Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-22, 21:38
|
|
|
U mnie to samo się dzieje :/ tak od kilku dni |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-22, 21:59
|
|
|
Kurde, czyli to nie u mnie problem. A już zdążyłem odinstalować wszystkie aktualizacje i teraz Mapa w ogóle dziwnie sie zachowuje.
Trzeba będzie wrocić do nigdy nie zawodzącej kartki. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-07-22, 22:18
|
|
|
U mnie nie działa pozostaje karteczka chyba że jedziemy off to wtedy kompas |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-23, 17:35
|
|
|
| Jutro aktualne? |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-23, 21:10
|
|
|
Czyli tak jak zwykle BP o 10:00? Mam do Was pytanie, jakbym sobie nie poradził to zabierzecie mi dodatkowy kask gdzieś do kufra? muszę go podrzucić tacie do Zawiercia |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-23, 21:15
|
|
|
| Dziadu do kufra to nawet dwa wsadzi. On ma takie niemiecke rozsuwane. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-07-23, 21:23
|
|
|
PRZECZYTAŁEM do jutra |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-23, 22:47
|
|
|
My tez pomozemy,meldujemy się jutro na dwa moto |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
ankamys
Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012 Posty: 14 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2016-07-24, 07:06
|
|
|
Hej,
Niestety nie dam rady jechać z Wami
Szerokości życzę i mam nadzieję, że w kolejna trasę sie podepne. |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-24, 22:41
|
|
|
Dziękuje za towarzystwo,pomoc jak pszczółka wariowała,dziękuje K 1000 za zamykanie marudera ,za złamanie 100 przepisów ruchu drogowego w jeden dzień,pozdro TVN,i za wiele innych rzeczy |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-24, 23:48
|
|
|
| miras1970 napisał/a: | | ,za złamanie 100 przepisów ruchu drogowego w jeden dzień, |
Ja tam nie wiem co wyście z tyłu robili, ale my z przodu jechali grzecznie.....jak zwykle. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-25, 00:04
|
|
|
| elemeledudek napisał/a: | | miras1970 napisał/a: | | ,za złamanie 100 przepisów ruchu drogowego w jeden dzień, |
Ja tam nie wiem co wyście z tyłu robili, ale my z przodu jechali grzecznie.....jak zwykle. |
dobre,dobre |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-25, 10:33
|
|
|
Miras, przecież było bardzo kulturalnie |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-07-25, 14:22
|
|
|
Kto to taki co łamie przepisy pytam kategorycznie zabraniam |
|
|
|
 |
|
|