Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
Autor Wiadomość
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-04-06, 22:57   

august napisał/a:
ta słabość i wkładanie jakoś mnie dziwnie teraz nachodza

:D tłumaczyć sie juz nie bd :D
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 22:58   

mikasa92 napisał/a:
august napisał/a:

Ja im tego nie bronie,powiedzmy,że mam swoje ugruntowane poglądy na ten temat i to nie jest dział na te rozmowy

no fakt, miało być o czymś innym, ale jakoś tak samo wyszło ;)

chodziło mi o to,że jakbym chciał je wyrazić to byłby kij w mrowisko ;] dodatkowo byłby esej abyście mnie dobrze zrozumiały,więc szkoda zaczynać(wiem leniwiec) B)
 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 23:00   

street_angel napisał/a:
nie pójdę spać do puki nie zrobię 2prac na projektowanie, zadanie na konst. bud. i jeszcze muszę się nauczyć na jutrzejszy test z kursu :D zajebiście się noc zapowiada

a dzięki arkadius zazwyczaj/zawsze trzymam stronę facetów :D

jaki kierunek studiujesz,że aż tyle maxz zadane? ja męczę obecnie metody sztucznej inteligencji
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-04-06, 23:00   

oj dziewczyny jeszcze w życiu powiecie, że jednak facet do życia jest potrzebny ;)

august - już nic nie studiuję :D (byłam na mechatroniku na mt), a te zadania to do technikum budowlanego na sobotę :D
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 23:04   

Arkadius napisał/a:

mikasa92 gadasz jak typowa feministka z krwi i kości :P


tak, ale ma ku temu powody :P :D
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 23:06   

august napisał/a:
dodatkowo byłby esej abyście mnie dobrze zrozumiały,więc szkoda zaczynać(wiem leniwiec) B)

ja się generalnie staram facetów zrozumieć, ale większość osobników mi to skutecznie utrudnia :]
a swoją drogą, leniwiec o 23 to norma... :D
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 23:07   

street_angel napisał/a:
oj dziewczyny jeszcze w życiu powiecie, że jednak facet do życia jest potrzebny ;)

august - już nic nie studiuję :D (byłam na mechatroniku na mt), a te zadania to do technikum budowlanego na sobotę :D

widzę dość radykalne przekierowanie zainteresowań z mechatroniki na budownictwo ;]
 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 23:11   

Nadeszła najwyższa pora aby iść spać,więc na dzień dzisiejszy wszystkim feministką oraz obrończynią praw leniwców,jak i samym leniwcom mówię dobranoc.pa
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-04-06, 23:12   

budownictwo ciągnę od tam tego roku, w czerwcu mam egzamin, a na MTA tak i tak wracam od października jeszcze myślę o transporcie zaocznie :D
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-04-06, 23:17   

Jak to mówią wszystkie sroki za ogon :D
 
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-04-07, 07:51   

Wszyscy gęby pootwierane na całego, a jak przyjdzie co do czego to każdy znajdzie się pod pantoflem i bedzie zapiepszał jak mu żona karze, byle dobrze było i w nocy przyjemnie ;)

Co innego gdy kobieta ma fochy odnośnie moto...wtedy wiadomo, którą strone sie bierze :>
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-04-07, 09:58   

Ja feministką nie jestem. Uważam, że faceci i laski są Siebie warci. Nie można powiedzieć, że każdy facet jest be albo laska bo tak nie jest ;)
Street Angel każda z Nas ma słabość do facetów bo tego nie możemy zaprzeczyć i się po prostu nie da. Bez facetów żyć nie można :>
Widocznie Ja i Mikasa do tej pory nie znalazłyśmy odpowiedniego faceta, który np. nie będzie miał nic do moich pasji czyli motoryzacja i konie :D .
A Przemo ma świętą rację w pewnym momencie każdy/dy będzie pod pantoflem :P
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-04-07, 12:06   

kitana napisał/a:
Widocznie Ja i Mikasa do tej pory nie znalazłyśmy odpowiedniego faceta, który np. nie będzie miał nic do moich pasji czyli motoryzacja

bo wszyscy którzy mają sprzęt to są zajęci :D a inny nie są tolerancyjni

Arkadius napisał/a:
Jak to mówią wszystkie sroki za ogon

to nie jest tak do końca: mechatronika jest nastawiona na pracę z maszynami, a transport jest związany z samochodówką i jak by nie patrzeć i w jednym i w drugim jest mechanika (moja pasja z lat dzieciństwa, z której zrezygnowałam a teraz chce wrócić do tego co robiłam najlepiej w życiu)
 
 
linka90 
Moderator
pyskaty złośliwiec


Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36
Dołączyła: 05 Kwi 2010
Posty: 2836
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-04-07, 12:43   

zostawić was na jeden dzień.... ło matko;D


street_angel napisał/a:
bo wszyscy którzy mają sprzęt to są zajęci


nie wszyscy ;D
_________________
I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best.
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-07, 14:20   

kitana napisał/a:
Ja feministką nie jestem. Uważam, że faceci i laski są Siebie warci. Nie można powiedzieć, że każdy facet jest be albo laska bo tak nie jest ;)
Street Angel każda z Nas ma słabość do facetów bo tego nie możemy zaprzeczyć i się po prostu nie da. Bez facetów żyć nie można :>
Widocznie Ja i Mikasa do tej pory nie znalazłyśmy odpowiedniego faceta, który np. nie będzie miał nic do moich pasji czyli motoryzacja i konie :D .
A Przemo ma świętą rację w pewnym momencie każdy/dy będzie pod pantoflem :P


dobre słowa. różnie bywa szczerze mówiąc, a ugruntowane poglądy ma się przez jakieś doświadczenia i to niekoniecznie dobre :] a czy feministka? może trochę :)
fakt, żaden facet nie miał w pasji moto, siatkówki i nie był humanistą :D :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/