Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-08-18, 07:57
|
|
|
No dobra |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-08-19, 16:34
|
|
|
| Plona napisał/a: | No dobra | Ot i proszę krótkotrwały wpływ kobiety na życie mężczyzny |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-08-19, 23:05
|
|
|
Ale że co z tą kobitą?
TO jak, start o 9.00 BP przy Leklercu? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-20, 21:28
|
|
|
| Szerokości, mnie nocka wyskoczyła. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-08-20, 23:35
|
|
|
Mnie jutro chyba czeka spacer po Ikei więc odpadam . |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-08-22, 10:13
|
|
|
| Plona napisał/a: | Mnie jutro chyba czeka spacer po Ikei więc odpadam . |
....no dobra, tym razem będę litościwy i zmilczę.
Po wczorajszym 100 kilometrowym prysznicu chłodnica pięknie wymyta. Szkoda, że cała reszta wygląda dramatycznie. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-22, 12:40
|
|
|
| W niedziele lecimy na Wielki Szczeliniec. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-22, 17:42
|
|
|
| O której wyjazd i skąd? |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-22, 20:52
|
|
|
| Wyjazd koło 8-mej najpewniej z Mikołowa i z Mysłowic lub spotykamy sie na bramkach w Gliwicach lub na Chudowie,ustalimy jeszcze. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-08-26, 10:27
|
|
|
| Jakieś propozycje na niedzielę? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-03, 22:46
|
|
|
No i cos cie tak tutaj pocichli?
Ja jutro znowu "IKEA", ale w przyszła niedzielę jak życie pozwoli coś bym konkretnie polatał.
Ktoś coś? Może ta Słowacja? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-09-04, 20:47
|
|
|
| W przyszłą niedzielę to ja będę leniuchował na chorwackiej plaży . |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-05, 18:09
|
|
|
U mnie jakoś się z weekendem nie mogę wstrzelić |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-09-06, 21:06
|
|
|
Plona myślę że wywiad robisz na bałkanach,na następną rajzę a te leniuchowanie to tylko podpucha.A ja mogę się w weekend wstrzelić Ja mam IKEE za sobą |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
|
|