Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-06-24, 20:05
|
|
|
O to moje rodzinne strony odwiedziliście |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-06-25, 22:10
|
|
|
Niy godej że bydymy skansen zwiedzać , a może Nowiny to chyba jakaś cementownia albo cuś |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-06-26, 07:59
|
|
|
Te trasy o nawierzchni "dziwnej" mnie niepokoją |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-06-28, 10:16
|
|
|
I jak tam chopacy! Zmokliście? Jakieś foty?
Ja dopiero wczoraj z Łącka wróciłem, bo ... "mecz" się przeciągnął ... najpierw dogrywka, a później karne były |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
| Ostatnio zmieniony przez shogun_zag 2016-06-28, 10:18, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-06-28, 20:52
|
|
|
Spoko kolo film pełnometrazowy będzie , a już ci zmokliście no chyba że od środka . |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-06-29, 20:15
|
|
|
Hehehe, szutry mówisz, to cos dla mnie, normalnie sie rozpłacze, że mnie tam nie było
Ad. fotek ... pewnie były super, tylko .... ktoś je podpierdzielił
[ Dodano: 2016-06-30, 10:49 ]
Łoooo, oddali foty
Gdzie to było? |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-05, 21:56
|
|
|
To skansen w Tokarni. Taka miejscówka przed Chęcinami.
dziadu, kaj film? Aż tak dobry że nie możesz się od niego oderwać? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
|
|
|
 |
bankus

Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015 Posty: 196 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-07-08, 09:45
|
|
|
fajny filmik, pozazdrościć |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-08, 22:54
|
|
|
Czego tu zazdrościć? Moto do dziś niedomyte |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-07-09, 21:07
|
|
|
Chopie a jak to domyć zaro po rajzie karcher, dzisioj lukom a tu dalij jedyn wielki syf , w tym świetokszyskim majom jakoś specjalno cioplyta |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-07-10, 10:07
|
|
|
Ja pierdziuuuuu!!! I Wy chcieliście mnie biednego na rajd przeprawowy zabrać?!
Hmmm, widzę, że "nawigator" miejscami tonął.
Chyba se dokupie GieeSa na wycieczki z Wami |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-07-11, 11:08
|
|
|
| Taaa, ten film niestety pokazuje jaka ze mnie dupa w offie. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
|
|