Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
Autor Wiadomość
vegaamen 


Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 397
Skąd: z miasta
Wysłany: 2011-04-05, 23:15   

czas na rodzinne porachunki ........
_________________
Nie ważne co robisz i tak jesteś byle kim.
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-05, 23:18   

Dokladnie!:D a zemsta będzie słodka:>:>
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-04-05, 23:22   

street_angel napisał/a:
Przemo i august musimy się kiedyś umówić, bo lego technics nie miałam :( a jestem dobra w wkładaniu rzeczy :>


Do nadrobienia faktycznie sporo ale ten post mnie co najmniej.. skłonił do refleksji :>
 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-05, 23:33   

mikasa92 napisał/a:

Ty facecie Ty!



Być facetem to teraz źle,braciszek o Ciebie dba,martwi się,że nie bedziesz miała z kim jeździć jak on zmieni moto,a Ty mu jeszcze grozisz i nazywasz facetem co w sumie obrazą tego nazwać nie mogę.
 
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-05, 23:35   

Arkadius napisał/a:
street_angel napisał/a:
Przemo i august musimy się kiedyś umówić, bo lego technics nie miałam :( a jestem dobra w wkładaniu rzeczy :>


Do nadrobienia faktycznie sporo ale ten post mnie co najmniej.. skłonił do refleksji :>


Tak jak patrzeć na to od "tej" strony to poczułem się niezręcznie,oraz się trochę obawiam.
 
 
 
Arkadius 


Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2011-04-05, 23:52   

Nie ty jeden... ;o
 
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-04-06, 08:37   

Łoooo Ozon ma przekichane :D
Rodzinne porachunki będą hehehehe.
Oj a to chyba przeze Mnie. Ozon wybaczysz mi??
 
 
Cortex 


Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 1443
Skąd: Zabrze, Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 08:57   

ozon w pracy.


siema! :D
_________________
amicus certus in re incerta cernitur

 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 12:01   

Zapytaj się go czy Ci wybaczy jak przeżyje spotkanie z siostra.
 
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-04-06, 12:20   

No oby przeżył bo będę Go miała na sumieniu ;)
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 15:07   

Oj to już lepiej się wybieraj do Czestochowy
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 15:18   

august napisał/a:
mikasa92 napisał/a:

Ty facecie Ty!



Być facetem to teraz źle,braciszek o Ciebie dba,martwi się,że nie bedziesz miała z kim jeździć jak on zmieni moto,a Ty mu jeszcze grozisz i nazywasz facetem co w sumie obrazą tego nazwać nie mogę.


jasne, jasne! On się martwi O.o on chce się mnie pozbyć :D
nazwałam go facetem, bo nawrzucam mu jak z roboty wróci ;)
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 15:19   

kitana napisał/a:
Łoooo Ozon ma przekichane :D
Rodzinne porachunki będą hehehehe.
Oj a to chyba przeze Mnie. Ozon wybaczysz mi??


nie przejmuj się ;)
ja się już z nim rozliczę :>
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-04-06, 15:24   

Dlaczego pozbyć?czyżbyś była niedobrą siostrzyczka?Tylko nie dręcz bardzo braciszka,bo nam go szkoda już jest.
Btw. ma może ktoś numer do niego aby zadzwonić i uprzedzić go przed powrotem do domu.
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-04-06, 15:27   

august napisał/a:
Dlaczego pozbyć?czyżbyś była niedobrą siostrzyczka?Tylko nie dręcz bardzo braciszka,bo nam go szkoda już jest.
Btw. ma może ktoś numer do niego aby zadzwonić i uprzedzić go przed powrotem do domu.


ja?! ja?! niedobrą siostrzyczką?! no wiesz!
takiej siostry to ze świecą szukać :D
zawsze mu pożyczę na benzynę :P

właśnie skończyłam z nim przemiłą rozmowę i powiedziałam mu, ze na niego czekam ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/