Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-25, 15:06
|
|
|
| Ogólnie git oby tak dalej. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-07-27, 20:31
|
|
|
Marcin pamiętaj że na następny wyjazd liczymy na unikatowe breloczki. |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-07-27, 21:17
|
|
|
Ja jo chca taki specjalny do niymieckigo motora |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-07-27, 23:20
|
|
|
| dziadu napisał/a: | Ja jo chca taki specjalny do niymieckigo motora |
Ten bedzie dobry, czy ...jowy?
 |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-07-30, 21:11
|
|
|
| A co został ci z cbr-ki ? |
|
|
|
 |
Fikus
Motocykl: Yamaha FZ6 Fazer
Imię: Tomek
Dołączył: 21 Sie 2015 Posty: 20 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-30, 21:28
|
|
|
Hej,
Coś gdzieś jutro jakaś rundka? |
|
|
|
 |
jorgi
Motocykl: yamaha
Imię: jurek
Wiek: 64 Dołączył: 05 Wrz 2015 Posty: 105 Skąd: orzesze
|
Wysłany: 2016-07-30, 22:23
|
|
|
| My jadymy jutro,9;30 lotos orzesze |
|
|
|
 |
ankamys
Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012 Posty: 14 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2016-07-30, 22:26
|
|
|
| A gdzie jedziecie? |
|
|
|
 |
jorgi
Motocykl: yamaha
Imię: jurek
Wiek: 64 Dołączył: 05 Wrz 2015 Posty: 105 Skąd: orzesze
|
Wysłany: 2016-07-31, 00:39
|
|
|
| prawdopodobnie Zwardon te okolice |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-31, 05:35
|
|
|
| Facebooka zamkli? |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-31, 09:22
|
|
|
| Fejsbuk dla mlodych. My stare pryki siedzimy na niemodnych forach jak w sredniowieczu. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-06, 11:00
|
|
|
Jakby ktoś miał ochotę jutro na pośmiganie u naszych południowych sąsiadów w rejonie Moravskoslezský to zapraszam
https://www.google.com/ma...iD6U&shorturl=1
Dojazd do punktu A będzie autostradą, żeby było szybciej (tak do 140 km/h).
Trasa jest mocno pozawijana ze względu na chęć przejechania dróg, którymi z kumplem jeszcze nie przejechaliśmy Pogoda ma być ok, tempo będzie bardzo kulturalne, zameldujemy się na BP https://goo.gl/maps/squ5w4zwAuv o godzinie 9:30 i czekamy 15 minut, jeśli nikt się nie pojawi to lecimy. |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-06, 15:07
|
|
|
| ile km i czas? |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-08-06, 16:14
|
|
|
Po samych Czechach wyszło coś ponad 300 czyli razem może coś koło 500-550 czyli tak jak zwykle Przewidziany czas: cała niedziela, powrót w okolicach 20:00 Oczywiście postój na jakiś obiad w Czechach. |
|
|
|
 |
nocny
Motocykl: cbf 1000
Imię: Marcin
Wiek: 49 Dołączył: 28 Lip 2014 Posty: 20 Skąd: SL
|
Wysłany: 2016-08-06, 19:35
|
|
|
hmmm ale zakręcona trasa . Mam nadzieję że traska będzie w navi wbita bo inaczej to się można nie źle zamotać.
Planowałem jechać jutro na Słowacje na drogę numer 14 na winkle w Hermancach, ale daliście mi do myślenia.... |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|