Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Naklejki "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie"
Autor Wiadomość
madey 


Motocykl: Yamaha XV 750 Virago
Imię: Maciek
Wiek: 40
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-21, 15:53   

Ja rĂłwnieÂż nie pogardzĂŞ jednÂą sztukÂą :D
 
 
 
wolek 


Motocykl: Vajny 1000 S
Imię: Rafał
Wiek: 46
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 46
Skąd: SG
Wysłany: 2010-06-21, 15:56   

Witam,
teÂż jestem chĂŞtny
_________________
Dźwięk vałki z tłumika to moja muzyka!!!!
http://www.bikepics.com/members/woleksv/04sv1000s/
 
 
marcingliwice 


Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-21, 17:06   

To zapraszam Panowie :)
MoÂżemy siĂŞ spotkaĂŚ gdzieÂś w Starych Gliwicach okolice cmentarza centralnego lub TESCO
_________________
http://www.opakowaniaozdobne24.pl
 
 
 
Kuba_Rozpruwacz 


Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 582
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-21, 17:30   

marcingliwice napisał/a:
http://img541.imageshack.us/f/skanowanie0001zc.jpg/


skan naklejek



No nawet, nie s¹ takie obleœne jak ta wiêkszoœÌ co je widzê na co dzieù. Szkoda ¿e wyciêtych z plotera nie mo¿na zamówiÌ np. z logo swojego moto :)
 
 
marcingliwice 


Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-21, 18:17   

moÂże i moÂżna :) co ciĂŞ interesuje?
_________________
http://www.opakowaniaozdobne24.pl
 
 
 
Kuba_Rozpruwacz 


Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 582
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-21, 20:47   

marcingliwice napisał/a:
moÂże i moÂżna :) co ciĂŞ interesuje?


WyciĂŞte w folii srebrzanej logo moto z lewej, z prawej moto, na dole moÂże byĂŚ napisane forum ÂślÂąskich motocyklistĂłw jedno pod drugim. Wszystko przygotowane do naklejenia na folii transparentnej. To tak mniej wiĂŞcej... ;)
 
 
Kharis 


Motocykl: Hąda
Imię: Przemo
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 294
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-22, 09:34   

marcingliwice, DziĂŞki za naklejki ! ;-)
_________________

 
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-22, 11:45   

pytanie ta biaÂła jest transparentna a ta ÂżoÂłta to normalnie caÂłoÂściowa ??

aha jeszcze jedno nie mia³ bys mo¿e bia³ych literek na transparentnej folii bo czarne na czarnym a jak nie to wezme zó³te 2 napewno ale to juz na pv

PS Fajne naklejki o wiele lepiej sie prezentuja :)
 
 
marcingliwice 


Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-22, 15:56   

Kharis napisał/a:
marcingliwice, DziĂŞki za naklejki ! ;-)


luzik :)

6959358 GG czĂŞsto jestem ukryty
Pozdrawiam

kiepski skan ¿ó³tej naklejony na inna foliê:
http://img294.imageshack....owanie0002u.jpg
 
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-11-25, 21:00   

Nie będe zakładał nowego tematu tylko napiszę tutaj, mam jeszcze troche naklejek więc jak ktoś potrzebuje i jest zainteresowany to pisać mi na pw :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/