|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 15:37
|
|
|
Na benzynę pożyczysz chwała Ci za to.Jednak brat Cie powozi próbuje zeswatać,takiego ze świeczka szukać,a Ty jeszcze osobiście go ostrzegasz przed tym,że na niego czekasz.Na pewno jest szczęśliwy tym faktem |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 15:43
|
|
|
august, jak rozmawialiśmy, to gęba mu się śmiała, więc podejrzewam, że jest szczęśliwy
a co do jego szlachetnej pomocy w swataniu mnie, to dziękuję bardzo, ale jakoś sobie poradzę |
_________________ "...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata." |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 15:52
|
|
|
Czyli rozumiem,ze istnieją realne szanse rozwiązania problemu bez rozlewu krwi TAk to bywa w dzisiejszym świecie,ze wszyscy wszystkich chcą swatać,wg mnie należy się do tego po prostu przyzwyczaić. |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 15:58
|
|
|
no pewnie rozlewu krwi nie będzie, ale kasy na benzynę przez jakiś czas też nie:D
a wg mnie, każdy ma swoje własne życie :] |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 16:11
|
|
|
| Z tą pożyczką to bez przesady,nie możesz być aż tak surowa,może to mić bardzo negatywny wpływ na Wasze relacje.Każdy ma własne życie jednak często ktoś nam chce za bardzo pomóc,co jednak w wydaniu Twojego brata to tego raczej się do tego nie kwalifikowało ;p |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 16:21
|
|
|
on pogorszył te relacje
no nie, to się nie kwalifikowało do tego |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 16:32
|
|
|
| na pewno wszystko się będzie dało "ugłaskać". |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 16:50
|
|
|
ale i tak się policzymy |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 16:53
|
|
|
| Tylko tak,zeby nie musiał mówić,że się na schodach przewrócił ;] |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 17:00
|
|
|
powie, że miał bliskie spotkanie trzeciego stopnia z... chodnikiem |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 17:03
|
|
|
| jak sobie to wyobrażam to będzie to dość drastycznie wyglądać,będziesz musiała trochę siły w to włożyć. |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 17:22
|
|
|
jakoś sobie poradzę
a i tak pewnie skończy się tym, że to ja dostanę najbardziej |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-04-06, 18:02
|
|
|
Nie było mnie jeden dzień i 3 str do nadrobienia. Do czego to już doszło, żeby siostra brata biła, toż to przemoc w rodzinie |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 18:03
|
|
|
oj tam, oj tam |
|
|
|
 |
vegaamen

Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 397 Skąd: z miasta
|
Wysłany: 2011-04-06, 18:18
|
|
|
| mikasa92 napisał/a: | oj tam, oj tam |
juz to gdzies slyszalem |
_________________ Nie ważne co robisz i tak jesteś byle kim. |
|
|
|
 |
|
|