Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-06-18, 20:59   

Plona napisał/a:
Ja panowie w tą niedziele odpadam ale za tydzień jedziem ;-)

Ja panowie w tą niedziele odpadam ale za tydzień jedziem........na obiadek do teściwej. :>
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-06-18, 22:10   

Buahaha ale dobre :D :D :D
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-06-19, 22:14   

Dzięki Panowie za super wypad :) Oby więcej takich :D
 
 
shogun_zag 


Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 66
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-06-20, 19:57   

No, fajnie było, nikt nie rzygał i wszyscy wrócili, a taki jeden krakał, że może być różnie :P
Flaszka dla nawigatora za wzorowo wykonane zadanie ... do dziś mnie w lędźwiach łupie :angry :D
Bunkrów nie było, ale też było zaje...fajnie B)
A na koniec, po rozstaniu odwaliłem taki numer, jak rasowa blondynka ... Kolega z Kawy widział ... i nie grzmiał :angry , jakies dzieci z auta mi machały, że ... nie ... ten ... tego ..., a ja myślałem, że mnie pozdrawiają i tez do nich machałem B) :D :D :D :zawstydzony
Filmidło jakieś sklecę w połowie tygodnia ... nawet zmagania z Audi się załapały na klisze :)
_________________
Pozdrawiam
Piotrek
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-06-20, 22:09   

Jakbym dostawał flaszke za każde nawigowanie to juz bym dawno w alkoholizm popadł.Ale jakieś regionalne piwko chętnie przyjmę ;)

Puki co żeby nie było że nas nie było:
https://picasaweb.google.com/105895615007905891031/6298367797611544369

A co w przyszła niedzielę? Może obiad i lody w Nowym Targu? Oczywicie tylko dla singli i tych co ich żony puszczą.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
shogun_zag 


Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 66
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-06-21, 14:38   

Ja ... jak mówiłem ... w sobote jedziemy z synem i bratem na motórach do Łącka do znajomych i przy okazji po paliwo lotnicze (czyt. Łooonckuweckeee) i rozpałkę do grilla (czyt. rozpałka do grilla i pieca węglowego na bazie żyta) B) :D
A w niedziele ... a w niedziele jest ... moto3, moto2 no i motoGP więc będę jeździł przed telewizorem ale ... myślami będę z Wami :P
_________________
Pozdrawiam
Piotrek
 
 
Hanczak 


Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 161
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-06-21, 16:21   

Moje 2 weekendy zaklepała sobie Rumunia tak więc może 09.07? Fotki całkiem fajne, czekamy na filmidło :D
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-06-22, 17:14   

Dobra, Nowy Targ i winkle na potem jak już w końcu opone z przodu wymienie.

Wymyśłiłem że w niedziele może by skansen w Tokarni?
O ile mnie żona puści bo jeszcze nie gadałem z łoną.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-06-22, 21:37   

Ale wymiękasz coooo ty nie dasz rady, a jak nie ty to kto :> , a z łonej powiedz tak , kochom cie gryfno z ciebie frelka je ,jak przijada z rajzy to byda broł cie , na chołdzie i mosz załatwione :D :D :D a chołda kole siebie jakoś mosz :pomysÂł
 
 
shogun_zag 


Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 66
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-06-23, 08:25   

Oj Adaś, Adaś, świat bez Ciebie byłby smutny :D :D :D

Ad filmidła ... w sumie, to dużo nie przeszło cenzury, a to, co przeszło, to nuda ... lasy, pola, lasy, pola, lasy, pola ... :P
Wybrałem 3 momenty (czyt. teksty) i one chyba najlepiej oddadzą ducha wyprawy B)

https://www.youtube.com/watch?v=lJySjmuvexA
_________________
Pozdrawiam
Piotrek
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-06-23, 08:40   

Załatwione, w niedziele latam.
A filmik richich zajebisty. Oskar murowany. Skoro było nudno to Cie następnym razem "przez przypadek" przeciągnę po szutrach. Będziesz miał trochę akcji do filmiku :)
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
shogun_zag 


Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 66
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-06-23, 09:27   

Dobra, dobra, gratulacje oskarowe przyjmuję po godzinie 17tej, a następnym razem "przez przypadek" ... tor Poznań :D
Nie, no co Ty, żartowałem z ta nudą przecież szutry były, pralka tez była, moto spaliło mi 5,4 l/100 (do tej pory, to było 8, a nawet pod 9 litrów ;o ), czyli wszystko cacy ale ... kleić mi się tego nie chce i nie ukrywajmy ... nie mam do tego talentu i cierpliwości i narzędzi B)
Ale dla Ciebie ... spróbuje, taki jestem "kolega" :>
_________________
Pozdrawiam
Piotrek
 
 
Zrzęda 
Lord Malkontent


Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 443
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-06-23, 22:01   

Czołgiem! Melek, o której i skąd startujesz w niedzielę?
_________________
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-06-24, 09:38   

No jeśłi ta Tokarnia, to kierunek ten sam co ostatnio więc myślę że BP po Leclerkiem w Sosnowcu na Mieroszewskich będzie ok. Start 10.00 bo się wyspać trzeba :)
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
shogun_zag 


Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 66
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-06-24, 11:39   

Sprawozdanie z 19.06.2016r
https://www.youtube.com/watch?v=TrjStUs0Z7k
_________________
Pozdrawiam
Piotrek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/