|
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania |
| Autor |
Wiadomość |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:11
|
|
|
No zaprzeczyłam hehehe ale Ja nie funkcjonuje normalnie przez ten długi weekend.
Wejdź Sobie na powitalnie i tam przeczytaj kim jest nowa koleżanka |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:16
|
|
|
już to zrobiłem , ta cholerna ciekawość
A co znowu nie tak z tym długim weekendem, prócz pogody z dupy jest całkiem przyjemnie |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:24
|
|
|
no właśnie widzę, że już to zrobiłeś.
Wiesz Ja w przeciwieństwie do Ciebie byłam w pracy wczoraj i weekend rozbity na maxa |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:29
|
|
|
ale ja teeeeż byłem w pracy, oj byłem byłem, a napociłem sie jak cholera
tzn, co ja mam miano jakiegoś obiboka czy jak |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:30
|
|
|
Eee ja nie mówię, że obibokiem jesteś gdzie to przeczytałeś? |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:33
|
|
|
| kitana napisał/a: | | Wiesz Ja w przeciwieństwie do Ciebie byłam w pracy wczoraj |
też mogłem być |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:35
|
|
|
w ramach odpoczynku po majowym weekendzie, możecie jutro trzymać za mnie kciuki
od 9 do 12 i od 14 do 17 |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:35
|
|
|
Ja tam nie wiem czy ty gdzieś pracujesz nie spowiadasz mi się |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:37
|
|
|
kitana oczywiście się wygłupiam i oczywiście jestem obibokiem
mikasa92 nauczona na maturke oj będziemy trzymać będziemy , w ogóle na jaką uczelnie się wybierasz??, mam nieodparte wrażenie, że poruszaliśmy ten wątek ale zapomniałem |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:39
|
|
|
mikasa92 nauczona na maturke oj będziemy trzymać będziemy , w ogóle na jaką uczelnie się wybierasz??, mam nieodparte wrażenie, że poruszaliśmy ten wątek ale zapomniałem [/quote]
czy nauczona? Bo ja wiem teraz to ja już nic nie pamiętam, a miesza mi się wszystko równo...
no tak, poruszaliśmy, ale dla przypomnienia UŚ albo UE |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:40
|
|
|
no Mikasa to trzymamy kciuki
Mam rozumieć, ze polski rozszerzony?
To TY się ucz a nie z Nami tu konwersuj
Przemo wiedziałam, że nie pracujesz hehehe |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:42
|
|
|
| kitana napisał/a: |
To TY się ucz a nie z Nami tu konwersuj
|
teraz to już raczej piwko na rozprężenie a nie nauka |
|
|
|
 |
mikasa92

Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011 Posty: 108 Skąd: Wojkowice/Katowice
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:43
|
|
|
kitana, tak, tak rozszerzenie z polskiego
uczyłam się dziś do 14.15 i to wystarczy później trochę relaksu, muzyki i dam radę |
_________________ "...żyj, bo to co mija, to już Twoja własna strata." |
|
|
|
 |
kitana

Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011 Posty: 402 Skąd: dąbrowa górnicza
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:45
|
|
|
| eee dasz radę a na jaki kierunek chcesz iść? |
|
|
|
 |
Reaper
inszallah

Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2010 Posty: 941 Skąd: Tarnowskie Góry
|
Wysłany: 2011-05-03, 19:45
|
|
|
kitana ale pracowałem oj pracowałeeeeem i to aż tak, że sie kopciło. A w dodatku w tak zacnych instytucjach jakimi są makro i tesco
mikasa92 piernicz UE->jak to brzmi... i w dodatku nie są aktywni społecznie a My UŚ mamy swojego Usiołka w Katowickim ZOO |
_________________ Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi |
|
|
|
 |
|
|