Otwarty przez: Piwowarek 2013-05-10, 22:46 |
...3,14 i reszta |
| Autor |
Wiadomość |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-03, 22:28
|
|
|
Mec, nie znamy się (jeszcze), ale życzę zdrowia.
mgpajak, witam!
SoftLife,
Piwowarek,
accord,
eve,
piecol
i ja
to już jest ładna ekipa na Czechy. Trzeba się spieszyć puki pogoda dopisuje. Jeszcze ktoś chętny? Sobota/ niedziela? Mi pasuje tak czy siak W końcu coś ruszyło, bo kolejny tydzień staram się Was wyrwać na śmiganie |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
Bass
Pal gumę a nie dusze

Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1296 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-09-03, 22:30
|
|
|
Mec, wracej gipko !
mgpajak, siemka kolego ! |
_________________ Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-03, 22:33
|
|
|
Smigam 1 sezon jestem Mec, zdążyłem sie rozwalić, znaczy być katiuszą wystrzeloną z Panigale (uderzenie w cel daje najwięcej wrażeń, ja leciałem bez celu, uderzyłem i tak...), wcześniej mnie rozjechano moim własnym motocyklem, przejechałem na razie 47.000km, skasowalem samodzielnie lub w zorganizowanej grupie 3 motocykle, z Moniką na tor sie umowilem wstepnie w tym sezonie, tak jestem pierdzielnięty, tak jestem motocyklistą, nie narkotyków już mi w szpitalu nie podają.... Dalej się zrastam... Koniec odbioru...
Cieszę się, że do nas dołączysz... Ty zapewne też... Tu wszyscy są normalni i poukładani
Aha zapomnialem napisać, że poznałem wielu takich normalnych i poukładanych wspsniałych Ludzi... |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Bass
Pal gumę a nie dusze

Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1296 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-09-03, 22:36
|
|
|
Mec, co ci tam leja do kroplówki brachu |
_________________ Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 |
|
|
|
 |
Mec
Adwokat Diavla

Motocykl: Ducati Panigale Tricolore, Multistrada 1200s
Imię: Andrzej
Wiek: 53 Dołączył: 27 Wrz 2011 Posty: 1407 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2012-09-03, 22:37
|
|
|
Nie mam juz kroplowki...
[ Dodano: 2012-09-03, 22:39 ]
asasello, Jeszcze pośmigamy. Pomyś o czymś dalszym. Malaga...? |
_________________ Niech MoTóR będzie z Wami!
 |
|
|
|
 |
Bass
Pal gumę a nie dusze

Motocykl: R1200GS
Imię: SEBA
Wiek: 50 Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 1296 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2012-09-03, 22:40
|
|
|
Mec, skoro już nie masz to wpadnę na oddział z zimnym browarkiem i cie za intubuje |
_________________ Bass - www.riss.pl Hurtownia odzieży BHP
 |
|
|
|
 |
armor

Motocykl: Suzuki GS500F
Imię: Monika
Wiek: 44 Dołączyła: 10 Gru 2010 Posty: 685 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-03, 22:45
|
|
|
| Bass napisał/a: | Mec, co ci tam leja do kroplówki brachu |
Na woreczku pisało "wódka", wiec zabraliśmy i uciekliśmy
Mecu kiedy znowu bedziesz miał kroplówkę ? to wpadniemy w odwiedziny
Mgpajak witam, choć boję się pająków |
|
|
|
 |
horbal
Moderator

Motocykl: xj600
Imię: Karol
Wiek: 34 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 591 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2012-09-03, 23:10
|
|
|
Mec, Mnie również nie znasz i jeszcze troche czasu minie zanim będzie okazja razem pośmigać ale zdrówka życzę wracaj do zdrowia . Muszę przyznać że byłem szczeże zaskoczony jak sie dowiedziałem że to Ty miałeś wypadek w Katowicach , ale jeszcze bardzoej szczena mi opadła przed chwilą jak przeczytałem ile zrobiłeś km w tak krótkim czasie |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-03, 23:26
|
|
|
mgpajak, sie masz.
Mec, Dobrze Cię czytać w dobrym humorze.
Na Czechy w ten weekend nie dam rady, bo dopiero po 13:00 jestem wolny w sobotę, a w niedzielę czuję, że nie wstanę po imprezie do 16. Więc planujcie śmiało beze mnie. |
|
|
|
 |
bosman

Motocykl: kawaski zx600a1 / gpz600
Imię: jarek
Wiek: 61 Dołączył: 29 Gru 2010 Posty: 301 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-04, 00:09
|
|
|
| Mec szybkiego powrotu do zdrowia i na asfalty |
|
|
|
 |
Piwowarek
...3,14 i reszta

Motocykl: BMW R1200GS LC
Imię: Pshemas
Wiek: 44 Dołączył: 25 Lip 2010 Posty: 6122 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2012-09-04, 07:31
|
|
|
| asasello, tak jak pisałem parę dni temu dwa weekendy pod rząd mam zajęte sprawami służbowymi, więc nie dam rady teraz jechać. Może kolejny weekend? |
_________________ MoTóR jest wieczny, MoTóR nie umiera nigdy!!! http://314ireszta.pl |
|
|
|
 |
asasello

Motocykl: został na breloczku
Imię: Łukasz aka Rysiu
Wiek: 43 Dołączył: 24 Cze 2012 Posty: 245 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-04, 08:03
|
|
|
piecol, Piwowarek jak nie ten to następny weekend w Czechach, bo jako prawi staropolskie porzekadło ;p "co się odwlecze to nie uciecze"
Na ten weekend ktoś chętny? Może być bliżej... |
_________________ prawdziwych przyjaciół poznaje się na motocyklu |
|
|
|
 |
Piecol

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wiek: 47 Dołączył: 26 Sie 2010 Posty: 682 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2012-09-04, 09:57
|
|
|
15 września jest na Muchowcu zlot samochodów i motocykli i ja tam jadę.
Będę mieć 10 wejściówek za darmo, ale to jeszcze napiszę o szczegółach może ktoś się będzie chciał wybrać ze mną. |
|
|
|
 |
Seldon

Motocykl: SSB 1800 w. turbine
Imię: Seldon
Wiek: 53 Dołączył: 29 Lip 2010 Posty: 476 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2012-09-04, 09:58
|
|
|
Proponuję wyjazd na Czechy (bruntal) w niedzielę ok godz. 10.00
Lista chętnych:
1) Seldon |
|
|
|
 |
Marta SH
Marta SH

Motocykl: SuzukiGS500f
Imię: Marta
Dołączyła: 05 Gru 2010 Posty: 51 Skąd: SH
|
Wysłany: 2012-09-04, 10:05
|
|
|
Korzystając z istnienia tej grupy wsparcia też powiem kilka słów o sobie...
nazywam się Marta i .. i jeżdże sobie powoli od 3 sezonów, a rozwalił mnie... wpis Meca opisujący jego krótka, ale jakże bogatą historię śmigania:)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i na moto! |
|
|
|
 |
|
|