Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-16, 13:28   

80-120 :)
 
 
ankamys 

Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: śląsk
Wysłany: 2016-07-16, 13:44   

No i git :)

To czekam na jakieś konkrety i zobaczymy ;)
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-16, 19:21   

Jesli stowke chociaz rozwijasz to jakos sie zgramy.
A traske piekna juz mam i nawet krociutki latwy szuterek bedzie jesli towarzystwo zechce zaliczyc.
_________________
www.wykrojnikus.pl
Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2016-07-16, 19:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ankamys 

Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: śląsk
Wysłany: 2016-07-16, 19:32   

Spoko loko, da radę :) aż taka pierdoła nie jestem, żeby do 120 nie dociągnąć ;)

To gdzie ta trasa? :P
Ostatnio zmieniony przez ankamys 2016-07-16, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zrzęda 
Lord Malkontent


Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 443
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-17, 00:22   

Coś Ty się tak na te szutry napalił...
_________________
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-17, 01:27   

A bo to nawet zabawne jest, a że tak jakos ostatnio sie na nie ciagle przez przypadek napotykam to i się zaczynam przyzwyczajać.
Ale powaga, one sa zawsze omijalne i opcjonalne.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-07-18, 10:21   

Dziadu na niedzielę termos z kawą to priorytet :D
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-07-19, 21:28   

Rozumie się :) czaja że kajś lotomy ;o
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-21, 23:46   

Kurde, od dwóch dni lotom do roboty na moto coby się wyrwać i opona wymienić i mi sie nie udaje. Jutro osttnia nadzieja.
Najwyżej nie wymiene i będziecie w niedziele jechać na nawigatorem co skręcać nie potrafi.
A oto trasa:
https://goo.gl/maps/KnDwUcDd7fK2

Leci ktoś? Start 10.00 Sosnowiec BP koło Leclerka na Braci MIeroszewskich.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-22, 00:01   

Przepraszam, że się spytam ale... co takiego znajduje się w Kuźniakach 21A? :D
Ostatnio zmieniony przez Hanczak 2016-07-22, 00:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
miras1970 

Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 341
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-22, 02:05   

:) Kuba to trasa dla nowych bez szutrów co do tej pory ino na Chudów latali .Tak jak ja.Wstępnie jestem.
_________________
robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam
Ostatnio zmieniony przez miras1970 2016-07-22, 02:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-22, 06:55   

Hanczak, zdziwisz sie jak zajedziemy. Sam sie dziwie ze prze tyle sezonow tam nie zajechalem.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-22, 13:21   

Powiem Ci, że ciekawość mnie zżera :D
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-07-22, 19:47   

No to jedziemy
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-22, 21:30   

NIby jadymy, ale opony nie wymieniłem a mapy google coś mi świrują. Po przerzuceniu trasy na telefon zupełnie mi ją przerabia.
Plona, wrzuć trasę do siebie i zobacz czy będziesz miał dokładnie taką jak ta w necie.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/