Maj 2011
Posty: 632
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-09-04, 23:02   

Jeśli Czechy o których myślę to z dużym prawdopodobieństwem celuję w taką trasę http://tnij.org/rifm w przybliżeniu (o;

Opowiadać o sobie? Nie mam się czym chwalić, do tej pory kasowałem tylko puszki więc zawsze stałem po właściwej stronie..
_________________
Don't ride behind me, i may not your leader.
Don't ride in front of me, i may not your guard.
Just ride beside me, and be my brother !!
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/