Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniej lub bardziej istotne szczegóły dotyczące plecakowania
Autor Wiadomość
Reaper 
inszallah


Motocykl: Yamamoto 600R
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 941
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2011-05-03, 22:57   

każdy wie, że po polonistyce łyso, ogólnie po każdym kierunku humanistycznym-> wniosek UŚ nic nie daje po za papierkiem...no ale z matą się nie trzeba użerać ;)

Za to na UE są najgorsi ludzie, nic tylko po mordzie lać...takie moje i moich znajomych spostrzeżenie ;)

Ps. może na takich mieliśmy szczęście :>
_________________
Motocykl to największy wibrator jaki możesz wsadzić kobiecie między nogi
 
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-03, 23:04   

Przemo napisał/a:
każdy wie, że po polonistyce łyso, ogólnie po każdym kierunku humanistycznym-> wniosek UŚ nic nie daje po za papierkiem...no ale z matą się nie trzeba użerać ;)

Za to na UE są najgorsi ludzie, nic tylko po mordzie lać...takie moje i moich znajomych spostrzeżenie ;)


mata nie jest aż tak ciężka, chyba, że studiujesz matme :P

poza papierkiem to ciężko o dobrą prace po polonistyce

nie wiem jak z ludźmi z UE w Katowicach, a w Krakowie są spoko dziewczyny po UEK :D
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-04, 09:16   

Cytat:
Za to na UE są najgorsi ludzie, nic tylko po mordzie lać...takie moje i moich znajomych spostrzeżenie

zapraszam na polibude gliwicką :> porozmawiamy sobie potem gdzie są najgorsi :D
 
 
zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-04, 09:30   

kazdy magister a robić nie ma komu....
ostatnio czytałem spory artykuł o wykształceniu ludzi w Polsce i bezrobociu, jedno z drugim jest mocno powiązane.

taka dygresja
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-04, 17:47   

accent napisał/a:
mikasa92 napisał/a:
Przemo, no.. zobaczymy :D właściwie nie miałabym nic przeciwko polonistyce, ale różnych rzeczy się nasłuchałam, także o tym dziennikarstwie, które ma z dziennikarstwem niewiele wspólnego :D nie wiem ile w tym jest prawdy, no ale... trochę przeraża perspektywa kolejnego omawiania epok na poziomie mega ekstra rozszerzonym :P


jak chcesz iść na polonistyke to krzyżyk na drogę, miłego zasilania szeregu bezrobotnych ;/

podzielam zdanie Kitany, że lepszy UE


ależ ja sobie zdaję z tego sprawę, tylko nie każdy jest tak zajebisty z maty, że zda sobie rozszerzenie na 80% i pójdzie na robotykę i mechanikę :D
oczywiście, że bardziej jestem za UE -> większe perspektywy: dziennikarstwo z elementami ekonomii i różne fajne biznesowe przedmioty ;)
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-04, 17:49   

a ! i na podstawie bardzo fajnie trzymaliście kciuki, ale na tym rozszerzeniu to Wam się chyba odechciało :D
boskie tematy urąbali ;)

jutro trzymajcie tylko od 9 d 12 : DDD
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-05-04, 20:48   

Maty nie trzeba pisac z rozszerzenia,przynajmniej jak była nieobowiązkowa:D po podstawowej da się przeżyć na studiach :]
 
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-04, 21:18   

august napisał/a:
Maty nie trzeba pisac z rozszerzenia,przynajmniej jak była nieobowiązkowa:D po podstawowej da się przeżyć na studiach :]


na jakim kierunku i której uczelni?
 
 
thrillco 
remember the name


Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 452
Skąd: SMI
Wysłany: 2011-05-04, 21:41   

accent napisał/a:
august napisał/a:
Maty nie trzeba pisac z rozszerzenia,przynajmniej jak była nieobowiązkowa:D po podstawowej da się przeżyć na studiach :]


na jakim kierunku i której uczelni?


jestem na polibudzie, wydzial MT, kier mibm , a pisalem w zeszlym roku tylko podstawe. zero dodatkowych przedmiotów, wiem ze to dopiero pierwszy rok, ale uwazam ze jesli ktos sie uczy to zda spokojnie ;P
_________________
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.
 
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-05-04, 21:59   

Oj zamiast pisać o uczelniach itp to trzymajmy kciuki za Naszą koleżankę.
Każda uczelnia ma swój wymiar. Jednemu się podoba drugiemu nie ;)
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-04, 22:14   

mikasa92 napisał/a:
nie każdy jest tak zajebisty z maty, że zda sobie rozszerzenie na 80% i pójdzie na robotykę i mechanikę

rozszerzenie (mata) zdałam za trzecim razem (tym samym maturę), i wylądowałam na MT na mta, na sesji babka nie zaliczyła mi egzaminu, udowodniłam jej że mam dobrze, teraz siedzę w domu i szukam roboty
wniosek: odradzam każdej dziewczynie pójście na polibude (chyba że prywatna), chyba że ma tak zjebaną psychikę jak ja :D

Cytat:
Każda uczelnia ma swój wymiar. Jednemu się podoba drugiemu nie

a trzeci ma wszystko w d***e i się tym nie przejmuję :>

kitana napisał/a:
Oj zamiast pisać o uczelniach itp to trzymajmy kciuki za Naszą koleżankę.

jutro w szczególności :P
 
 
august 


Motocykl: zx6r
Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 267
Skąd: Oświęcim/Gliwice
Wysłany: 2011-05-04, 23:13   

accent napisał/a:
august napisał/a:
Maty nie trzeba pisac z rozszerzenia,przynajmniej jak była nieobowiązkowa:D po podstawowej da się przeżyć na studiach :]


na jakim kierunku i której uczelni?

Politechnika Śląska,matme zaliczyłem,zawsze na trzy i zawsze musiałem się ostro przykładać,ale jakoś dałem rade.W kwestii pierwszego roku to nie jest tak krytycznie,mnie najbardziej dobiły równania różniczkowe.
 
 
 
mikasa92 


Motocykl: er-5
Imię: Monika
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 108
Skąd: Wojkowice/Katowice
Wysłany: 2011-05-05, 14:46   

w dupie mam matę... w każdej postaci :P
a autorzy dzisiejszej matury popisali się świetnym humorem :D
 
 
street_angel 

Motocykl: xxx
Imię: xxx
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 5797
Skąd: xxx
Wysłany: 2011-05-05, 14:48   

aż tak tragicznie ??
 
 
kitana 


Motocykl: brak:-(
Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 402
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 2011-05-05, 14:49   

Mikasa będzie dobrze nie masz innej opcji:-p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/