Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-06, 20:08
|
|
|
Tamte winkle też jeszcze pewnie w tym roku zaliczę |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-08-07, 22:16
|
|
|
| Nono, nowa jakoś w filmach widzę. Nowe ujęcia, humor pisany, lepsza muza (Oberschleisen, Biliński). Idzie ku dobremu. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-08, 15:11
|
|
|
Tak trzymać, już wiemy kto będzie głównym montażystą |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-08, 16:32
|
|
|
| Dobre.W niedziele rano kierunek Bieszczady,nocleg zalatwilem,ktos chetny? |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
| Ostatnio zmieniony przez miras1970 2016-08-08, 16:33, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
OldMan

Motocykl: YAMAHA XJ 900S Diversion
Imię: Krzychu
Dołączył: 12 Sie 2014 Posty: 6 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-08-08, 20:29
|
|
|
| Jakieś szczegóły ? |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-09, 01:28
|
|
|
| Wyjazd 7 rano,powrót wtorek ok 19-tej nocleg w Wolkowyji 25-30 zł i wiadomo jazda po okolicach. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-08-09, 14:42
|
|
|
| Ja na Bieszczadzkie rozpusty sie nie załapię, ale w niedzielę coś bym polatał tradycyjnie. Ktoś chętny na krótkie po asfaltach śmiganie? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-11, 18:02
|
|
|
Zmiana terminu,wyjazd w sobote powrot w poniedzialek.
[ Dodano: 2016-08-15, 18:01 ]
Bieszczady zaliczone, ròwne 1000 km zrobione |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-08-16, 21:13
|
|
|
Gratuluje udanego wypadu. Zacny kilometrarz.
Tymczasem na przyszłą niedziele wstępnie planuje kurs do Nowego Targu na tradycyjny obiad i lody. Trasą wiodącą prze Ochotnice, Zawoje i Kocierz więc winkielków co nieco.
I tylko ten motocykl trzeba by jakoś umyć w końcu bo chłodnica coraz bardziej zaciepana marasem. Skąd on sie bierze? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-17, 00:16
|
|
|
| Czyli na ta niedziela? |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-08-17, 10:26
|
|
|
| A może by tak przy okazji na Słowację wskoczyć ? |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-08-17, 15:32
|
|
|
Ta Słowacja to dobry pomysł , niy ma gnicia do 10 ruszomy o 8 , ta polsko ciaplyta jest najlepszo bez toż tak czimie |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-08-17, 20:38
|
|
|
| No Marcin musisz się chyba nastawić na" knedliczki " czy jak to się tam zwie. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-08-17, 21:37
|
|
|
miras, tak, o tej najbliższej myślę.
Chłopy, a musimy koniecznie to ze słowacją łaczyć? Mi włąsnie zależy żeby obiad zjeść w konkretnym miejscu. Ot taka tradycja od lat. Na Słowacje zawsze będzie czas. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
|
|