|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-04-07, 19:40
|
|
|
zawsze możesz iść na prawo na uś lub kulturoznastwo
no chyba że szukasz facetów to polibuda, na ue też troche tego jest |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2011-04-07, 19:41
|
|
|
| august napisał/a: |
| street_angel napisał/a: | | bo wszyscy którzy mają sprzęt to są zajęci |
nie wszyscy ;D
zazwyczaj są zajęci przez sprzęt.W dodatku większość kobiet nie chce aby ich luby uprawiał tak niebezpieczne hobby i prędzej czy później jeżeli kobieta nie jest motocyklistka to bedzie nakłaniać do sprzedaży. |
haha moja dziewczyna dała mi do wyboru ona albo moto.... czasem tesknie za moją dziewczyna |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-07, 19:42
|
|
|
mikasa92 to rozszerzenie z maty teraz to można sobie tyłek podetrzeć, tylko naprawdę humaniści tego nie ruszą
lubisz pisać, to i zapewne mówić, lubisz do tego jeździć - urodzony przedstawiciel handlowy bez obrazy oczywiście a tak na marginesie jaki kierunek? |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-07, 19:42
|
|
|
| Przemo napisał/a: | zawsze możesz iść na prawo na uś lub kulturoznastwo
no chyba że szukasz facetów to polibuda, na ue też troche tego jest |
em... nie, nie szukam to raz.
a dwa, prawo fajna sprawa, gdyby nie historia na maturze
na UE otwierają dziennikarstwo :] |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-07, 19:44
|
|
|
street_angel, możliwe, ale wiesz ja z tego rozszerzenia to... nie, dziękuję i tak zdaję podstawę
tak, lubię też gadać, komentować, wkurzać innych, rozwiązywać różne zagadki i dużo wiedzieć...
zdecydowanie dziennikarstwo, a najlepiej sportowe |
_________________ "...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata." |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-07, 19:46
|
|
|
| Cytat: | | zdecydowanie dziennikarstwo, a najlepiej sportowe |
tacy dziennikarze mogą być innych nie trawię
OZON ODEZWIJ SIĘ!!! BO ZACZYNAM SIĘ MARTWIĆ, że siostrzyczka kochana zrobiła ci faktycznie krzywdę |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-07, 19:50
|
|
|
street_angel, a mnie polityka, gospodarka i te inne durnoty nie obchodzą liczy się to, co w sporcie, a ściślej to co na parkietach siatkarskich
Oleczek żyje |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-07, 19:57
|
|
|
| mikasa92 napisał/a: | | Oleczek żyje |
to jest ocena subiektywna czy obiektywna? |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-04-07, 19:59
|
|
|
Trzeba gdzieś znowu polecieć jak sie rozpogodzi...albo taki wypad dwu-dniowy np. na chechło jak bedzie ciepło, zarezerwowac sobie hatke tanizna wychodzi jakos 25-30zł osoba:D, i się zjednoczyć w piciu i zabawie bo wkońcu w lesie i koło wody z piachem ...chyba że dalej to bieszczady nad soliną, cenowo to samo, a znam tamte tereny dosyć dobrze to można by pozwiedziać pieszo i na moto |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
| Ostatnio zmieniony przez Reaper 2011-04-07, 20:00, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-04-07, 19:59
|
|
|
| street_angel, jak najbardziej obiektywna : D |
_________________ "...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata." |
|
|
|
 |
august

Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 267 Skąd: Oświęcim/Gliwice
|
Wysłany: 2011-04-07, 20:02
|
|
|
Rozszerzona matematyka i humanistka,ładne combo;]
Przemo zawsze można gdzieś pod namiot wyskoczyc,piach woda ognisko po prostu sparta ;] |
| Ostatnio zmieniony przez august 2011-04-07, 20:05, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ozon

Motocykl: FZ6
Imię: olek
Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 512 Skąd: Wojkowice/Tarn. Gory
|
Wysłany: 2011-04-07, 20:04
|
|
|
street_angel, halo halo zyje |
_________________ Moto Jest Jak MediaMarkt- Nie Dla Idiotow...
Hornet Turysta.... |
|
|
|
 |
linka90
Moderator pyskaty złośliwiec

Motocykl: ni ma....| plecak
Imię: Paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 2836 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-04-07, 20:05
|
|
|
| mikasa92 napisał/a: | | liczy się to, co w sporcie, a ściślej to co na parkietach siatkarskich |
jak najbardziej popieram;D |
_________________ I'd rather be a comma than a full stop.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
You can be a master don’t wait for luck
Dedicate yourself and you gonna find yourself.
You can be the best. |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-04-07, 20:07
|
|
|
widze, że same abstynenty |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-04-07, 20:08
|
|
|
Przemo a puszką za wami można?
ozon to dobrze kamień z serca |
| Ostatnio zmieniony przez street_angel 2011-04-07, 20:09, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|