Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
Autor Wiadomość
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 15:37   

Na benzynę pożyczysz chwała Ci za to.Jednak brat Cie powozi próbuje zeswatać,takiego ze świeczka szukać,a Ty jeszcze osobiście go ostrzegasz przed tym,że na niego czekasz.Na pewno jest szczęśliwy tym faktem :D
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 15:43   

august, jak rozmawialiśmy, to gęba mu się śmiała, więc podejrzewam, że jest szczęśliwy :D
a co do jego szlachetnej pomocy w swataniu mnie, to dziękuję bardzo, ale jakoś sobie poradzę ;)
_________________
"...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata."
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 15:52   

Czyli rozumiem,ze istnieją realne szanse rozwiązania problemu bez rozlewu krwi :D TAk to bywa w dzisiejszym świecie,ze wszyscy wszystkich chcą swatać,wg mnie należy się do tego po prostu przyzwyczaić.
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 15:58   

no pewnie rozlewu krwi nie będzie, ale kasy na benzynę przez jakiś czas też nie:D
a wg mnie, każdy ma swoje własne życie :]
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 16:11   

Z tą pożyczką to bez przesady,nie możesz być aż tak surowa,może to mić bardzo negatywny wpływ na Wasze relacje.Każdy ma własne życie jednak często ktoś nam chce za bardzo pomóc,co jednak w wydaniu Twojego brata to tego raczej się do tego nie kwalifikowało ;p
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 16:21   

on pogorszył te relacje :P
no nie, to się nie kwalifikowało do tego ;)
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 16:32   

na pewno wszystko się będzie dało "ugłaskać".
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 16:50   

ale i tak się policzymy :D
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 16:53   

Tylko tak,zeby nie musiał mówić,że się na schodach przewrócił ;]
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 17:00   

powie, że miał bliskie spotkanie trzeciego stopnia z... chodnikiem :P
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 17:03   

jak sobie to wyobrażam to będzie to dość drastycznie wyglądać,będziesz musiała trochę siły w to włożyć.
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 17:22   

jakoś sobie poradzę :D
a i tak pewnie skończy się tym, że to ja dostanę najbardziej :P :P
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-04-06, 18:02   

Nie było mnie jeden dzień i 3 str do nadrobienia. Do czego to już doszło, żeby siostra brata biła, toż to przemoc w rodzinie :D
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 18:03   

oj tam, oj tam :P
 
 
vegaamen 


Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 397
Skąd: z miasta
Wysłany: 2011-04-06, 18:18   

mikasa92 napisał/a:
oj tam, oj tam :P


juz to gdzies slyszalem
_________________
Nie ważne co robisz i tak jesteś byle kim.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/