Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
STREETFIGHTER
Autor Wiadomość
MaximFighter 


Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 47
Skąd: SC
Wysłany: 2010-07-31, 07:54   

Ja też miałem w planach prosta kiere, ale zrezygnowałem na rzecz cliponów mocowanych pod półką.
 
 
cathykgb 


Motocykl: F4i
Imię: Kasia
Wiek: 46
Dołączyła: 31 Maj 2010
Posty: 326
Skąd: SLU Lubliniec
Wysłany: 2010-07-31, 10:35   

a może ja też znajdę jakąś inspirację na fazera :P
 
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2010-07-31, 15:01   

właśnie clip-on nie chcę a są dostępne parę mi się rzuciło w oczy
 
 
MaximFighter 


Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 47
Skąd: SC
Wysłany: 2010-07-31, 15:47   

Można też kupić risery, przewiercić, wzmocnić półkę i skręcić wszystko. Miałem tak robić, ale kupiłem półkę od Yamahy, miałem ją zamocować na oryginalnej ale jak pisałem zmieniłem koncepcje. A teraz muszę dokończyć spawać rame na zadupek pod jego nową lokalizację ;)
 
 
Yogi 
Instruktorek


Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 904
Skąd: SO
Wysłany: 2010-07-31, 16:18   

MaximFighter napisał/a:
Można też kupić risery, przewiercić, wzmocnić półkę i skręcić wszystko. Miałem tak robić, ale kupiłem półkę od Yamahy, miałem ją zamocować na oryginalnej ale jak pisałem zmieniłem koncepcje. A teraz muszę dokończyć spawać rame na zadupek pod jego nową lokalizację ;)


Marcin, widze że modyfikacją końca nie widać, pozdrawiam
_________________
Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
Profil Facebook
 
 
MaximFighter 


Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 47
Skąd: SC
Wysłany: 2010-07-31, 16:55   

Yogi napisał/a:
MaximFighter napisał/a:
Można też kupić risery, przewiercić, wzmocnić półkę i skręcić wszystko. Miałem tak robić, ale kupiłem półkę od Yamahy, miałem ją zamocować na oryginalnej ale jak pisałem zmieniłem koncepcje. A teraz muszę dokończyć spawać rame na zadupek pod jego nową lokalizację ;)


Marcin, widze że modyfikacją końca nie widać, pozdrawiam


Tak tak cały czas zmieniam koncepcje, ale ta jest finalna myśle. Ostatnio widziałeś go jeszcze w starej formie. Jak przerobie to się pochwale przy okazji ;)
 
 
Yogi 
Instruktorek


Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 904
Skąd: SO
Wysłany: 2010-07-31, 19:21   

MaximFighter napisał/a:
Yogi napisał/a:
MaximFighter napisał/a:
Można też kupić risery, przewiercić, wzmocnić półkę i skręcić wszystko. Miałem tak robić, ale kupiłem półkę od Yamahy, miałem ją zamocować na oryginalnej ale jak pisałem zmieniłem koncepcje. A teraz muszę dokończyć spawać rame na zadupek pod jego nową lokalizację ;)


Marcin, widze że modyfikacją końca nie widać, pozdrawiam


Tak tak cały czas zmieniam koncepcje, ale ta jest finalna myśle. Ostatnio widziałeś go jeszcze w starej formie. Jak przerobie to się pochwale przy okazji ;)


Wpadnij na placyk kiedys na grila :) zobaczysz nowy nabytek w firmie :D
_________________
Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
Profil Facebook
 
 
Trollsky 


Motocykl: Pomarańczowy
Imię: Ginter
Wiek: 44
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 484
Skąd: Z piwnicy
Wysłany: 2010-07-31, 20:52   

maxim, miętowa maszynka ta Twoja
_________________
www.trollsky.com
http://www.youtube.com/user/Trollskyy?feature=mhee
 
 
MaximFighter 


Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 47
Skąd: SC
Wysłany: 2010-07-31, 21:35   

Trollsky napisał/a:
maxim, miętowa maszynka ta Twoja


A dzięki, dzięki. Nie skończona, jeszcze sporo roboty.
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2010-08-01, 15:08   

no na coś takiego też bym się zdecydował

http://allegro.pl/item1159399674.html

tylko oczywiście do mojego moto niema :(

[ Dodano: 2010-08-01, 17:33 ]
a co myślicie o tym krótkim wydechu

http://allegro.pl/show_item.php?item=1169138886

tylko ta firma WM to raczej robi samochodowe badziewie
 
 
lewy 
i nieźle żyć :D


Motocykl: pół Hornetki 600
Imię: Wojtek
Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 197
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-08-01, 18:20   

Cisną mi się rożne myśli patrząc na ten "wydech". Wydaje mnie się istnieje wielkie prawdopodobieństwo przekroczenia normy hałasu... Natomiast na pewno pokochają Cie sąsiedzi i okolica. Równie dobrze można by założyć jakąkolwiek obciętą rurę od odkurzacza, efekt dźwiękowy ten sam :D

Ale to są tylko moje przypuszczenia niepodparte doświadczeniem, do odważnych świat należy :D
 
 
 
MaximFighter 


Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 47
Skąd: SC
Wysłany: 2010-08-01, 18:35   

Ja swój wydech będę przerabiał na małą puszkę właśnie.

U góry ...

 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2010-08-01, 18:40   

masz może fotke clipów żeby je było widać dobrze . bo chyba też będę brał takie ale pod kierę turystyczną gość na stuntpoland robi właśnie
 
 
MaximFighter 


Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 47
Skąd: SC
Wysłany: 2010-08-01, 19:03   

Nie mam. Ja i tam muszę kupić nowe clipy na 41mm. Te które mam teraz nie wejdą na lagi poniżej półki bo są węższe.
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2010-08-01, 19:14   

koleś ma półke abm na lagi 41 jak byś chciał
http://www.fotosik.pl/pok...c2d743ffbc.html

tylko zależy jeszcze jaki rozstaw lag
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/