Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-06-18, 20:59
|
|
|
| Plona napisał/a: | | Ja panowie w tą niedziele odpadam ale za tydzień jedziem ;-) |
Ja panowie w tą niedziele odpadam ale za tydzień jedziem........na obiadek do teściwej. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-06-18, 22:10
|
|
|
Buahaha ale dobre |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-06-19, 22:14
|
|
|
Dzięki Panowie za super wypad Oby więcej takich |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-06-20, 19:57
|
|
|
No, fajnie było, nikt nie rzygał i wszyscy wrócili, a taki jeden krakał, że może być różnie
Flaszka dla nawigatora za wzorowo wykonane zadanie ... do dziś mnie w lędźwiach łupie
Bunkrów nie było, ale też było zaje...fajnie
A na koniec, po rozstaniu odwaliłem taki numer, jak rasowa blondynka ... Kolega z Kawy widział ... i nie grzmiał , jakies dzieci z auta mi machały, że ... nie ... ten ... tego ..., a ja myślałem, że mnie pozdrawiają i tez do nich machałem
Filmidło jakieś sklecę w połowie tygodnia ... nawet zmagania z Audi się załapały na klisze |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-06-21, 14:38
|
|
|
Ja ... jak mówiłem ... w sobote jedziemy z synem i bratem na motórach do Łącka do znajomych i przy okazji po paliwo lotnicze (czyt. Łooonckuweckeee) i rozpałkę do grilla (czyt. rozpałka do grilla i pieca węglowego na bazie żyta)
A w niedziele ... a w niedziele jest ... moto3, moto2 no i motoGP więc będę jeździł przed telewizorem ale ... myślami będę z Wami |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-06-21, 16:21
|
|
|
Moje 2 weekendy zaklepała sobie Rumunia tak więc może 09.07? Fotki całkiem fajne, czekamy na filmidło |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-06-22, 17:14
|
|
|
Dobra, Nowy Targ i winkle na potem jak już w końcu opone z przodu wymienie.
Wymyśłiłem że w niedziele może by skansen w Tokarni?
O ile mnie żona puści bo jeszcze nie gadałem z łoną. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-06-22, 21:37
|
|
|
Ale wymiękasz coooo ty nie dasz rady, a jak nie ty to kto , a z łonej powiedz tak , kochom cie gryfno z ciebie frelka je ,jak przijada z rajzy to byda broł cie , na chołdzie i mosz załatwione a chołda kole siebie jakoś mosz |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-06-23, 08:25
|
|
|
Oj Adaś, Adaś, świat bez Ciebie byłby smutny
Ad filmidła ... w sumie, to dużo nie przeszło cenzury, a to, co przeszło, to nuda ... lasy, pola, lasy, pola, lasy, pola ...
Wybrałem 3 momenty (czyt. teksty) i one chyba najlepiej oddadzą ducha wyprawy
https://www.youtube.com/watch?v=lJySjmuvexA |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-06-23, 08:40
|
|
|
Załatwione, w niedziele latam.
A filmik richich zajebisty. Oskar murowany. Skoro było nudno to Cie następnym razem "przez przypadek" przeciągnę po szutrach. Będziesz miał trochę akcji do filmiku |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-06-23, 09:27
|
|
|
Dobra, dobra, gratulacje oskarowe przyjmuję po godzinie 17tej, a następnym razem "przez przypadek" ... tor Poznań
Nie, no co Ty, żartowałem z ta nudą przecież szutry były, pralka tez była, moto spaliło mi 5,4 l/100 (do tej pory, to było 8, a nawet pod 9 litrów ), czyli wszystko cacy ale ... kleić mi się tego nie chce i nie ukrywajmy ... nie mam do tego talentu i cierpliwości i narzędzi
Ale dla Ciebie ... spróbuje, taki jestem "kolega" |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-06-23, 22:01
|
|
|
| Czołgiem! Melek, o której i skąd startujesz w niedzielę? |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-06-24, 09:38
|
|
|
No jeśłi ta Tokarnia, to kierunek ten sam co ostatnio więc myślę że BP po Leclerkiem w Sosnowcu na Mieroszewskich będzie ok. Start 10.00 bo się wyspać trzeba |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
|
|
|
 |
|
|