|
STREETFIGHTER |
| Autor |
Wiadomość |
swistak
Forumowy ślusarz

Motocykl: kilofaza
Imię: swistak
Wiek: 43 Dołączył: 12 Cze 2010 Posty: 780 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2010-08-01, 22:12
|
|
|
skoro fighter to widzieliście to?:
 |
_________________ A swistak siedzi....
Swistak już nie siedzi ....!!!!
Swistak już "CENZURA" !!:) Woohhhaaa
http://www.motorybnik.pun.pl
przeróbka twojego wydechu - 732252302
FB lux motometale
 |
|
|
|
 |
Trollsky

Motocykl: Pomarańczowy
Imię: Ginter
Wiek: 44 Dołączył: 27 Lip 2010 Posty: 484 Skąd: Z piwnicy
|
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2010-08-03, 18:55
|
|
|
swistak, ładny street
ja kupiłem właśnie tył do mojego ze stelażem i wypełnieniem ale wypełnienia chyba nie wykorzystam , zobaczymy
a to foty
i stelaż
przód też przyszedł ale jeszcze nie miałem czasu odebrać z poczty |
| Ostatnio zmieniony przez walek809 2010-10-08, 20:20, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
MaximFighter

Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 47 Skąd: SC
|
Wysłany: 2010-08-04, 07:42
|
|
|
Dlaczego wypełnienia nie chcesz wykorzystać ? Chcesz zostawić to co masz tylko jakoś inaczej ulokować tak ? Działaj działaj to polatamy na 2 fajtery
A wczoraj koło magnetti widziałem fajny motocykl. Nie przyjrzałem się dokładnie bo przejeżdżał tylko. Było to w momencie kiedy poblokowali już drogi dla kolaży. Jechał w stronę mecu. |
|
|
|
 |
BACA

Motocykl: Honda CBR 900RR Fireblade SC33
Imię: Rafał
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 67 Skąd: Jankowice
|
Wysłany: 2010-08-04, 11:34
|
|
|
| nie wiem czemu mi się wydaje że ten stelaż jest pospawany z ramy od VFR, ciekawie to może wyglądać |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2010-08-04, 12:14
|
|
|
OOO spawany ! Zabijesz się ! W motocyklu nic się nie spawa ! |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2010-08-04, 19:32
|
|
|
jeżeli chodzi o mółj stelaż to akurat to oryginał tylko ucięty z ramy do której był oryginalnie pospawany
[ Dodano: 2010-08-12, 12:13 ]
i kolejny nabytek do mojego streeta
wydech AKRAPOVIC
czekam na paczkę właśnie
lada dzień dostanę klamki i przód już też jest
[ Dodano: 2010-08-13, 19:29 ]
i kolejny zakup doszedł
to będzie przód
i klameczki też są w realu są dużo lepsze niż na focie
 |
| Ostatnio zmieniony przez walek809 2010-10-08, 20:18, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
MaximFighter

Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 47 Skąd: SC
|
Wysłany: 2010-09-20, 10:24
|
|
|
| I jak tam idzie robota ? |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2010-09-20, 11:35
|
|
|
na razie jeszcze w lesie bo pogoda jest ale chyba po nockach sie zabiore za rozbieranie juz czyli na wekeend zobaczym jak bedzie z pogoda . maxi jak z czasem dzisiaj podjechał bym oblukac twojego streeta może coś podpowiesz |
|
|
|
 |
MaximFighter

Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 47 Skąd: SC
|
Wysłany: 2010-09-20, 12:17
|
|
|
PW |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2010-10-07, 18:16
|
|
|
no i przyszła pora rozebrać mojego motora
i tak na szybko mała przymiarka za dupka
[ Dodano: 2010-10-16, 20:33 ]
kolejna przymiarka
może co z tego będzie .
ps- klimek wy tam spawacie na miejscu czy gdzieś wozicie ?
bo jak na miejscu to byłbym zainteresowany usługą i chciałbym przy tym być jak da radę .
na razie mierzę przypasowuję i koncepcji szukam jak to zrobić |
|
|
|
 |
kamol
Motocykl: Brak
Imię: Dawid
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 175 Skąd: SH
|
Wysłany: 2010-11-07, 15:56
|
|
|
Jak tam przeróbka?:)) Poszło cos do przodu ? Jak masz jakies nowe foty to wrzuc chetnie zobacze |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2010-11-07, 16:31
|
|
|
w sumie to na razie nie ma nic do oglądania wczoraj wyciągnąłem silnik i jeszcze tylko zdejmę łańcuch z wahacza i rama z kołami jedzie do MOTO BIKERS GARAGE na przeróbkę stelaża . między czasie rozkręciłem półkę górna i już zakupiłem mocowanie z kierownicą od z750 z 2005 r w tym tyg idzie na warsztat do wiercenia otworów pod mocowania i kierownicę . planuje jeszcze między czasie zregenerować zaciski hamulcowe i pomalować je na złoto to tak między siedzeniem na necie i pracą
i na razie chyba tyle reszta się ruszy w nowym roku , chyba że się zdecyduję an malowanie ramy proszkowo bo mam okazję za free to zrobić ale .... właśnie jest jedno ale
fotki z rozbiórki mogę wrzucić w sumie
 |
|
|
|
 |
kamol
Motocykl: Brak
Imię: Dawid
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 175 Skąd: SH
|
Wysłany: 2010-11-07, 19:04
|
|
|
Aha no to powodzonka zycze:P Moja apka tez narazie w garazu stoji porozbierana:P Czeka na nowe serducho (wał, cylek, gaznik) ) |
|
|
|
 |
slusar_o2

Motocykl: suzuki
Imię: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 433 Skąd: Ruda Śl.
|
Wysłany: 2010-11-07, 21:31
|
|
|
widzę, że próbowałeś spalić battlaxa Chodzą słuchy, że ta guma jest z tak twarda, że nawet Chuck Norris nie potrafi jej zjarać |
_________________
http://www.bikepics.com/members/slusar_o2/ |
|
|
|
 |
|
|