Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Naklejki "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie"
Autor Wiadomość
Pajdor 


Motocykl: Fazer 600
Imię: Krzysztof
Wiek: 43
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 175
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-05-12, 09:13   

To ja te¿ sie pisze na naklejke w Chudowie - please



Pozdrawiam
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-05-13, 10:52   

W Bielsku naklejki s± do odebrania jeszcze w firmach Maxmotor, V-motor i 4bikes.

[ Dodano: 2010-05-13, 14:23 ]
Mo¿na odebraæ te¿ u Ratki w Miko³owie i PitStopie w Sosnowcu.

[ Dodano: 2010-05-13, 16:39 ]
Bielsko-Bia³a: firmy Maxmotor, V-motor, 4bikes, Mobilpoint i Dragon-Motors
Katowice: Probike SA, pod budynkiem ALTUS (Radek tel. 692-197-365 prosi³ o pisanie sms bo nie zawsze mo¿e odebraæ tel.), Ford Multexim (po wczesniejszym kontatcie 506806605).
¦wiêtoch³owice: Radek tel. 692-197-365 prosi³ o pisanie sms bo nie zawsze mo¿e odebraæ tel.
Okolice Porêby, Zawiercia tel. 510930101
Okolice Czêstochowy: Jarek 600 364 387, wiem te¿, ¿e bêda w K³obudzku w sklepie Com-Bike.
Sosnowiec: PitStop

jutro postaram siê podrzuciæ naklejki gdzie¶ do sklepu w Gliwicach lub Zabrzu

[ Dodano: 2010-05-13, 16:40 ]
Mys³owice po wcze¶niejszym kontakcie ze mn± tel. 506806605
 
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-14, 18:30   

oo na gliwicach jak milo :D :D:D nie bede musia³ t³uc tylko po naklejke
 
 
BURCZAS 


Motocykl: xvs 650 custom
Imię: Adam
Wiek: 52
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 88
Skąd: Knurów
Wysłany: 2010-05-15, 00:48   

a na jakiej ulicy w gliwicach ??
_________________
 
 
 
Kuba_Rozpruwacz 


Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 582
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-05-17, 19:16   

Czy to s± te oble¶ne ¿ó³te naklejki? Czy to mo¿e jaka¶ nowa pikna ich wersja? ;)
 
 
Pajdor 


Motocykl: Fazer 600
Imię: Krzysztof
Wiek: 43
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 175
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-05-18, 08:02   

No ba - elegancko : )))

[ Dodano: 2010-05-21, 10:12 ]
cos wiadomo wiêcej w temacie ?
 
 
pytlos 


Motocykl: sprzedany
Imię: Tomasz
Wiek: 49
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Chorzow/Bytom
Wysłany: 2010-05-21, 15:52   

link do artyku³u - pasuje do tematu

http://www.scigacz.pl/Kie...erka,12842.html


co do naklejki - zabra³em jedn± jak by³em na tej imprezie harlejowej i wciep³em do schowka pod zic w swojej erefie
do domu siê bardzo spieszy³em, podje¿d¿am pod gara¿, otwieram zic aby wyci±gn±æ klucze i bang - naklejka wyparowa³a, wywia³o j± pewnie jako¶ ;)
_________________
Nie jestem leniwy, tylko energooszczedny.
 
 
 
Staniol_ 


Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 138
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-05-21, 23:29   

Mam pro¶bê do ludzi z okolic Gliwic, je¶li kto¶ bêdzie siê wybiera³ do Katowic, Mys³owic to prosze o kontakt, ja niestety nie mam czasu aby podjechaæ do gliwic jak narazie ;/
 
 
 
marcingliwice 


Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-15, 20:50   

Jak wyglÂąda ta naklejka mogĂŞ wydrukowaĂŚ tylko proszĂŞ o projekt :)
No chyba, ¿e sam coœ wymyœlê . Aha i jaka jest wielkoœÌ tej naklejki?
_________________
http://www.opakowaniaozdobne24.pl
 
 
 
Kuba_Rozpruwacz 


Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 582
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-15, 23:32   

Jakby co, ja jestem w Katowicach prawie codziennie na Bankowej 12. Tylko Âże musiaÂłby ktoÂś podjechaĂŚ, bo generalnie rzadko wychodzĂŞ z Rektoratu UÂŚ ;)
 
 
Pajdor 


Motocykl: Fazer 600
Imię: Krzysztof
Wiek: 43
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 175
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-17, 09:36   

Rektorem jesteÂś ?
 
 
Kuba_Rozpruwacz 


Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 582
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-17, 17:16   

Pajdor napisał/a:
Rektorem jesteÂś ?


Sugerujesz Âże Rektor rzadko wychodzi z Rektoratu bo czĂŞÂściej go wynoszÂą? :P hehe
 
 
marcingliwice 


Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-18, 15:32   

Pewnie juÂż kaÂżdy ma :) ale jak coÂś to mam naklejki na folii transparentnej.
ChĂŞtnych proszĂŞ o kontakt.
Pozdrawiam
_________________
http://www.opakowaniaozdobne24.pl
 
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-21, 00:47   

masz moze fote jak to wyglÂąda ?? ja bym z checia ze 2 przygarnol
 
 
marcingliwice 


Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-21, 15:03   

http://img541.imageshack....anie0001zc.jpg/


skan naklejek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/