|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
vegaamen

Motocykl: brak
Imię: mam
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2011 Posty: 397 Skąd: z miasta
|
Wysłany: 2011-04-05, 23:15
|
|
|
| czas na rodzinne porachunki ........ |
_________________ Nie ważne co robisz i tak jesteś byle kim. |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-05, 23:18
|
|
|
| Dokladnie!:D a zemsta będzie słodka:>:> |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-04-05, 23:22
|
|
|
| street_angel napisał/a: | Przemo i august musimy się kiedyś umówić, bo lego technics nie miałam a jestem dobra w wkładaniu rzeczy |
Do nadrobienia faktycznie sporo ale ten post mnie co najmniej.. skłonił do refleksji |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-05, 23:33
|
|
|
| mikasa92 napisał/a: |
Ty facecie Ty!
|
Być facetem to teraz źle,braciszek o Ciebie dba,martwi się,że nie bedziesz miała z kim jeździć jak on zmieni moto,a Ty mu jeszcze grozisz i nazywasz facetem co w sumie obrazą tego nazwać nie mogę. |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-05, 23:35
|
|
|
| Arkadius napisał/a: | | street_angel napisał/a: | Przemo i august musimy się kiedyś umówić, bo lego technics nie miałam a jestem dobra w wkładaniu rzeczy |
Do nadrobienia faktycznie sporo ale ten post mnie co najmniej.. skłonił do refleksji |
Tak jak patrzeć na to od "tej" strony to poczułem się niezręcznie,oraz się trochę obawiam. |
|
|
|
 |
Arkadius

Motocykl: 954
Imię: Arek
Wiek: 37 Dołączył: 30 Lis 2010 Posty: 550 Skąd: Leszczyny
|
Wysłany: 2011-04-05, 23:52
|
|
|
Nie ty jeden... |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-06, 08:37
|
|
|
Łoooo Ozon ma przekichane
Rodzinne porachunki będą hehehehe.
Oj a to chyba przeze Mnie. Ozon wybaczysz mi?? |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 08:57
|
|
|
ozon w pracy.
siema! |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 12:01
|
|
|
| Zapytaj się go czy Ci wybaczy jak przeżyje spotkanie z siostra. |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-04-06, 12:20
|
|
|
No oby przeżył bo będę Go miała na sumieniu |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 15:07
|
|
|
| Oj to już lepiej się wybieraj do Czestochowy |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 15:18
|
|
|
| august napisał/a: | | mikasa92 napisał/a: |
Ty facecie Ty!
|
Być facetem to teraz źle,braciszek o Ciebie dba,martwi się,że nie bedziesz miała z kim jeździć jak on zmieni moto,a Ty mu jeszcze grozisz i nazywasz facetem co w sumie obrazą tego nazwać nie mogę. |
jasne, jasne! On się martwi O.o on chce się mnie pozbyć
nazwałam go facetem, bo nawrzucam mu jak z roboty wróci |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 15:19
|
|
|
| kitana napisał/a: | Łoooo Ozon ma przekichane
Rodzinne porachunki będą hehehehe.
Oj a to chyba przeze Mnie. Ozon wybaczysz mi?? |
nie przejmuj się
ja się już z nim rozliczę |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-06, 15:24
|
|
|
Dlaczego pozbyć?czyżbyś była niedobrą siostrzyczka?Tylko nie dręcz bardzo braciszka,bo nam go szkoda już jest.
Btw. ma może ktoś numer do niego aby zadzwonić i uprzedzić go przed powrotem do domu. |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-06, 15:27
|
|
|
| august napisał/a: | Dlaczego pozbyć?czyżbyś była niedobrą siostrzyczka?Tylko nie dręcz bardzo braciszka,bo nam go szkoda już jest.
Btw. ma może ktoś numer do niego aby zadzwonić i uprzedzić go przed powrotem do domu. |
ja?! ja?! niedobrą siostrzyczką?! no wiesz!
takiej siostry to ze świecą szukać
zawsze mu pożyczę na benzynę
właśnie skończyłam z nim przemiłą rozmowę i powiedziałam mu, ze na niego czekam |
|
|
|
 |
|
|