Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
miras1970 

Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 341
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-12, 12:47   

Ostatnio myslalem aby z Wami polatac ale ten fimik wybił mi to ze łba. :)
_________________
robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-12, 21:18   

Miras, sokojnie nie pekaj. Po pierwsze bez trudu byś tam sobie Shadowem poradził, po drugie to były naprawdę krótkie fragmeny któr spokojnie moza było przelecieć inaczej, ale skoro ekipa była jaka była to lecieliśmy tak bo na to bawi. Gdyby doczepione były inne sprzęty to by sie trase bez problemu zmodyfikowało. Ale jak mówie, taki off chopperem spokojnie robisz. Wiem co mówie bo sam kiedyć takie Magną śmigałem.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
miras1970 

Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 341
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-12, 22:33   

To może inną pszczółką się skusze.
_________________
robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam
 
 
ankamys 

Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: śląsk
Wysłany: 2016-07-14, 20:02   

Heja, a takie nieśmiałe pytanie mam do was...

Czy bierzecie pod uwagę udział baby w wyjeździe?
Jestem samodzielną jednostką, takze bez obaw... ;)

Chętnie bym z wami poleciała na taką trasę niedzielną
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-14, 21:09   

A dlaczego ktokolwiek miałby mieć coś przciwko?
Opona powinna do mnie jutro dotrzeć wieć w przyszłym tygodniu mam nadzieję wrócić na asfalty.....i nie tylko ;)
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
ankamys 

Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: śląsk
Wysłany: 2016-07-14, 21:11   

heh..no właśnie widziałam, że asfalt to tylko niewielka część całej imprezy.. ;)

kto te trasy obmyśla?
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-14, 21:33   

Też sie o to zapytuje hyhy
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-07-14, 22:31   

Kto pyta nie błądzi, patrz w lustro :D
 
 
miras1970 

Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wiek: 55
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 341
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-15, 02:11   

Jaka trasa tym razem byle nie Dakar,hehe,
_________________
robak mnie toczy pusty jestem a jednak trwam
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-15, 21:51   

WStępny pomysł już mam i wrzucę jak dopieszczę trasę.....specjalnie dla was bez szutrów...no chyba że będą objazdy.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
ankamys 

Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: śląsk
Wysłany: 2016-07-15, 23:02   

Ale to kiedy smigacie?
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-16, 01:08   

Ja najwcześńiej w następna niedzielę. Na tą sie nie wyrobię z wymiana opony.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
ankamys 

Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: śląsk
Wysłany: 2016-07-16, 06:51   

No tak, ale bez Ciebie i tak nikt nie pojedzie skoro trzymasz w garści trasy ;)

Czyli przyszły tydzień, spoko, jak mi się uda to karne się z Wami.
Ile mniej więcej km i jaki czas przewidujesz?
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-07-16, 09:39   

Puki co wychodzi mi około 300 kilometrów. Czas? Tego nigdy nie zakładam bo to się poprostu nie sprawdza. Jeśli przeznaczam niedziele na latanie to całą i tyle.
Ale to że ja nie śmigam to nie znaczy że inni też nie. Chłopy, weźta no koleżanke na wycieczkę!!
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
ankamys 

Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: śląsk
Wysłany: 2016-07-16, 11:05   

Haha..dzięki za wstawiennictwo, ale ta niedziela dla mnie też odpada ;)

A z jaka prędkością latacie?
Ostatnio zmieniony przez ankamys 2016-07-16, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/