Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
Autor Wiadomość
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-03, 19:49   

kitana, hm, to zależy, ale najbardziej mnie dziennikarstwo interesuje, sportowe rzecz jasna ;)
Przemo, no pewnie bym pierniczyła UE, ale oni mają dziennikarstwo z elementami ekonomii, a UŚ ma tylko od 2 roku na filologii polskiej :D
ps. Usiołkiem nam się chwalili... słodki :D
_________________
"...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata."
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-05-03, 19:51   

Biedny osiołek wy mu pewnie mózg już tak zniszczyliście :P
Mikasa lepsze UE ;)
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-05-03, 19:54   

mikasa92 oj tam oj tam, ja mam przeczucie, że sie spotkamy na filologicznym :) ... a skoro moje fantastycznie nieomylne przeczucie tak mówi to dostaniesz sie na UE B)
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-03, 19:55   

kitana, no okaże się, ale bardziej jestem właśnie za UE :)
_________________
"...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata."
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-05-03, 19:56   

No to życzę ci żebyś się tam dostała :D Lepsza perspektywa wg. Mnie ;)
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-05-03, 19:57   

Jaki biedny osiolek ?? , ma sie lepiej niż u mamy przy cycku :)

UE może i bardziej przydatne niż UŚ ale jest fee, a na UŚ są Ci prawdziwi :>
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-03, 19:58   

Przemo, no.. zobaczymy :D właściwie nie miałabym nic przeciwko polonistyce, ale różnych rzeczy się nasłuchałam, także o tym dziennikarstwie, które ma z dziennikarstwem niewiele wspólnego :D nie wiem ile w tym jest prawdy, no ale... trochę przeraża perspektywa kolejnego omawiania epok na poziomie mega ekstra rozszerzonym :P
_________________
"...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata."
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-05-03, 19:58   

No nie wiem biednemu osiołkowi lepiej przy cycu mamy było. Wy mu mózg wyniszczyliście B)
Wszystkie uczelnie są cool do momentu jak się na Nich nie znajdziemy :D
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-03, 20:00   

też prawda :D
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-05-03, 20:03   

Oj wypraszam sobie UŚ dba o studentów tylko Ci nieprawdziwi odchodzą :) .

A co do filologii polskiej to, taaaak krążą przeróżne plotki ale bardziej na temat filolożek niż samego kierunku :D
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-05-03, 20:05   

A teraz to pozostaje się pożegnać bo uciekam na Lige Mistrzów

mikasa92 powodzenia i połamania długopisa bo piór raczej nie wolno mieć :D
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-03, 20:06   

cóż :D
zobaczymy :)
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-03, 21:41   

mikasa92 kciuki bd trzymać :D a jakby coś trzeba było napisać za ciebie to mogę iść :D teraz do egzaminów całkiem inaczej podchodzę :>
 
 
Zaren 


Motocykl: Cbra :)
Imię: Klaudia
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 137
Skąd: Ustroń
Wysłany: 2011-05-03, 21:48   

widze ze z wykrecania na mature ---- tematy godne uwgai haha :D
 
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-03, 22:09   

mikasa92 napisał/a:
Przemo, no.. zobaczymy :D właściwie nie miałabym nic przeciwko polonistyce, ale różnych rzeczy się nasłuchałam, także o tym dziennikarstwie, które ma z dziennikarstwem niewiele wspólnego :D nie wiem ile w tym jest prawdy, no ale... trochę przeraża perspektywa kolejnego omawiania epok na poziomie mega ekstra rozszerzonym :P


jak chcesz iść na polonistyke to krzyżyk na drogę, miłego zasilania szeregu bezrobotnych ;/

podzielam zdanie Kitany, że lepszy UE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/