 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
STREETFIGHTER |
| Autor |
Wiadomość |
MaximFighter

Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 47 Skąd: SC
|
Wysłany: 2010-11-17, 23:05
|
|
|
Powodzenia w pracach Ja też zastanawiam się nad wyjęciem silnika i pomalowaniu go na czarno, ale to tylko plany obecnie. Mam też nowy koncept na 2011 rok na motor. Przez zimę zabiorę się porządnie i porozkręcam go trochę, pomaluje co trzeba odnowie itd. |
|
|
|
 |
robert 81
Motocykl: kilka
Imię: Robert
Wiek: 44 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 27 Skąd: Wyry
|
Wysłany: 2010-12-01, 23:54
|
|
|
| walek ten sprzet na drugim planie jest ciekawszy, twoj? na chodzie? |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2010-12-05, 19:14
|
|
|
e tam na chodzie w trakcie składania dopiero hehe
a to kolejne kroki w przebudowie .
moto wróciło niedawno od chłopaków z MOTORBIKERS GARAGE .
kolejne prace już w nowym roku
[ Dodano: 2011-01-19, 10:12 ]
i kolejny krok w mojej przebudowie
właśnie silnik został pomalowany na czarno , a tak to wyszło
[ Dodano: 2011-03-08, 10:17 ]
fajna przeróbka SC28 znaleziona w sieci
http://www.youtube.com/watch?v=w3nIsuhJh-E |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |