|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 18:23
|
|
|
"oj tam, oj tam" - jako uniwersalne rozwianie wszelkich wątpliwości i zastrzeżeń |
|
|
|
 |
vegaamen

Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 397 Skąd: z miasta
|
Wysłany: 2011-04-06, 18:24
|
|
|
| mikasa92 napisał/a: | "oj tam, oj tam" - jako uniwersalne rozwianie wszelkich wątpliwości i zastrzeżeń |
oj tam oj tam |
_________________ Nie ważne co robisz i tak jesteś byle kim. |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 18:32
|
|
|
|
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-04-06, 18:33
|
|
|
terefere |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 19:23
|
|
|
my tu oj tam,oj tam ale brat sam sie nie uratuje |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-06, 19:56
|
|
|
zostawić was samych na dzień jesteście chorzy
lepiej żeby to siostra brata biła (starszego) niż żeby brat siostrę (bo mu ręka w locie uschnie)
a co do klocków to chodziło mi o składanie (a nie wkładanie) |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-04-06, 20:28
|
|
|
nno tłumaczą się winni |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 20:31
|
|
|
składanie a nie wkładanie powiadasz,a może składanie w wkładaniu, lub wkładanie w składaniu,ewentualnie składanie wkładania oraz wkładanie składania hmm.... trzeba się przyznać,ze jestem chory...chyba |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-06, 20:38
|
|
|
dobra przyznam się "głodnemu chleb na mysli"
august powiedz mi a kto normalny jeździ na motórze i do tego studiuje na polibudzie? wszyscy jesteśmy hoży |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 20:44
|
|
|
| znam nawet kilku,no może jednego.W miarę normalny chłopak,jednak tego o mnie nie da się powiedzieć,ale nie narzekam.po pierwsze dobra korba musi być. |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 21:12
|
|
|
| street_angel napisał/a: | zostawić was samych na dzień jesteście chorzy
lepiej żeby to siostra brata biła (starszego) niż żeby brat siostrę (bo mu ręka w locie uschnie) |
no dokładnie! dlaczego jemu ma się nie dostać za to?
a mnie bić nie może - nietykalność |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 21:22
|
|
|
| Oj brata też nie należy bić,to jest wykorzystywanie swoich praw czy przywilejów (sorry za takie dziwne określenie nietykalności,inne mi się nie nasuwają) w celu krzywdzenia innej osoby |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 21:26
|
|
|
kiedy on sam się o to prosi |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2011-04-06, 21:27
|
|
|
dziekuje za obrone ;P co sie nasłuchalem to moje chcialem dobrze wyszlo jak zawsze... |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 21:30
|
|
|
| mikasa92 napisał/a: | kiedy on sam się o to prosi |
nie wyczytałem prośby ozona o maltretowanie;]
ozon po pierwsze męska solidarność,wspieramy Cie duchowo. |
|
|
|
 |
|
|