|
STREETFIGHTER |
| Autor |
Wiadomość |
MaximFighter

Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 47 Skąd: SC
|
Wysłany: 2010-07-31, 07:54
|
|
|
| Ja też miałem w planach prosta kiere, ale zrezygnowałem na rzecz cliponów mocowanych pod półką. |
|
|
|
 |
cathykgb

Motocykl: F4i
Imię: Kasia
Wiek: 46 Dołączyła: 31 Maj 2010 Posty: 326 Skąd: SLU Lubliniec
|
Wysłany: 2010-07-31, 10:35
|
|
|
a może ja też znajdę jakąś inspirację na fazera |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2010-07-31, 15:01
|
|
|
| właśnie clip-on nie chcę a są dostępne parę mi się rzuciło w oczy |
|
|
|
 |
MaximFighter

Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 47 Skąd: SC
|
Wysłany: 2010-07-31, 15:47
|
|
|
Można też kupić risery, przewiercić, wzmocnić półkę i skręcić wszystko. Miałem tak robić, ale kupiłem półkę od Yamahy, miałem ją zamocować na oryginalnej ale jak pisałem zmieniłem koncepcje. A teraz muszę dokończyć spawać rame na zadupek pod jego nową lokalizację |
|
|
|
 |
Yogi
Instruktorek

Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2010-07-31, 16:18
|
|
|
| MaximFighter napisał/a: | Można też kupić risery, przewiercić, wzmocnić półkę i skręcić wszystko. Miałem tak robić, ale kupiłem półkę od Yamahy, miałem ją zamocować na oryginalnej ale jak pisałem zmieniłem koncepcje. A teraz muszę dokończyć spawać rame na zadupek pod jego nową lokalizację |
Marcin, widze że modyfikacją końca nie widać, pozdrawiam |
_________________ Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
 |
|
|
|
 |
MaximFighter

Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 47 Skąd: SC
|
Wysłany: 2010-07-31, 16:55
|
|
|
| Yogi napisał/a: | | MaximFighter napisał/a: | Można też kupić risery, przewiercić, wzmocnić półkę i skręcić wszystko. Miałem tak robić, ale kupiłem półkę od Yamahy, miałem ją zamocować na oryginalnej ale jak pisałem zmieniłem koncepcje. A teraz muszę dokończyć spawać rame na zadupek pod jego nową lokalizację |
Marcin, widze że modyfikacją końca nie widać, pozdrawiam |
Tak tak cały czas zmieniam koncepcje, ale ta jest finalna myśle. Ostatnio widziałeś go jeszcze w starej formie. Jak przerobie to się pochwale przy okazji |
|
|
|
 |
Yogi
Instruktorek

Motocykl: FirekBladek 929
Imię: Łukasz
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 904 Skąd: SO
|
Wysłany: 2010-07-31, 19:21
|
|
|
| MaximFighter napisał/a: | | Yogi napisał/a: | | MaximFighter napisał/a: | Można też kupić risery, przewiercić, wzmocnić półkę i skręcić wszystko. Miałem tak robić, ale kupiłem półkę od Yamahy, miałem ją zamocować na oryginalnej ale jak pisałem zmieniłem koncepcje. A teraz muszę dokończyć spawać rame na zadupek pod jego nową lokalizację |
Marcin, widze że modyfikacją końca nie widać, pozdrawiam |
Tak tak cały czas zmieniam koncepcje, ale ta jest finalna myśle. Ostatnio widziałeś go jeszcze w starej formie. Jak przerobie to się pochwale przy okazji |
Wpadnij na placyk kiedys na grila zobaczysz nowy nabytek w firmie |
_________________ Motocyklowa Szkoła Vmax
Szkolenia z zakresu kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie Jazdy
Wyjazdy na tory wyścigowe Polska, Europa
Sosnowiec - Zagórze
Braci Mieroszewskich 124 teren Expo Silesia
www.oskvmax.pl
www.facebook.pl/oskvmax
 |
|
|
|
 |
Trollsky

Motocykl: Pomarańczowy
Imię: Ginter
Wiek: 44 Dołączył: 27 Lip 2010 Posty: 484 Skąd: Z piwnicy
|
|
|
|
 |
MaximFighter

Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 47 Skąd: SC
|
Wysłany: 2010-07-31, 21:35
|
|
|
| Trollsky napisał/a: | | maxim, miętowa maszynka ta Twoja |
A dzięki, dzięki. Nie skończona, jeszcze sporo roboty. |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
|
|
|
 |
lewy
i nieźle żyć :D

Motocykl: pół Hornetki 600
Imię: Wojtek
Wiek: 42 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 197 Skąd: Jaworzno
|
Wysłany: 2010-08-01, 18:20
|
|
|
Cisną mi się rożne myśli patrząc na ten "wydech". Wydaje mnie się istnieje wielkie prawdopodobieństwo przekroczenia normy hałasu... Natomiast na pewno pokochają Cie sąsiedzi i okolica. Równie dobrze można by założyć jakąkolwiek obciętą rurę od odkurzacza, efekt dźwiękowy ten sam
Ale to są tylko moje przypuszczenia niepodparte doświadczeniem, do odważnych świat należy |
|
|
|
 |
MaximFighter

Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 47 Skąd: SC
|
Wysłany: 2010-08-01, 18:35
|
|
|
Ja swój wydech będę przerabiał na małą puszkę właśnie.
U góry ...
 |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2010-08-01, 18:40
|
|
|
| masz może fotke clipów żeby je było widać dobrze . bo chyba też będę brał takie ale pod kierę turystyczną gość na stuntpoland robi właśnie |
|
|
|
 |
MaximFighter

Motocykl: StreetFighter!
Imię: Marcin
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 47 Skąd: SC
|
Wysłany: 2010-08-01, 19:03
|
|
|
| Nie mam. Ja i tam muszę kupić nowe clipy na 41mm. Te które mam teraz nie wejdą na lagi poniżej półki bo są węższe. |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
|
|
|
 |
|
|