Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
miras1970 

Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 341
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-25, 15:06   

Ogólnie git oby tak dalej.
_________________
robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-07-27, 20:31   

Marcin pamiętaj że na następny wyjazd liczymy na :) unikatowe breloczki.
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-07-27, 21:17   

Ja jo chca taki specjalny do niymieckigo motora :> :>
 
 
shogun_zag 


Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 66
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-07-27, 23:20   

dziadu napisał/a:
Ja jo chca taki specjalny do niymieckigo motora :> :>

Ten bedzie dobry, czy ...jowy?
_________________
Pozdrawiam
Piotrek
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-07-30, 21:11   

A co został ci z cbr-ki ?
 
 
Fikus 

Motocykl: Yamaha FZ6 Fazer
Imię: Tomek
Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-30, 21:28   

Hej,

Coś gdzieś jutro jakaś rundka?
 
 
jorgi 

Motocykl: yamaha
Imię: jurek
Wiek: 64
Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 105
Skąd: orzesze
Wysłany: 2016-07-30, 22:23   

My jadymy jutro,9;30 lotos orzesze
 
 
ankamys 

Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: śląsk
Wysłany: 2016-07-30, 22:26   

A gdzie jedziecie?
 
 
jorgi 

Motocykl: yamaha
Imię: jurek
Wiek: 64
Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 105
Skąd: orzesze
Wysłany: 2016-07-31, 00:39   

prawdopodobnie Zwardon te okolice
 
 
miras1970 

Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 341
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-31, 05:35   

Facebooka zamkli?
_________________
robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-31, 09:22   

Fejsbuk dla mlodych. My stare pryki siedzimy na niemodnych forach jak w sredniowieczu.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-08-06, 11:00   

Jakby ktoś miał ochotę jutro na pośmiganie u naszych południowych sąsiadów w rejonie Moravskoslezský to zapraszam :)

https://www.google.com/ma...iD6U&shorturl=1

Dojazd do punktu A będzie autostradą, żeby było szybciej (tak do 140 km/h).
Trasa jest mocno pozawijana ze względu na chęć przejechania dróg, którymi z kumplem jeszcze nie przejechaliśmy :) Pogoda ma być ok, tempo będzie bardzo kulturalne, zameldujemy się na BP https://goo.gl/maps/squ5w4zwAuv o godzinie 9:30 i czekamy 15 minut, jeśli nikt się nie pojawi to lecimy.
 
 
miras1970 

Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 341
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-08-06, 15:07   

ile km i czas?
_________________
robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-08-06, 16:14   

Po samych Czechach wyszło coś ponad 300 czyli razem może coś koło 500-550 czyli tak jak zwykle :P Przewidziany czas: cała niedziela, powrót w okolicach 20:00 :) Oczywiście postój na jakiś obiad w Czechach.
 
 
nocny 

Motocykl: cbf 1000
Imię: Marcin
Wiek: 49
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 20
Skąd: SL
Wysłany: 2016-08-06, 19:35   

hmmm ale zakręcona trasa :) . Mam nadzieję że traska będzie w navi wbita bo inaczej to się można nie źle zamotać.
Planowałem jechać jutro na Słowacje na drogę numer 14 na winkle w Hermancach, ale daliście mi do myślenia....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/