Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
marcys 


Motocykl: ST 1100
Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 8
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2016-09-12, 05:58   

no ja się zameldowałem 19.22 :-) tak ze prawie "planowo" . osobiście mimo wszystko wycieczke uważam za udana :-) a i z tym "szutrem" było OK :) byle same takie problemy były na trasie to Damy Rade :-)
_________________
___________________
ST1100
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-12, 10:17   

https://olesnica.nienaltowski.net/Palac_Boguszyce.htm
Troszkę informacji na temat wczorajszego obiektu. Ni ma tego wiele.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-09-12, 17:48   

Bigos !! , to był bigos z frytkami :D :D , jak obczaja filmik to go tu wciepna Marcin dali nam popalić na A1 ścigole co ??
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-09-12, 19:16   

Coś mi się wydaje ze omijają mnie same fajne wypady ;(
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-12, 20:38   

Plona napisał/a:
Coś mi się wydaje ze omijają mnie same fajne wypady ;(


Żebyś wiedział :D
A na jedynce trza było trochę podgonić aby zdążyć na tą siódmą :)
 
 
marcys 


Motocykl: ST 1100
Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 8
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2016-09-12, 21:21   

przypomniało mi sie :-) ta potrawa to Kapsalon :-) i o dziwo wikipedia ma takie cos w swoich zasobach :-)
_________________
___________________
ST1100
Ostatnio zmieniony przez marcys 2016-09-12, 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-09-12, 21:48   

No to wilijo z kapsalonem :D , Plona albo rybki albo pipki :angry
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-12, 22:20   

dziadu napisał/a:
Marcin dali nam popalić na A1 ścigole co ??

Panie, jak przekraczałem 160 to mi motocykl do startu się szykował. Blisko Pyrzowice to myślał że jest samolotem chyba.
Mlodziez grzecznie cały dzień jeździła to się musiała na koniec wyszaleć :>

Oczywiście Picasse znów pozmieniali i jak zwykle nie mam pojecia gdzie i jak zdjęcia udostępnić. Musicie się uzbrioć w cierpliwość.

[ Dodano: 2016-09-12, 23:05 ]
https://plus.google.com/photos/105895615007905891031/album/6329554429033956577?authkey=CLCb09PN87PefA

Działa?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-12, 23:39   

Działa, działa :) Nawet w kronikach takich dobrych zdjęć nie mają :D
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-13, 21:59   

Hej ludziska. Jako że najliższą niedziele chciałbym podzielić pomiedzy moto i IKEA proponuje wczesną wycieczke do Raciborza. Dlamnie totalne MUST SEE:
http://szaryburek.blox.pl...ny-szpital.html

Start 9.00 miejsce do ustalenia. Ktoś?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-14, 07:34   

Postaram się być :)
 
 
bankus 


Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 196
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-14, 08:57   

wygląda nieźle i plan czasowy też ok dla mnie. Wstępny akces.

[ Dodano: 2016-09-14, 21:02 ]
nie wiem czy znacie to miejsce, bo bywa czasem tak że blisko są zaskakujące obiekty, ale jeśli wystarczy czasu przed Ikeą, to moża tu zajrzeć http://katowice.wyborcza....9,19357177.html
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-15, 11:54   

Ja pitole, toć to genialne. Zobaczymy jak będzie z czasem i chęciami, ale obiekt zdecydowanie do zaliczenia jak nie teraz to przy najbliższej okazji.
Dawaj więcej jak nasz takich perełek.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
bankus 


Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 196
Skąd: Katowice
  Wysłany: 2016-09-15, 21:08   

qrcze dziś rano zaliczyłem glebe. Kierunkowskaz a właściwie szkiełko/plastik zbite no i moja szanowna prawa kostka opuchnięta. Szkoda by było nie poskładać się we dwoje (ja i kierunkowskaz) do niedzieli. Gdzie najszybciej dostane w sobotę kierunek lub szkiełko takie?
Jutro niestety kulawy do pracy musze
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-15, 22:41   

Jak do Hondy to może w Dos Toros (czy jak im tam) w Tychach?

A co do niedzleli to widzę to tak:
https://goo.gl/maps/ZLkN32PmTTQ2
Start 9.00 ze stacji Shell Sosnowiec okolice salunu Mercedesa (jak na mapce zaznaczono).
_________________
www.wykrojnikus.pl
Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2016-09-15, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/