Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-05-21, 19:18
|
|
|
| No to jak? 9.00 BP obok Leclerka? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2016-05-21, 19:54
|
|
|
| mi pasi |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-05-21, 21:30
|
|
|
Hainek, to wychacz gdzieś jakieś ciekawe geocache to poszukamy przy okazji
[ Dodano: 2016-06-11, 19:17 ]
Krotka rajza puki co bez celu jutro o 10.00 shell sosnowiec kolo mercedesa. Ktos chetny do polatania?
[ Dodano: 2016-06-17, 08:35 ]
Lotomy w niedziela? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-06-17, 20:33
|
|
|
W niedziele mogę polatać, moto w końcu z grubsza ogarnięte, ale wciąż w pewnych przedziałach obrotów brakuje mu tego ... "ognia". Cywilnie ... śmiało można jeździć, na tor kiepsko.
Jak by co, to cały dzień mogę śmigać
Gdzie zbiórka i o której? Gdzie lecimy? |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-06-17, 21:21
|
|
|
Hi hi hi proszę udzielam się , jasne że lotomy |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-06-17, 22:33
|
|
|
| No to jak? 10.00 BP obok Leclerka w Sosnowcu? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-06-18, 08:42
|
|
|
OK, będę obecny.
Gdzie lecimy? Tylko bez rajdów przeprawowych i polnych duktów proszę, bo mam niskie podwozie |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-06-18, 10:14
|
|
|
| Ja panowie w tą niedziele odpadam ale za tydzień jedziem ;-) |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-06-18, 13:16
|
|
|
Jak nas droga poprowadzi tego jak pokazuje praktyka nie wie nikt
Wieczorem cos splodze choc to dziadu mial nawigowac jutro jak pamietam. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-06-18, 13:24
|
|
|
Ja bardzo chętnie się przejadę |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-06-18, 19:14
|
|
|
Tak coś mi dzwoni, ale nie wiem gdzie wiek ma swoje prawa,może to demencja,a może lenistwo ale trasy Marcina i tak są najlepsze . Jutro będe |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-06-18, 20:43
|
|
|
A nie mówiłem ( godom tyż ) że najlepsze . |
|
|
|
 |
Hanczak

Motocykl: VFR 800
Imię: Kuba
Wiek: 39 Dołączył: 11 Lis 2014 Posty: 161 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-06-18, 20:50
|
|
|
| No to jutro o 10 na BP? |
|
|
|
 |
shogun_zag

Motocykl: RC8R + RN22
Imię: Piotrek
Dołączył: 17 Lut 2015 Posty: 66 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2016-06-18, 20:52
|
|
|
| OK, pasuje |
_________________ Pozdrawiam
Piotrek |
|
|
|
 |
|
|