Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
Autor Wiadomość
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 21:39   

ozon napisał/a:
dziekuje za obrone ;P co sie nasłuchalem to moje ;) chcialem dobrze wyszlo jak zawsze...


ijaaaa, tylko winny się tłumaczy. i jeszcze Cię bronią... pieprzona męska solidarność O.o :P
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-04-06, 21:43   

Mikasa brata należy Sobie ustawić nie ma bata. WIEM COŚ NA TEN TEMAT :D
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 21:46   

kitana, mam go w szachu, ale czasem mi poza fason wyłazi - norma, facet :P
nie jest najgorszy noooo, ale za TO, swoje usłyszał :D :D
_________________
"...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata."
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-04-06, 21:50   

No ja myślę. Kobiety górą mają być a nie. Niestety facetów całe życie trzeba ustawiać ech... B)
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 21:50   

mikasa92 napisał/a:
ozon napisał/a:
dziekuje za obrone ;P co sie nasłuchalem to moje ;) chcialem dobrze wyszlo jak zawsze...


ijaaaa, tylko winny się tłumaczy. i jeszcze Cię bronią... pieprzona męska solidarność O.o :P

nie pieprzona tylko wspaniała :D
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 21:53   

kitana napisał/a:
No ja myślę. Kobiety górą mają być a nie. Niestety facetów całe życie trzeba ustawiać ech... B)


oczywiście! kobiety górą ;)
a z tym ustawianiem... cóż. taki gatunek :D
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 21:54   

august napisał/a:
mikasa92 napisał/a:
ozon napisał/a:
dziekuje za obrone ;P co sie nasłuchalem to moje ;) chcialem dobrze wyszlo jak zawsze...


ijaaaa, tylko winny się tłumaczy. i jeszcze Cię bronią... pieprzona męska solidarność O.o :P

nie pieprzona tylko wspaniała :D


taaaa, widzę. on jest winny, a i tak jakimś cudem jest na mnie :P :D
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 21:58   

kobiety góra?,tego nie wiem,ale ja Wam się w garnki pakować nie będę na pewno (czysta prowokacja :D ).Facetów może da się ustawić,bo zazwyczaj idzie po najmniejszej linii oporu,czyli ona mnie ustawi ale nie będę musiał słuchać kazań :)
 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 21:59   

mikasa92 napisał/a:
august napisał/a:
mikasa92 napisał/a:
ozon napisał/a:
dziekuje za obrone ;P co sie nasłuchalem to moje ;) chcialem dobrze wyszlo jak zawsze...


ijaaaa, tylko winny się tłumaczy. i jeszcze Cię bronią... pieprzona męska solidarność O.o :P

nie pieprzona tylko wspaniała :D


taaaa, widzę. on jest winny, a i tak jakimś cudem jest na mnie :P :D

jest na Ciebie bo boimy się o niego po Twoich wypowiedziach
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 22:10   

august napisał/a:
kobiety góra?,tego nie wiem,ale ja Wam się w garnki pakować nie będę na pewno (czysta prowokacja :D ).Facetów może da się ustawić,bo zazwyczaj idzie po najmniejszej linii oporu,czyli ona mnie ustawi ale nie będę musiał słuchać kazań :)


prowokator i typooowy facet: najchętniej by w gary wsadził i "daj mi babo święty spokój", co? :D
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 22:12   

august napisał/a:

jest na Ciebie bo boimy się o niego po Twoich wypowiedziach


trzeba używać mocnych słów - wtedy zadziała ;)
i to on zaczął! życie mi układać... O.o :D
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 22:17   

mikasa92 napisał/a:
august napisał/a:
kobiety góra?,tego nie wiem,ale ja Wam się w garnki pakować nie będę na pewno (czysta prowokacja :D ).Facetów może da się ustawić,bo zazwyczaj idzie po najmniejszej linii oporu,czyli ona mnie ustawi ale nie będę musiał słuchać kazań :)


prowokator i typooowy facet: najchętniej by w gary wsadził i "daj mi babo święty spokój", co? :D


Prowokator to i owszem,uwielbiam manewrować po granicy ryzyka jeżeli chodzi o rozmowę oraz łapać za słówka,czy facet to nie mi jest dane oceniać(nie zrozumcie mnie źle bo facet,mężczyzna różni się trochę od chłopaczka w starszym wieku).Po drugie z kobiety która siedzi cały czas w kuchni przy garach to nie ma nic.A z tym świętym spokojem to czasem by się przydał :D
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 22:24   

august napisał/a:

Prowokator to i owszem,uwielbiam manewrować po granicy ryzyka jeżeli chodzi o rozmowę oraz łapać za słówka,czy facet to nie mi jest dane oceniać(nie zrozumcie mnie źle bo facet,mężczyzna różni się trochę od chłopaczka w starszym wieku).Po drugie z kobiety która siedzi cały czas w kuchni przy garach to nie ma nic.A z tym świętym spokojem to czasem by się przydał :D


też lubię pomanewrować, a ironia i sarkazm pozwalają mi przetrwać ;)
oczywiście, że facet- mężczyzna różni się od szczenięcia... ale - choć przykro to mówić - niezwykle rzadko :)
hm, skoro nie ma z takiej pożytku, to dlaczego większość z szanownych panów tam nas właśnie umiejscawia?
a najlepiej by było, gdyby kobieta całe życie w domu siedziała i czekała na mężulka z obiadkiem i posprzątanym domkiem, co? :D
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-04-06, 22:27   

Mikasa a najlepsze jest wtedy jak nie daj Boże kobieta ma swoje zdanie i potrafi Sobie w życiu poradzić to wtedy jest bunt i fochy ;o
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 22:32   

kitana, fakt. obraza majestatu, bo ona się swemu potencjalnemu chlebodawcy sprzeciwia! toż to się nie godzi... pff ;o
wniosek jest taki, że trzeba sobie samej radzić :]
_________________
"...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/