|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-06, 22:57
|
|
|
| august napisał/a: | | ta słabość i wkładanie jakoś mnie dziwnie teraz nachodza |
tłumaczyć sie juz nie bd |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 22:58
|
|
|
| mikasa92 napisał/a: | | august napisał/a: |
Ja im tego nie bronie,powiedzmy,że mam swoje ugruntowane poglądy na ten temat i to nie jest dział na te rozmowy |
no fakt, miało być o czymś innym, ale jakoś tak samo wyszło |
chodziło mi o to,że jakbym chciał je wyrazić to byłby kij w mrowisko ;] dodatkowo byłby esej abyście mnie dobrze zrozumiały,więc szkoda zaczynać(wiem leniwiec) |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 23:00
|
|
|
| street_angel napisał/a: | nie pójdę spać do puki nie zrobię 2prac na projektowanie, zadanie na konst. bud. i jeszcze muszę się nauczyć na jutrzejszy test z kursu zajebiście się noc zapowiada
a dzięki arkadius zazwyczaj/zawsze trzymam stronę facetów |
jaki kierunek studiujesz,że aż tyle maxz zadane? ja męczę obecnie metody sztucznej inteligencji |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-06, 23:00
|
|
|
oj dziewczyny jeszcze w życiu powiecie, że jednak facet do życia jest potrzebny
august - już nic nie studiuję (byłam na mechatroniku na mt), a te zadania to do technikum budowlanego na sobotę |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 23:04
|
|
|
| Arkadius napisał/a: |
mikasa92 gadasz jak typowa feministka z krwi i kości |
tak, ale ma ku temu powody |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 23:06
|
|
|
| august napisał/a: | dodatkowo byłby esej abyście mnie dobrze zrozumiały,więc szkoda zaczynać(wiem leniwiec) |
ja się generalnie staram facetów zrozumieć, ale większość osobników mi to skutecznie utrudnia :]
a swoją drogą, leniwiec o 23 to norma... |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 23:07
|
|
|
| street_angel napisał/a: | oj dziewczyny jeszcze w życiu powiecie, że jednak facet do życia jest potrzebny
august - już nic nie studiuję (byłam na mechatroniku na mt), a te zadania to do technikum budowlanego na sobotę |
widzę dość radykalne przekierowanie zainteresowań z mechatroniki na budownictwo ;] |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 23:11
|
|
|
| Nadeszła najwyższa pora aby iść spać,więc na dzień dzisiejszy wszystkim feministką oraz obrończynią praw leniwców,jak i samym leniwcom mówię dobranoc.pa |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-06, 23:12
|
|
|
budownictwo ciągnę od tam tego roku, w czerwcu mam egzamin, a na MTA tak i tak wracam od października jeszcze myślę o transporcie zaocznie |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-04-06, 23:17
|
|
|
Jak to mówią wszystkie sroki za ogon |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-04-07, 07:51
|
|
|
Wszyscy gęby pootwierane na całego, a jak przyjdzie co do czego to każdy znajdzie się pod pantoflem i bedzie zapiepszał jak mu żona karze, byle dobrze było i w nocy przyjemnie
Co innego gdy kobieta ma fochy odnośnie moto...wtedy wiadomo, którą strone sie bierze |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-07, 09:58
|
|
|
Ja feministką nie jestem. Uważam, że faceci i laski są Siebie warci. Nie można powiedzieć, że każdy facet jest be albo laska bo tak nie jest
Street Angel każda z Nas ma słabość do facetów bo tego nie możemy zaprzeczyć i się po prostu nie da. Bez facetów żyć nie można
Widocznie Ja i Mikasa do tej pory nie znalazłyśmy odpowiedniego faceta, który np. nie będzie miał nic do moich pasji czyli motoryzacja i konie .
A Przemo ma świętą rację w pewnym momencie każdy/dy będzie pod pantoflem |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-07, 12:06
|
|
|
| kitana napisał/a: | | Widocznie Ja i Mikasa do tej pory nie znalazłyśmy odpowiedniego faceta, który np. nie będzie miał nic do moich pasji czyli motoryzacja |
bo wszyscy którzy mają sprzęt to są zajęci a inny nie są tolerancyjni
| Arkadius napisał/a: | | Jak to mówią wszystkie sroki za ogon |
to nie jest tak do końca: mechatronika jest nastawiona na pracę z maszynami, a transport jest związany z samochodówką i jak by nie patrzeć i w jednym i w drugim jest mechanika (moja pasja z lat dzieciństwa, z której zrezygnowałam a teraz chce wrócić do tego co robiłam najlepiej w życiu) |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-04-07, 12:43
|
|
|
zostawić was na jeden dzień.... ło matko;D
| street_angel napisał/a: | | bo wszyscy którzy mają sprzęt to są zajęci |
nie wszyscy ;D |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-07, 14:20
|
|
|
| kitana napisał/a: | Ja feministką nie jestem. Uważam, że faceci i laski są Siebie warci. Nie można powiedzieć, że każdy facet jest be albo laska bo tak nie jest
Street Angel każda z Nas ma słabość do facetów bo tego nie możemy zaprzeczyć i się po prostu nie da. Bez facetów żyć nie można
Widocznie Ja i Mikasa do tej pory nie znalazłyśmy odpowiedniego faceta, który np. nie będzie miał nic do moich pasji czyli motoryzacja i konie .
A Przemo ma świętą rację w pewnym momencie każdy/dy będzie pod pantoflem |
dobre słowa. różnie bywa szczerze mówiąc, a ugruntowane poglądy ma się przez jakieś doświadczenia i to niekoniecznie dobre :] a czy feministka? może trochę
fakt, żaden facet nie miał w pasji moto, siatkówki i nie był humanistą |
|
|
|
 |
|
|