Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-12, 12:47
|
|
|
Ostatnio myslalem aby z Wami polatac ale ten fimik wybił mi to ze łba. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-12, 21:18
|
|
|
| Miras, sokojnie nie pekaj. Po pierwsze bez trudu byś tam sobie Shadowem poradził, po drugie to były naprawdę krótkie fragmeny któr spokojnie moza było przelecieć inaczej, ale skoro ekipa była jaka była to lecieliśmy tak bo na to bawi. Gdyby doczepione były inne sprzęty to by sie trase bez problemu zmodyfikowało. Ale jak mówie, taki off chopperem spokojnie robisz. Wiem co mówie bo sam kiedyć takie Magną śmigałem. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-12, 22:33
|
|
|
| To może inną pszczółką się skusze. |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
ankamys
Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012 Posty: 14 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2016-07-14, 20:02
|
|
|
Heja, a takie nieśmiałe pytanie mam do was...
Czy bierzecie pod uwagę udział baby w wyjeździe?
Jestem samodzielną jednostką, takze bez obaw...
Chętnie bym z wami poleciała na taką trasę niedzielną |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-14, 21:09
|
|
|
A dlaczego ktokolwiek miałby mieć coś przciwko?
Opona powinna do mnie jutro dotrzeć wieć w przyszłym tygodniu mam nadzieję wrócić na asfalty.....i nie tylko |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
ankamys
Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012 Posty: 14 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2016-07-14, 21:11
|
|
|
heh..no właśnie widziałam, że asfalt to tylko niewielka część całej imprezy..
kto te trasy obmyśla? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-07-14, 22:31
|
|
|
Kto pyta nie błądzi, patrz w lustro |
|
|
|
 |
miras1970
Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55 Dołączył: 26 Kwi 2015 Posty: 341 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-15, 02:11
|
|
|
| Jaka trasa tym razem byle nie Dakar,hehe, |
_________________ robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-15, 21:51
|
|
|
| WStępny pomysł już mam i wrzucę jak dopieszczę trasę.....specjalnie dla was bez szutrów...no chyba że będą objazdy. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
ankamys
Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012 Posty: 14 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2016-07-15, 23:02
|
|
|
| Ale to kiedy smigacie? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-16, 01:08
|
|
|
| Ja najwcześńiej w następna niedzielę. Na tą sie nie wyrobię z wymiana opony. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
ankamys
Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012 Posty: 14 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2016-07-16, 06:51
|
|
|
No tak, ale bez Ciebie i tak nikt nie pojedzie skoro trzymasz w garści trasy
Czyli przyszły tydzień, spoko, jak mi się uda to karne się z Wami.
Ile mniej więcej km i jaki czas przewidujesz? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-16, 09:39
|
|
|
Puki co wychodzi mi około 300 kilometrów. Czas? Tego nigdy nie zakładam bo to się poprostu nie sprawdza. Jeśli przeznaczam niedziele na latanie to całą i tyle.
Ale to że ja nie śmigam to nie znaczy że inni też nie. Chłopy, weźta no koleżanke na wycieczkę!! |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
ankamys
Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012 Posty: 14 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2016-07-16, 11:05
|
|
|
Haha..dzięki za wstawiennictwo, ale ta niedziela dla mnie też odpada
A z jaka prędkością latacie? |
| Ostatnio zmieniony przez ankamys 2016-07-16, 11:08, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|