|
Naklejki "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" |
| Autor |
Wiadomość |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2010-05-05, 15:45
|
|
|
| Narazie czekam a¿ naklejki do mnie przyjd±, powinny byæ na dniach. |
|
|
|
 |
DiabeÂł [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-05-05, 15:56
|
|
|
| ma³a* napisał/a: | Staniol_, zatem i dla mnie 2
tyle ¿e nie dam rady ich odebraæ osobi¶cie, zatem zrobi to mój po¶rednik i pe³nomocnik- Rachol
my¶lê ¿e to nie bêdzie problem |
Ja równie¿ poproszê 1 sztukê w tej samej paczce jak to nie problem. Odbiorê sobie od ma³ej* |
|
|
|
 |
Rachol

Motocykl: YAMAHA
Wiek: 38 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 42 Skąd: SM
|
Wysłany: 2010-05-05, 21:18
|
|
|
ma³a*, ty sie tak nie rozpêdzaj bo jak ja cie podlicze to cie taniej taksówk± wyjdzie podjechaæ po te naklejki |
|
|
|
 |
Rachol

Motocykl: YAMAHA
Wiek: 38 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 42 Skąd: SM
|
Wysłany: 2010-05-05, 23:44
|
|
|
ja nie robie of topa tylko mówie ile to bêdze kosztowa³o
Ps. twoje fochy na mnie nie dzia³aja nawet te z przytupem |
|
|
|
 |
franc [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-05-06, 15:51
|
|
|
Tak tylko czy staniol przyjedzie i czy przysz³y nalepki do niego?
Nic nie wiemy |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2010-05-06, 16:09
|
|
|
Niestety poczta co¶ nawala i jeszcze nie mam naklejek.
[ Dodano: 2010-05-10, 18:17 ]
Naklejki dotar³y, narazie mo¿na odebraæ w Fordzie w Katowicach na ro¼dzieñskiego, u mnie w domu w Mys³owicach na Miko³owskiej, po wcze¶niejszym kontakcie, jak znajdê czas to podrzucê do paru serwisów i sklepów. Jak bêdzie pogoda to wpadnê na chudów w czwartek. |
|
|
|
 |
accent [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-05-10, 20:57
|
|
|
| Staniol_, ja poprosze o jedn±, a kiedy po ni± podskocze to siê zdzwonimy - bêdziesz jako¶ osi±galny w ten weekend? |
|
|
|
 |
uzi68 [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-05-10, 21:09
|
|
|
a ja zajadê do Forda |
|
|
|
 |
BURCZAS

Motocykl: xvs 650 custom
Imię: Adam
Wiek: 52 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 88 Skąd: Knurów
|
Wysłany: 2010-05-10, 21:50
|
|
|
| Staniol_ napisał/a: | Niestety poczta co¶ nawala i jeszcze nie mam naklejek.
[ Dodano: 2010-05-10, 18:17 ]
Naklejki dotar³y, Jak bêdzie pogoda to wpadnê na chudów w czwartek. |
Czy teraz w czwartek na Chudowie bedziesz czy bym sie zalapa³ na takowe naklejki |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2010-05-10, 22:43
|
|
|
| accent napisał/a: | | Staniol_, ja poprosze o jedn±, a kiedy po ni± podskocze to siê zdzwonimy - bêdziesz jako¶ osi±galny w ten weekend? |
Ok, powinienem byæ, bêde najprawdopodobniej w niedziele na imprezie na stacji BP na 3 stawach.
| BURCZAS napisał/a: |
Czy teraz w czwartek na Chudowie bedziesz czy bym sie zalapa³ na takowe naklejki |
Pewnie ¿e siê za³apiesz. No postaram siê byæ, jak bêdzie pogoda |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2010-05-10, 22:49
|
|
|
| ma³a* napisał/a: | My mamy chyba sprawê jasn±, prawda panie Staniol_, ? |
Zdaje siê ¿e tak
Naklejki s± te¿ do odebranie u kolegi Radka w ¶wiêtoch³owicach lub w katowicach pod centrum biurowym ALTUS, tel 692-197-365 (prosi³ o pisanie sms bo nie zawsze mo¿e odebraæ tel.)
Z tego co wiem to bêda te¿ do odebrania w Bielsku w firmach Mobilpoint i Dragon-Motors.
Z okolic Porêby, Zawiercia dzwoniæ pod tej nr. 510930101
Okolice Czêstochowy dzwoniæ do Jarka 600 364 387, wiem te¿, ¿e bêda w K³obudzku w sklepie Com-Bike |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2010-05-11, 14:42
|
|
|
gdzie mogliby¶my siê dzisiaj spotkaæ to wzi±³bym trochê ¿eby ludzie z sosnowca mogli odemnie odebraæ ? |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2010-05-11, 18:55
|
|
|
| mg1989sos napisał/a: | gdzie mogliby¶my siê dzisiaj spotkaæ to wzi±³bym trochê ¿eby ludzie z sosnowca mogli odemnie odebraæ ? |
Najlepiej to zadzwon do mnie albo napisz sms 506806605 to siê ugadamy. |
|
|
|
 |
franc [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-05-11, 19:21
|
|
|
| Staniol_, a mo¿e do Chudowa przyjedziesz z tymi nalepkami?? |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2010-05-11, 19:21
|
|
|
| franc napisał/a: | | Staniol_, a mo¿e do Chudowa przyjedziesz z tymi nalepkami?? |
Ju¿ pisa³em wcze¶niej ¿e przyjade w czwartek jak bêdzie pogoda i dam radê. |
|
|
|
 |
|
|