|
Naklejki "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" |
| Autor |
Wiadomość |
Pajdor

Motocykl: Fazer 600
Imię: Krzysztof
Wiek: 43 Dołączył: 13 Kwi 2010 Posty: 175 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-05-12, 09:13
|
|
|
To ja te¿ sie pisze na naklejke w Chudowie - please
Pozdrawiam |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2010-05-13, 10:52
|
|
|
W Bielsku naklejki s± do odebrania jeszcze w firmach Maxmotor, V-motor i 4bikes.
[ Dodano: 2010-05-13, 14:23 ]
Mo¿na odebraæ te¿ u Ratki w Miko³owie i PitStopie w Sosnowcu.
[ Dodano: 2010-05-13, 16:39 ]
Bielsko-Bia³a: firmy Maxmotor, V-motor, 4bikes, Mobilpoint i Dragon-Motors
Katowice: Probike SA, pod budynkiem ALTUS (Radek tel. 692-197-365 prosi³ o pisanie sms bo nie zawsze mo¿e odebraæ tel.), Ford Multexim (po wczesniejszym kontatcie 506806605).
¦wiêtoch³owice: Radek tel. 692-197-365 prosi³ o pisanie sms bo nie zawsze mo¿e odebraæ tel.
Okolice Porêby, Zawiercia tel. 510930101
Okolice Czêstochowy: Jarek 600 364 387, wiem te¿, ¿e bêda w K³obudzku w sklepie Com-Bike.
Sosnowiec: PitStop
jutro postaram siê podrzuciæ naklejki gdzie¶ do sklepu w Gliwicach lub Zabrzu
[ Dodano: 2010-05-13, 16:40 ]
Mys³owice po wcze¶niejszym kontakcie ze mn± tel. 506806605 |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-05-14, 18:30
|
|
|
oo na gliwicach jak milo :D:D nie bede musia³ t³uc tylko po naklejke |
|
|
|
 |
BURCZAS

Motocykl: xvs 650 custom
Imię: Adam
Wiek: 52 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 88 Skąd: Knurów
|
Wysłany: 2010-05-15, 00:48
|
|
|
a na jakiej ulicy w gliwicach |
_________________
|
|
|
|
 |
Kuba_Rozpruwacz

Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Dołączył: 14 Maj 2010 Posty: 582 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-05-17, 19:16
|
|
|
Czy to s± te oble¶ne ¿ó³te naklejki? Czy to mo¿e jaka¶ nowa pikna ich wersja? |
|
|
|
 |
Pajdor

Motocykl: Fazer 600
Imię: Krzysztof
Wiek: 43 Dołączył: 13 Kwi 2010 Posty: 175 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-05-18, 08:02
|
|
|
No ba - elegancko : )))
[ Dodano: 2010-05-21, 10:12 ]
cos wiadomo wiêcej w temacie ? |
|
|
|
 |
pytlos

Motocykl: sprzedany
Imię: Tomasz
Wiek: 49 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 207 Skąd: Chorzow/Bytom
|
Wysłany: 2010-05-21, 15:52
|
|
|
link do artyku³u - pasuje do tematu
http://www.scigacz.pl/Kie...erka,12842.html
co do naklejki - zabra³em jedn± jak by³em na tej imprezie harlejowej i wciep³em do schowka pod zic w swojej erefie
do domu siê bardzo spieszy³em, podje¿d¿am pod gara¿, otwieram zic aby wyci±gn±æ klucze i bang - naklejka wyparowa³a, wywia³o j± pewnie jako¶ |
_________________ Nie jestem leniwy, tylko energooszczedny. |
|
|
|
 |
Staniol_

Motocykl: obecnie brak :(
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 138 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2010-05-21, 23:29
|
|
|
Mam pro¶bê do ludzi z okolic Gliwic, je¶li kto¶ bêdzie siê wybiera³ do Katowic, Mys³owic to prosze o kontakt, ja niestety nie mam czasu aby podjechaæ do gliwic jak narazie |
|
|
|
 |
marcingliwice

Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010 Posty: 69 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-15, 20:50
|
|
|
Jak wyglÂąda ta naklejka mogĂŞ wydrukowaĂŚ tylko proszĂŞ o projekt
No chyba, ¿e sam coœ wymyœlê . Aha i jaka jest wielkoœÌ tej naklejki? |
_________________ http://www.opakowaniaozdobne24.pl |
|
|
|
 |
Kuba_Rozpruwacz

Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Dołączył: 14 Maj 2010 Posty: 582 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-15, 23:32
|
|
|
Jakby co, ja jestem w Katowicach prawie codziennie na Bankowej 12. Tylko Âże musiaÂłby ktoÂś podjechaĂŚ, bo generalnie rzadko wychodzĂŞ z Rektoratu UÂŚ |
|
|
|
 |
Pajdor

Motocykl: Fazer 600
Imię: Krzysztof
Wiek: 43 Dołączył: 13 Kwi 2010 Posty: 175 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-17, 09:36
|
|
|
| Rektorem jesteÂś ? |
|
|
|
 |
Kuba_Rozpruwacz

Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Dołączył: 14 Maj 2010 Posty: 582 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-17, 17:16
|
|
|
| Pajdor napisał/a: | | Rektorem jesteÂś ? |
Sugerujesz Âże Rektor rzadko wychodzi z Rektoratu bo czĂŞÂściej go wynoszÂą? hehe |
|
|
|
 |
marcingliwice

Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010 Posty: 69 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2010-06-18, 15:32
|
|
|
Pewnie juÂż kaÂżdy ma ale jak coÂś to mam naklejki na folii transparentnej.
ChĂŞtnych proszĂŞ o kontakt.
Pozdrawiam |
_________________ http://www.opakowaniaozdobne24.pl |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-06-21, 00:47
|
|
|
masz moze fote jak to wyglÂąda ja bym z checia ze 2 przygarnol |
|
|
|
 |
marcingliwice

Motocykl: Kawasaki ER 5
Imię: Marcin
Dołączył: 02 Maj 2010 Posty: 69 Skąd: Gliwice
|
|
|
|
 |
|
|