Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
Autor Wiadomość
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-04-07, 14:36   

linka90 napisał/a:
street_angel napisał/a:
bo wszyscy którzy mają sprzęt to są zajęci


nie wszyscy ;D

pokaż mi takiego, który ma sprzęt i jest wolny B) chociaż z drugiej strony nawet pies z kulawa noga na mnie nie spojrzy
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-04-07, 14:51   

mikasa92 napisał/a:
fakt, żaden facet nie miał w pasji moto, siatkówki i nie był humanistą :D :D


Ja mam pasję do moto, grałem swego czasu w siatkę i do dziś grywam jak tylko jest okazja (w tym plażówka) i kończę Politechnikę więc do humanizmu mi daleko :P

street_angel napisał/a:
pokaż mi takiego, który ma sprzęt i jest wolny B)


Honda CBR 600 F4 w garażu, stan cywilny - kawaler :D

ALE żeby nie było - to nie jest ogłoszenie matrymonialne :D Dowodzę jedynie tego że SĄ i tacy ;)
 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-07, 15:10   

linka90 napisał/a:
zostawić was na jeden dzień.... ło matko;D


street_angel napisał/a:
bo wszyscy którzy mają sprzęt to są zajęci


nie wszyscy ;D

zazwyczaj są zajęci przez sprzęt.W dodatku większość kobiet nie chce aby ich luby uprawiał tak niebezpieczne hobby i prędzej czy później jeżeli kobieta nie jest motocyklistka to bedzie nakłaniać do sprzedaży.
 
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-07, 15:26   

street_angel napisał/a:

pokaż mi takiego, który ma sprzęt i jest wolny B) chociaż z drugiej strony nawet pies z kulawa noga na mnie nie spojrzy


jakbyś walnęła fotę to by sie zmieniło
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-04-07, 15:51   

Jam też wolny, taki elektron skaczący z miejsca w miejsce i humanista, dzięki czemu będę mógł sprzedawać na kasie w biedronce :D

zeno już wrzucała swoją fote, tylko taką z boku ;)
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-07, 16:28   

Przemo napisał/a:
i humanista, dzięki czemu będę mógł sprzedawać na kasie w biedronce :D


dzięki, miła perspektywa przede mną :D
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-07, 16:29   

august napisał/a:
zazwyczaj są zajęci przez sprzęt.W dodatku większość kobiet nie chce aby ich luby uprawiał tak niebezpieczne hobby i prędzej czy później jeżeli kobieta nie jest motocyklistka to bedzie nakłaniać do sprzedaży.


po co zakazywać komuś tego, co kocha?
 
 
soprano 
WIEWIÓRA

Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 4852
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2011-04-07, 17:00   

mikasa92, musisz być jeszcze bardzo młoda skoro nie rozumiesz.............przychodzi w związku/małżeństwie taki czas, że facet zaczyna częściej przesiadywać w garażu z moto albo wyjeżdżać niby z kolegami więc jedynym sposobem aby siedział w domu przy żonie to wymusić na nim aby sprzedał zabawkę ;)
Chociaż prawda jest taka, że facet bez hobby albo pasji to najczęściej kapeć z piwem i pilotem.
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-07, 17:08   

soprano napisał/a:
mikasa92, musisz być jeszcze bardzo młoda skoro nie rozumiesz.............przychodzi w związku/małżeństwie taki czas, że facet zaczyna częściej przesiadywać w garażu z moto albo wyjeżdżać niby z kolegami więc jedynym sposobem aby siedział w domu przy żonie to wymusić na nim aby sprzedał zabawkę ;)
Chociaż prawda jest taka, że facet bez hobby albo pasji to najczęściej kapeć z piwem i pilotem.

nie no, ja to doskonale rozumiem :)
tylko postawiłam takie retoryczne pytanie, bo z dwojga złego [kapeć z piwem... vs motocyklista] lepiej w tę stronę :)
sama uwielbiam jeździć, więc nie chciałabym pozbawiać bliskiej mi osoby tej frajdy :D
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-04-07, 18:31   

mikasa92 napisał/a:
dzięki, miła perspektywa przede mną :D


Nie widziałaś o tym ?? :D ... jeśli studiujesz np. socjologie lub politologie to pozostaje pożyczyć szczęścia i fantazji bo po tych dwóch kierunkach bezrobocie jest największe :P
Miałem okazje zawitać na kilku kier humanistycznych i mogę powiedzieć, że jedynym ratunkiem po licencjacie są uzupy na akademii ekonomicznej, no ale od przyszłego roku "kapa" bo drugi kierunek będzie płatny dzięki bogusiowi :>
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-07, 18:55   

Przemo, wiedzieć wiedziałam, bo teraz wszyscy mają iść na politechnikę i być super matematykiem albo informatykiem... ijaaaasne :P
ale jednak, żeby do czegoś dojść trzeba też samemu coś zrobić :D
póki co, nie studiuję, ale usilnie uczę się do matury :D by później wybrać się na UE w Katowicach :)
_________________
"...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata."
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-04-07, 19:24   

UE ?? bleee :D ...UE niszczy ludzi i im w głowach przewraca ;) , lepiej iść tam na uzupy
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-04-07, 19:31   

trzech wolnych mamy suuuuuuuuuuuuuuper :>
co do związku/małżeństwa to jakby mi facet kazał wybrać sprzęt albo juz by nie musiał dokańczać zdania :D
mikasa92 napisał/a:
bo teraz wszyscy mają iść na politechnikę i być super matematykiem albo informatykiem...

chyba że się znajdziesz na liście dziekana/rektora (nie wiem kto tą liste tworzył) osób do skreślenia, to wszystkie plany biorą w łeb :( , a tak szczerze mówiąc jak dziewczyna nie ma mocnej psychiki to niech się nawet nie wybiera na mechaniczny kierunek, z doświadczenia odradzam ;)
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-07, 19:35   

Przemo napisał/a:
UE ?? bleee :D ...UE niszczy ludzi i im w głowach przewraca ;) , lepiej iść tam na uzupy


zaryzykuję :D wolę to niż polonistykę na UŚ :P
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-07, 19:38   

street_angel napisał/a:
trzech wolnych mamy suuuuuuuuuuuuuuper :>
co do związku/małżeństwa to jakby mi facet kazał wybrać sprzęt albo juz by nie musiał dokańczać zdania :D
mikasa92 napisał/a:
bo teraz wszyscy mają iść na politechnikę i być super matematykiem albo informatykiem...

chyba że się znajdziesz na liście dziekana/rektora (nie wiem kto tą liste tworzył) osób do skreślenia, to wszystkie plany biorą w łeb :( , a tak szczerze mówiąc jak dziewczyna nie ma mocnej psychiki to niech się nawet nie wybiera na mechaniczny kierunek, z doświadczenia odradzam ;)


wiesz co? ja w ogóle w stronę technicznych uczelni nie patrzę, bo mnie tam nawet nie wpuszczą :D
co z tego, że mam rozszerzenie z maty :P :P
wolę pisać :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/