|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:49
|
|
|
kitana, hm, to zależy, ale najbardziej mnie dziennikarstwo interesuje, sportowe rzecz jasna
Przemo, no pewnie bym pierniczyła UE, ale oni mają dziennikarstwo z elementami ekonomii, a UŚ ma tylko od 2 roku na filologii polskiej
ps. Usiołkiem nam się chwalili... słodki |
_________________ "...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata." |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:51
|
|
|
Biedny osiołek wy mu pewnie mózg już tak zniszczyliście
Mikasa lepsze UE |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:54
|
|
|
mikasa92 oj tam oj tam, ja mam przeczucie, że sie spotkamy na filologicznym ... a skoro moje fantastycznie nieomylne przeczucie tak mówi to dostaniesz sie na UE |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:55
|
|
|
kitana, no okaże się, ale bardziej jestem właśnie za UE |
_________________ "...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata." |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:56
|
|
|
No to życzę ci żebyś się tam dostała Lepsza perspektywa wg. Mnie |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:57
|
|
|
Jaki biedny osiolek , ma sie lepiej niż u mamy przy cycku
UE może i bardziej przydatne niż UŚ ale jest fee, a na UŚ są Ci prawdziwi |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:58
|
|
|
Przemo, no.. zobaczymy właściwie nie miałabym nic przeciwko polonistyce, ale różnych rzeczy się nasłuchałam, także o tym dziennikarstwie, które ma z dziennikarstwem niewiele wspólnego nie wiem ile w tym jest prawdy, no ale... trochę przeraża perspektywa kolejnego omawiania epok na poziomie mega ekstra rozszerzonym |
_________________ "...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata." |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:58
|
|
|
No nie wiem biednemu osiołkowi lepiej przy cycu mamy było. Wy mu mózg wyniszczyliście
Wszystkie uczelnie są cool do momentu jak się na Nich nie znajdziemy |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-03, 20:00
|
|
|
też prawda |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-03, 20:03
|
|
|
Oj wypraszam sobie UŚ dba o studentów tylko Ci nieprawdziwi odchodzą .
A co do filologii polskiej to, taaaak krążą przeróżne plotki ale bardziej na temat filolożek niż samego kierunku |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-03, 20:05
|
|
|
A teraz to pozostaje się pożegnać bo uciekam na Lige Mistrzów
mikasa92 powodzenia i połamania długopisa bo piór raczej nie wolno mieć |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-03, 20:06
|
|
|
cóż
zobaczymy |
|
|
|
 |
street_angel
Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010 Posty: 5797 Skąd: xxx
|
Wysłany: 2011-05-03, 21:41
|
|
|
mikasa92 kciuki bd trzymać a jakby coś trzeba było napisać za ciebie to mogę iść teraz do egzaminów całkiem inaczej podchodzę |
|
|
|
 |
Zaren

Motocykl: Cbra :)
Imię: Klaudia
Dołączyła: 26 Kwi 2011 Posty: 137 Skąd: Ustroń
|
Wysłany: 2011-05-03, 21:48
|
|
|
widze ze z wykrecania na mature ---- tematy godne uwgai haha |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-05-03, 22:09
|
|
|
| mikasa92 napisał/a: | Przemo, no.. zobaczymy właściwie nie miałabym nic przeciwko polonistyce, ale różnych rzeczy się nasłuchałam, także o tym dziennikarstwie, które ma z dziennikarstwem niewiele wspólnego nie wiem ile w tym jest prawdy, no ale... trochę przeraża perspektywa kolejnego omawiania epok na poziomie mega ekstra rozszerzonym |
jak chcesz iść na polonistyke to krzyżyk na drogę, miłego zasilania szeregu bezrobotnych
podzielam zdanie Kitany, że lepszy UE |
|
|
|
 |
|
|