Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
marcys

Motocykl: ST 1100
Imię: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2016 Posty: 8 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2016-09-12, 05:58
|
|
|
no ja się zameldowałem 19.22 :-) tak ze prawie "planowo" . osobiście mimo wszystko wycieczke uważam za udana :-) a i z tym "szutrem" było OK byle same takie problemy były na trasie to Damy Rade :-) |
_________________ ___________________
ST1100 |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-09-12, 17:48
|
|
|
Bigos , to był bigos z frytkami , jak obczaja filmik to go tu wciepna Marcin dali nam popalić na A1 ścigole co |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-09-12, 19:16
|
|
|
Coś mi się wydaje ze omijają mnie same fajne wypady |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-12, 20:38
|
|
|
| Plona napisał/a: | Coś mi się wydaje ze omijają mnie same fajne wypady |
Żebyś wiedział
A na jedynce trza było trochę podgonić aby zdążyć na tą siódmą |
|
|
|
 |
marcys

Motocykl: ST 1100
Imię: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2016 Posty: 8 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2016-09-12, 21:21
|
|
|
| przypomniało mi sie :-) ta potrawa to Kapsalon :-) i o dziwo wikipedia ma takie cos w swoich zasobach :-) |
_________________ ___________________
ST1100 |
| Ostatnio zmieniony przez marcys 2016-09-12, 21:21, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-09-12, 21:48
|
|
|
No to wilijo z kapsalonem , Plona albo rybki albo pipki |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-12, 23:39
|
|
|
Działa, działa Nawet w kronikach takich dobrych zdjęć nie mają |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-14, 07:34
|
|
|
Postaram się być |
|
|
|
 |
bankus

Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015 Posty: 196 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-14, 08:57
|
|
|
wygląda nieźle i plan czasowy też ok dla mnie. Wstępny akces.
[ Dodano: 2016-09-14, 21:02 ]
nie wiem czy znacie to miejsce, bo bywa czasem tak że blisko są zaskakujące obiekty, ale jeśli wystarczy czasu przed Ikeą, to moża tu zajrzeć http://katowice.wyborcza....9,19357177.html |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-15, 11:54
|
|
|
Ja pitole, toć to genialne. Zobaczymy jak będzie z czasem i chęciami, ale obiekt zdecydowanie do zaliczenia jak nie teraz to przy najbliższej okazji.
Dawaj więcej jak nasz takich perełek. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
bankus

Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015 Posty: 196 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-15, 21:08
|
|
|
qrcze dziś rano zaliczyłem glebe. Kierunkowskaz a właściwie szkiełko/plastik zbite no i moja szanowna prawa kostka opuchnięta. Szkoda by było nie poskładać się we dwoje (ja i kierunkowskaz) do niedzieli. Gdzie najszybciej dostane w sobotę kierunek lub szkiełko takie?
Jutro niestety kulawy do pracy musze |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-15, 22:41
|
|
|
Jak do Hondy to może w Dos Toros (czy jak im tam) w Tychach?
A co do niedzleli to widzę to tak:
https://goo.gl/maps/ZLkN32PmTTQ2
Start 9.00 ze stacji Shell Sosnowiec okolice salunu Mercedesa (jak na mapce zaznaczono). |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
| Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2016-09-15, 22:47, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|