Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Naklejki "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie"
Autor Wiadomość
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-05-05, 15:45   

Narazie czekam a¿ naklejki do mnie przyjd±, powinny byæ na dniach.
 
 
 
DiabeÂł
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-05, 15:56   

ma³a* napisał/a:
Staniol_, zatem i dla mnie 2 ;)
tyle ¿e nie dam rady ich odebraæ osobi¶cie, zatem zrobi to mój po¶rednik i pe³nomocnik- Rachol :D
my¶lê ¿e to nie bêdzie problem

Ja równie¿ poproszê 1 sztukê w tej samej paczce jak to nie problem. Odbiorê sobie od ma³ej* :D
 
 
Rachol 


Motocykl: YAMAHA
Wiek: 38
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 42
Skąd: SM
Wysłany: 2010-05-05, 21:18   

ma³a*, ty sie tak nie rozpêdzaj bo jak ja cie podlicze to cie taniej taksówk± wyjdzie podjechaæ po te naklejki :D
 
 
 
Rachol 


Motocykl: YAMAHA
Wiek: 38
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 42
Skąd: SM
Wysłany: 2010-05-05, 23:44   

ja nie robie of topa tylko mówie ile to bêdze kosztowa³o :P
Ps. twoje fochy na mnie nie dzia³aja :D nawet te z przytupem :)
 
 
 
franc
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-06, 15:51   

Tak tylko czy staniol przyjedzie i czy przysz³y nalepki do niego?
Nic nie wiemy
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-05-06, 16:09   

Niestety poczta co¶ nawala i jeszcze nie mam naklejek.

[ Dodano: 2010-05-10, 18:17 ]
Naklejki dotar³y, narazie mo¿na odebraæ w Fordzie w Katowicach na ro¼dzieñskiego, u mnie w domu w Mys³owicach na Miko³owskiej, po wcze¶niejszym kontakcie, jak znajdê czas to podrzucê do paru serwisów i sklepów. Jak bêdzie pogoda to wpadnê na chudów w czwartek.
 
 
 
accent
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-10, 20:57   

Staniol_, ja poprosze o jedn±, a kiedy po ni± podskocze to siê zdzwonimy - bêdziesz jako¶ osi±galny w ten weekend?
 
 
uzi68
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-10, 21:09   

a ja zajadê do Forda B)
 
 
BURCZAS 


Motocykl: xvs 650 custom
Imię: Adam
Wiek: 52
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 88
Skąd: Knurów
Wysłany: 2010-05-10, 21:50   

Staniol_ napisał/a:
Niestety poczta co¶ nawala i jeszcze nie mam naklejek.

[ Dodano: 2010-05-10, 18:17 ]
Naklejki dotar³y, Jak bêdzie pogoda to wpadnê na chudów w czwartek.

Czy teraz w czwartek na Chudowie bedziesz ?? czy bym sie zalapa³ na takowe naklejki ??
 
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-05-10, 22:43   

accent napisał/a:
Staniol_, ja poprosze o jedn±, a kiedy po ni± podskocze to siê zdzwonimy - bêdziesz jako¶ osi±galny w ten weekend?


Ok, powinienem byæ, bêde najprawdopodobniej w niedziele na imprezie na stacji BP na 3 stawach.


BURCZAS napisał/a:

Czy teraz w czwartek na Chudowie bedziesz ?? czy bym sie zalapa³ na takowe naklejki ??


Pewnie ¿e siê za³apiesz. No postaram siê byæ, jak bêdzie pogoda ;)
 
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-05-10, 22:49   

ma³a* napisał/a:
My mamy chyba sprawê jasn±, prawda panie Staniol_, :D ?


Zdaje siê ¿e tak :D


Naklejki s± te¿ do odebranie u kolegi Radka w ¶wiêtoch³owicach lub w katowicach pod centrum biurowym ALTUS, tel 692-197-365 (prosi³ o pisanie sms bo nie zawsze mo¿e odebraæ tel.)

Z tego co wiem to bêda te¿ do odebrania w Bielsku w firmach Mobilpoint i Dragon-Motors.

Z okolic Porêby, Zawiercia dzwoniæ pod tej nr. 510930101

Okolice Czêstochowy dzwoniæ do Jarka 600 364 387, wiem te¿, ¿e bêda w K³obudzku w sklepie Com-Bike
 
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-05-11, 14:42   

gdzie mogliby¶my siê dzisiaj spotkaæ to wzi±³bym trochê ¿eby ludzie z sosnowca mogli odemnie odebraæ ? :)
Profil Facebook
 
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-05-11, 18:55   

mg1989sos napisał/a:
gdzie mogliby¶my siê dzisiaj spotkaæ to wzi±³bym trochê ¿eby ludzie z sosnowca mogli odemnie odebraæ ? :)


Najlepiej to zadzwon do mnie albo napisz sms 506806605 to siê ugadamy.
 
 
 
franc
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-11, 19:21   

Staniol_, a mo¿e do Chudowa przyjedziesz z tymi nalepkami??
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-05-11, 19:21   

franc napisał/a:
Staniol_, a mo¿e do Chudowa przyjedziesz z tymi nalepkami??


Ju¿ pisa³em wcze¶niej ¿e przyjade w czwartek jak bêdzie pogoda i dam radê.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/