Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
STREETFIGHTER
Autor Wiadomość
swistak 
Forumowy ślusarz


Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 780
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2010-08-01, 22:12   

skoro fighter to widzieliście to?:

_________________
A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !! !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl

przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 
 
Trollsky 


Motocykl: Pomarańczowy
Imię: Ginter
Wiek: 44
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 484
Skąd: Z piwnicy
Wysłany: 2010-08-02, 14:20   

jedyny poprawny kolor motocykla ;)
_________________
www.trollsky.com
http://www.youtube.com/user/Trollskyy?feature=mhee
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2010-08-03, 18:55   

swistak, ładny street ;)

ja kupiłem właśnie tył do mojego ze stelażem i wypełnieniem ale wypełnienia chyba nie wykorzystam , zobaczymy

a to foty


i stelaż



przód też przyszedł ale jeszcze nie miałem czasu odebrać z poczty :)
Ostatnio zmieniony przez walek809 2010-10-08, 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaximFighter 


Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 47
Skąd: SC
Wysłany: 2010-08-04, 07:42   

Dlaczego wypełnienia nie chcesz wykorzystać ? Chcesz zostawić to co masz tylko jakoś inaczej ulokować tak ? Działaj działaj to polatamy na 2 fajtery :)

A wczoraj koło magnetti widziałem fajny motocykl. Nie przyjrzałem się dokładnie bo przejeżdżał tylko. Było to w momencie kiedy poblokowali już drogi dla kolaży. Jechał w stronę mecu.
 
 
BACA 


Motocykl: Honda CBR 900RR Fireblade SC33
Imię: Rafał
Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: Jankowice
Wysłany: 2010-08-04, 11:34   

nie wiem czemu mi się wydaje że ten stelaż jest pospawany z ramy od VFR, ciekawie to może wyglądać
 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2010-08-04, 12:14   

;o OOO spawany ! Zabijesz się ! W motocyklu nic się nie spawa ! :D
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2010-08-04, 19:32   

jeżeli chodzi o mółj stelaż to akurat to oryginał tylko ucięty z ramy do której był oryginalnie pospawany ;)

[ Dodano: 2010-08-12, 12:13 ]
i kolejny nabytek do mojego streeta
wydech AKRAPOVIC



czekam na paczkę właśnie

lada dzień dostanę klamki i przód już też jest :)

[ Dodano: 2010-08-13, 19:29 ]
i kolejny zakup doszedł :)

to będzie przód


i klameczki też są w realu są dużo lepsze niż na focie :)

Ostatnio zmieniony przez walek809 2010-10-08, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaximFighter 


Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 47
Skąd: SC
Wysłany: 2010-09-20, 10:24   

I jak tam idzie robota ?
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2010-09-20, 11:35   

na razie jeszcze w lesie bo pogoda jest ale chyba po nockach sie zabiore za rozbieranie juz czyli na wekeend zobaczym jak bedzie z pogoda . maxi jak z czasem dzisiaj podjechał bym oblukac twojego streeta może coś podpowiesz :)
 
 
MaximFighter 


Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 47
Skąd: SC
Wysłany: 2010-09-20, 12:17   

PW :)
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2010-10-07, 18:16   

no i przyszła pora rozebrać mojego motora :)
i tak na szybko mała przymiarka za dupka





[ Dodano: 2010-10-16, 20:33 ]
kolejna przymiarka :)





może co z tego będzie .
ps- klimek wy tam spawacie na miejscu czy gdzieś wozicie ?
bo jak na miejscu to byłbym zainteresowany usługą :) i chciałbym przy tym być jak da radę .
na razie mierzę przypasowuję i koncepcji szukam jak to zrobić ;)
 
 
kamol 

Motocykl: Brak
Imię: Dawid
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 175
Skąd: SH
Wysłany: 2010-11-07, 15:56   

Jak tam przeróbka?:)) Poszło cos do przodu ? :D Jak masz jakies nowe foty to wrzuc chetnie zobacze :)
 
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2010-11-07, 16:31   

w sumie to na razie nie ma nic do oglądania wczoraj wyciągnąłem silnik i jeszcze tylko zdejmę łańcuch z wahacza i rama z kołami jedzie do MOTO BIKERS GARAGE na przeróbkę stelaża . między czasie rozkręciłem półkę górna i już zakupiłem mocowanie z kierownicą od z750 z 2005 r w tym tyg idzie na warsztat do wiercenia otworów pod mocowania i kierownicę . planuje jeszcze między czasie zregenerować zaciski hamulcowe i pomalować je na złoto to tak między siedzeniem na necie i pracą :)
i na razie chyba tyle reszta się ruszy w nowym roku , chyba że się zdecyduję an malowanie ramy proszkowo bo mam okazję za free to zrobić ale .... właśnie jest jedno ale :)

fotki z rozbiórki mogę wrzucić w sumie




 
 
kamol 

Motocykl: Brak
Imię: Dawid
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 175
Skąd: SH
Wysłany: 2010-11-07, 19:04   

Aha no to powodzonka zycze:P Moja apka tez narazie w garazu stoji porozbierana:P Czeka na nowe serducho :D (wał, cylek, gaznik) :) )
 
 
 
slusar_o2 


Motocykl: suzuki
Imię: Marcin
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 433
Skąd: Ruda Śl.
Wysłany: 2010-11-07, 21:31   

widzę, że próbowałeś spalić battlaxa :D Chodzą słuchy, że ta guma jest z tak twarda, że nawet Chuck Norris nie potrafi jej zjarać :P
_________________

http://www.bikepics.com/members/slusar_o2/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/