Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
jorgi
Motocykl: yamaha
Imię: jurek
Wiek: 64 Dołączył: 05 Wrz 2015 Posty: 105 Skąd: orzesze
|
Wysłany: 2016-09-07, 22:08
|
|
|
| ta droga 901 jest do dupy a dwa tygodnie temu droga za pyskowicami na wielowies byla zamknieta |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-07, 22:12
|
|
|
Dlaczego 901 jest do dupy? Kilkakrotnie nią jeździłem i wspominam raczej dobrze.
A zamknięte drogi otiwerają niejednokrotnie wiele możliwości |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
jorgi
Motocykl: yamaha
Imię: jurek
Wiek: 64 Dołączył: 05 Wrz 2015 Posty: 105 Skąd: orzesze
|
Wysłany: 2016-09-07, 23:21
|
|
|
| w sensie ze jest wyboista strasznie |
|
|
|
 |
marcys

Motocykl: ST 1100
Imię: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2016 Posty: 8 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2016-09-08, 20:23
|
|
|
siema :-) można się tam do Was tak nie zobowiązująco dołączyć? pytam bo chęci mam ale do samego końca nie będę wiedział czy czas znajdę...no rozumiecie jak to w życiu czasem bywa |
_________________ ___________________
ST1100 |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-09-08, 21:11
|
|
|
| jorgi napisał/a: | | w sensie ze jest wyboista strasznie | ech kręci mnie to ,sprawdzić to trzeba MARCYS czasu i pieniędzy zawsze brak ,ale jak nie teraz to kiedy i bez takich pytań miejsce zbiórki i godzinę znasz |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-08, 21:30
|
|
|
Wyboista to jest droga zwana życiem
Panie MARCYS, kulaj PAn tego klamota jak Pan znajdziesz czas. NIe po to daję cynk na forum żeby o zgodę pytać a żeby sie na miejscu zbiórki stawiać. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
marcys

Motocykl: ST 1100
Imię: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2016 Posty: 8 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2016-09-08, 21:37
|
|
|
| No oki :-) sprawdze olej, zaleje etyliną i w razie czego gonie padline pod tego Auchana i Jedziom :-) pogoda ma byc, wszystko jest tylko ten czas...ale mam nadzieje sie wyrobi :-) |
_________________ ___________________
ST1100 |
|
|
|
 |
bankus

Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015 Posty: 196 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-09, 11:58
|
|
|
| jakie tempo Panowie? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-09, 16:26
|
|
|
80-120 najczęsciej.
Tam przed Auchonem jak sie od Katowic leci stoi stacja benzynowa podobno. To na niej sie ustawmy. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
bankus

Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015 Posty: 196 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-10, 17:49
|
|
|
Na cały trip to czasu nie mam, ale postaram się podjechać zapoznać, może gdzies tak do Pyskowic Was odprowadze |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-10, 22:02
|
|
|
Ja też się jutro melduję |
|
|
|
 |
marcys

Motocykl: ST 1100
Imię: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 13 Lut 2016 Posty: 8 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2016-09-11, 20:14
|
|
|
| Dzieki panowie za trasę :-) czy ktoś pamięta nazwę tej wykwintnej potrawy, którą dziś z kolegą Adamem jedliśmy? pytam, bo kupiłbym worek kapusty i w domu przyrządził na wigilię abo co ;-) no pozdrawiam i do następnego :-) |
_________________ ___________________
ST1100 |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-11, 21:44
|
|
|
Ha, dobre pytanie, ja nie pamiętałem chwilę po tym jak ją wymieniliście.
iMam nadzieje że powrót mieliście udany i odstawiłeś koleżanke bezpiecznie pod dom? My na "siódmą" się nie wyrobiliśmyi nocka nas zastała. Za to puszkarze na 1 zachwywali sie prawie wzorowo, aż miło sie robiło.....i tylko z tym szutrem nie do końca wyszło. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-11, 22:42
|
|
|
Panie kierowniku, to nie był szuter Ale tak poza tym dzięki za wspólny wyjazd, towarzystwo jak zwykle pierwsza klasa |
| Ostatnio zmieniony przez Hanczak 2016-09-11, 22:43, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-11, 23:20
|
|
|
No właśnie dlatego piszę, że nie do końca z nim wyszło |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
|
|