|
Naklejki "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" |
| Autor |
Wiadomość |
madey

Motocykl: Yamaha XV 750 Virago
Imię: Maciek
Wiek: 40 Dołączył: 09 Cze 2010 Posty: 6 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-21, 15:53
|
|
|
Ja rĂłwnieÂż nie pogardzĂŞ jednÂą sztukÂą |
|
|
|
 |
wolek

Motocykl: Vajny 1000 S
Imię: Rafał
Wiek: 46 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 46 Skąd: SG
|
|
|
|
 |
marcingliwice

Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010 Posty: 69 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-21, 17:06
|
|
|
To zapraszam Panowie
MoÂżemy siĂŞ spotkaĂŚ gdzieÂś w Starych Gliwicach okolice cmentarza centralnego lub TESCO |
_________________ http://www.opakowaniaozdobne24.pl |
|
|
|
 |
Kuba_Rozpruwacz

Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Dołączył: 14 Maj 2010 Posty: 582 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-21, 17:30
|
|
|
| marcingliwice napisał/a: | http://img541.imageshack.us/f/skanowanie0001zc.jpg/
skan naklejek |
No nawet, nie s¹ takie obleœne jak ta wiêkszoœÌ co je widzê na co dzieù. Szkoda ¿e wyciêtych z plotera nie mo¿na zamówiÌ np. z logo swojego moto |
|
|
|
 |
marcingliwice

Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010 Posty: 69 Skąd: Gliwice
|
|
|
|
 |
Kuba_Rozpruwacz

Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Dołączył: 14 Maj 2010 Posty: 582 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-21, 20:47
|
|
|
| marcingliwice napisał/a: | moÂże i moÂżna co ciĂŞ interesuje? |
WyciĂŞte w folii srebrzanej logo moto z lewej, z prawej moto, na dole moÂże byĂŚ napisane forum ÂślÂąskich motocyklistĂłw jedno pod drugim. Wszystko przygotowane do naklejenia na folii transparentnej. To tak mniej wiĂŞcej... |
|
|
|
 |
Kharis

Motocykl: Hąda
Imię: Przemo
Dołączył: 10 Cze 2010 Posty: 294 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-22, 09:34
|
|
|
| marcingliwice, DziĂŞki za naklejki ! ;-) |
_________________
 |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-06-22, 11:45
|
|
|
pytanie ta biaÂła jest transparentna a ta ÂżoÂłta to normalnie caÂłoÂściowa
aha jeszcze jedno nie mia³ bys mo¿e bia³ych literek na transparentnej folii bo czarne na czarnym a jak nie to wezme zó³te 2 napewno ale to juz na pv
PS Fajne naklejki o wiele lepiej sie prezentuja |
|
|
|
 |
marcingliwice

Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010 Posty: 69 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-22, 15:56
|
|
|
| Kharis napisał/a: | | marcingliwice, DziĂŞki za naklejki ! ;-) |
luzik
6959358 GG czĂŞsto jestem ukryty
Pozdrawiam
kiepski skan ¿ó³tej naklejony na inna foliê:
http://img294.imageshack....owanie0002u.jpg |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2010-11-25, 21:00
|
|
|
Nie będe zakładał nowego tematu tylko napiszę tutaj, mam jeszcze troche naklejek więc jak ktoś potrzebuje i jest zainteresowany to pisać mi na pw |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|