Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
Autor Wiadomość
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 22:34   

od razu umiejscawia,kobieta gotuje obiady zajmuje się domem(tutaj oczywiście pomoc ze strony faceta) oraz wydaje polecenia co nalezy w domu zrobić,ponieważ z racji drzemiącej w nas bestii zwanej leniwcem czasami nie wykazujemy inwencji twórczej :D .Z drugiej strony to są stereotypy.Mieszkam połowę tygodnia w mieszkaniu w Gliwicach,tutaj za mnie nikt nie gotuje i nie sprząta umiejętności i nawyki w postaci utrzymywania "porządku" i całej reszty z tym związanej pozostana i się kiedyś przydadzą B) .Jednak jak kobieta cały czas w domu siedzi to staje się z czasem kurą domową a to już jest niedobre.
 
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-04-06, 22:39   

Mikasa jestem tego samego zdania B)
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-04-06, 22:41   

kitana napisał/a:
Niestety facetów całe życie trzeba ustawiać ech... B)

wybaczcie drogie panie, ale z tym się nie zgodzę :D

ozon teraz za karę tak raz siostry nie wieź na przejażdżkę :D od razu zacznie inaczej śpiewać :D (chyba mi się oberwie od dziewczyn, ale to już moja taka natura, mam słabość do facetów :D )
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-04-06, 22:45   

3/4 z Was na facetów najeżdża a tak po prawdzie co Wy byście bez nas robiły na tym świecie..? :D
 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 22:45   

kitana napisał/a:
Mikasa a najlepsze jest wtedy jak nie daj Boże kobieta ma swoje zdanie i potrafi Sobie w życiu poradzić to wtedy jest bunt i fochy ;o


Od strzelania fochami to są kobiety,nam ego wtedy maleje ;p

Tak na poważnie zdarza się to dość często,ale trzeba z tym jakoś żyć oraz znaleźć złoty środek.Chociaż przy dzisiejszym stylu życia wszystko się wyrównało.
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 22:46   

august napisał/a:
od razu umiejscawia,kobieta gotuje obiady zajmuje się domem(tutaj oczywiście pomoc ze strony faceta) oraz wydaje polecenia co nalezy w domu zrobić,ponieważ z racji drzemiącej w nas bestii zwanej leniwcem czasami nie wykazujemy inwencji twórczej :D .Z drugiej strony to są stereotypy.Mieszkam połowę tygodnia w mieszkaniu w Gliwicach,tutaj za mnie nikt nie gotuje i nie sprząta umiejętności i nawyki w postaci utrzymywania "porządku" i całej reszty z tym związanej pozostana i się kiedyś przydadzą B) .Jednak jak kobieta cały czas w domu siedzi to staje się z czasem kurą domową a to już jest niedobre.


no proszę, nie tego się spodziewałam ;)
racja, to są stereotypy, tylko dlaczego one się tak sprawdzają? a jeśli nawet nie są prawdziwe, to może w 2 przypadkach na tysiąc... niestety :)
co do samodzielnego mieszkania, dobra szkoła. ale prawda jest taka, że ta antyteza, której użyłeś ["bestia leniwiec" - nowy gatunek :P ], może się ujawnić w najmniej oczekiwanym momencie, bo jednak ktoś to wszystko musi robić (sprzątać, gotować etc.) a we współczesnym świecie kobiety też chcą rozwoju zawodowego, kariery... :)
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 22:47   

august napisał/a:
Chociaż przy dzisiejszym stylu życia wszystko się wyrównało.

no i sam widzisz :)
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 22:48   

kitana napisał/a:
Mikasa jestem tego samego zdania B)


jak miło :D
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 22:49   

mikasa92 napisał/a:
we współczesnym świecie kobiety też chcą rozwoju zawodowego, kariery... :)


Ja im tego nie bronie,powiedzmy,że mam swoje ugruntowane poglądy na ten temat i to nie jest dział na te rozmowy
Ostatnio zmieniony przez august 2011-04-06, 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-04-06, 22:49   

Ludzie... idźcie spać! :D Znowu jutro się zacznie narzekanie ile to trzeba nadrabiać przez was ;) street_angel ciekawa ta Twoja ostatnia wypowiedź.. ;>
 
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-04-06, 22:52   

nie pójdę spać do puki nie zrobię 2prac na projektowanie, zadanie na konst. bud. i jeszcze muszę się nauczyć na jutrzejszy test z kursu :D zajebiście się noc zapowiada

a dzięki arkadius zazwyczaj/zawsze trzymam stronę facetów :D
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 22:53   

Arkadius napisał/a:
Ludzie... idźcie spać! :D Znowu jutro się zacznie narzekanie ile to trzeba nadrabiać przez was ;) street_angel ciekawa ta Twoja ostatnia wypowiedź.. ;>


Będzie trzeba się już powoli wybrać,szczególnie,ze na 8 laborki a muszę jeszcze rano skoczyć do sklepu po zakupy na pieczywo ;]
Btw street_angel ta słabość i wkładanie jakoś mnie dziwnie teraz nachodza :)
Ostatnio zmieniony przez august 2011-04-06, 22:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 22:53   

street_angel, moja droga, łaski mi nie zrobi :P jak nie będzie wycieczki - nie będzie kasy na benzynę :D
i mam go w garści :]
oberwać Ci się nie oberwie, ale z tego co widzę, zarówno kitana jak i ja, jesteśmy cięte na facetów :P Arkadius, 3/4 z Was najeżdża na kobiety i oczekuje tylko ładnej buźki. a tak po prawdzie, co Wy zrobilibyście bez nas? :D
_________________
"...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata."
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 22:55   

august napisał/a:

Ja im tego nie bronie,powiedzmy,że mam swoje ugruntowane poglądy na ten temat i to nie jest dział na te rozmowy

no fakt, miało być o czymś innym, ale jakoś tak samo wyszło ;)
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-04-06, 22:56   

Cytat:
Btw street_angel ta słabość i wkładanie jakoś mnie dziwnie teraz nachodza :)

O to to! Też tak doszukuję się "głębszego sensu" w tym wszystkim ale wolę nie wnikać :D
mikasa92 gadasz jak typowa feministka z krwi i kości :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/