Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
jorgi 

Motocykl: yamaha
Imię: jurek
Wiek: 64
Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 105
Skąd: orzesze
Wysłany: 2016-09-07, 22:08   

ta droga 901 jest do dupy a dwa tygodnie temu droga za pyskowicami na wielowies byla zamknieta
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-07, 22:12   

Dlaczego 901 jest do dupy? Kilkakrotnie nią jeździłem i wspominam raczej dobrze.
A zamknięte drogi otiwerają niejednokrotnie wiele możliwości :>
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
jorgi 

Motocykl: yamaha
Imię: jurek
Wiek: 64
Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 105
Skąd: orzesze
Wysłany: 2016-09-07, 23:21   

w sensie ze jest wyboista strasznie
 
 
marcys 


Motocykl: ST 1100
Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 8
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2016-09-08, 20:23   

siema :-) można się tam do Was tak nie zobowiązująco dołączyć? pytam bo chęci mam ale do samego końca nie będę wiedział czy czas znajdę...no rozumiecie jak to w życiu czasem bywa ;/
_________________
___________________
ST1100
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-09-08, 21:11   

jorgi napisał/a:
w sensie ze jest wyboista strasznie
ech kręci mnie to ,sprawdzić to trzeba MARCYS czasu i pieniędzy zawsze brak ,ale jak nie teraz to kiedy ?? i bez takich pytań miejsce zbiórki i godzinę znasz
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-08, 21:30   

Wyboista to jest droga zwana życiem :P
Panie MARCYS, kulaj PAn tego klamota jak Pan znajdziesz czas. NIe po to daję cynk na forum żeby o zgodę pytać a żeby sie na miejscu zbiórki stawiać.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
marcys 


Motocykl: ST 1100
Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 8
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2016-09-08, 21:37   

No oki :-) sprawdze olej, zaleje etyliną i w razie czego gonie padline pod tego Auchana i Jedziom :-) pogoda ma byc, wszystko jest tylko ten czas...ale mam nadzieje sie wyrobi :-)
_________________
___________________
ST1100
 
 
bankus 


Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 196
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-09, 11:58   

jakie tempo Panowie?
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-09, 16:26   

80-120 najczęsciej.
Tam przed Auchonem jak sie od Katowic leci stoi stacja benzynowa podobno. To na niej sie ustawmy.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
bankus 


Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 196
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-10, 17:49   

Na cały trip to czasu nie mam, ale postaram się podjechać zapoznać, może gdzies tak do Pyskowic Was odprowadze :)
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-10, 22:02   

Ja też się jutro melduję :)
 
 
marcys 


Motocykl: ST 1100
Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 8
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2016-09-11, 20:14   

Dzieki panowie za trasę :-) czy ktoś pamięta nazwę tej wykwintnej potrawy, którą dziś z kolegą Adamem jedliśmy? pytam, bo kupiłbym worek kapusty i w domu przyrządził na wigilię abo co ;-) no pozdrawiam i do następnego :-)
_________________
___________________
ST1100
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-11, 21:44   

Ha, dobre pytanie, ja nie pamiętałem chwilę po tym jak ją wymieniliście.
iMam nadzieje że powrót mieliście udany i odstawiłeś koleżanke bezpiecznie pod dom? My na "siódmą" się nie wyrobiliśmyi nocka nas zastała. Za to puszkarze na 1 zachwywali sie prawie wzorowo, aż miło sie robiło.....i tylko z tym szutrem nie do końca wyszło.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-11, 22:42   

Panie kierowniku, to nie był szuter :D Ale tak poza tym dzięki za wspólny wyjazd, towarzystwo jak zwykle pierwsza klasa :D
Ostatnio zmieniony przez Hanczak 2016-09-11, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-11, 23:20   

No właśnie dlatego piszę, że nie do końca z nim wyszło ;)
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/