Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-16, 13:28
|
|
|
80-120 |
|
|
|
 |
ankamys
Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012 Posty: 14 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2016-07-16, 13:44
|
|
|
No i git
To czekam na jakieś konkrety i zobaczymy |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-16, 19:21
|
|
|
Jesli stowke chociaz rozwijasz to jakos sie zgramy.
A traske piekna juz mam i nawet krociutki latwy szuterek bedzie jesli towarzystwo zechce zaliczyc. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
| Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2016-07-16, 19:24, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ankamys
Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012 Posty: 14 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2016-07-16, 19:32
|
|
|
Spoko loko, da radę aż taka pierdoła nie jestem, żeby do 120 nie dociągnąć
To gdzie ta trasa? |
| Ostatnio zmieniony przez ankamys 2016-07-16, 19:46, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-17, 00:22
|
|
|
| Coś Ty się tak na te szutry napalił... |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-17, 01:27
|
|
|
A bo to nawet zabawne jest, a że tak jakos ostatnio sie na nie ciagle przez przypadek napotykam to i się zaczynam przyzwyczajać.
Ale powaga, one sa zawsze omijalne i opcjonalne. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-07-18, 10:21
|
|
|
Dziadu na niedzielę termos z kawą to priorytet |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-07-19, 21:28
|
|
|
Rozumie się czaja że kajś lotomy |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-21, 23:46
|
|
|
Kurde, od dwóch dni lotom do roboty na moto coby się wyrwać i opona wymienić i mi sie nie udaje. Jutro osttnia nadzieja.
Najwyżej nie wymiene i będziecie w niedziele jechać na nawigatorem co skręcać nie potrafi.
A oto trasa:
https://goo.gl/maps/KnDwUcDd7fK2
Leci ktoś? Start 10.00 Sosnowiec BP koło Leclerka na Braci MIeroszewskich. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-22, 00:01
|
|
|
Przepraszam, że się spytam ale... co takiego znajduje się w Kuźniakach 21A? |
| Ostatnio zmieniony przez Hanczak 2016-07-22, 00:02, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-22, 02:05
|
|
|
Kuba to trasa dla nowych bez szutrów co do tej pory ino na Chudów latali .Tak jak ja.Wstępnie jestem. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
| Ostatnio zmieniony przez miras1970 2016-07-22, 02:11, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-22, 06:55
|
|
|
| Hanczak, zdziwisz sie jak zajedziemy. Sam sie dziwie ze prze tyle sezonow tam nie zajechalem. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-22, 13:21
|
|
|
Powiem Ci, że ciekawość mnie zżera |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-07-22, 19:47
|
|
|
| No to jedziemy |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-22, 21:30
|
|
|
NIby jadymy, ale opony nie wymieniłem a mapy google coś mi świrują. Po przerzuceniu trasy na telefon zupełnie mi ją przerabia.
Plona, wrzuć trasę do siebie i zobacz czy będziesz miał dokładnie taką jak ta w necie. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
|
|