Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
jorgi 

Motocykl: yamaha
Imię: jurek
Wiek: 64
Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 105
Skąd: orzesze
Wysłany: 2016-09-15, 23:47   

Jak bedziecie w okolicy Raciborza i dysponowali wolnym czasem polecam zobaczyc te dwa zamki

http://www.slaskie.travel...c-w-krowiarkach

http://podroze.onet.pl/gd...historia/9ctzz8
 
 
bankus 


Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 196
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-16, 09:20   

dobra trasa dla mnie bez owiewek. Szerokim łukiem omija IKEA :)
Mam prośbę - jeśli kierunkowskaz naprawie i opuchlizna zejdzie z nogi to chętnie dołączę na granicy K-c i Mikołowa. Proponuje tak: na DK81 zaraz za tablicą "Mikołów" pierwszy parking po prawej stronie należy do firmy "Intersun" (duży napis na budynku). Przejeżdżając zwolnijcie tylko i jeśli mnie nie będzie to tyle, a jeśli będę to nie zatrzymujcie się tylko dajcie klakson, dogonie Was i wbije sie na przedostatniego. Będę tam czekał od 9.45.
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-16, 22:16   

Będziem za Tobą wygładać. Zeby było łatwiej a ciebie noga nawala to....nie wiem....stój na rękach? ;)
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
bankus 


Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 196
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-17, 21:23   

ostro ćwiczyłem, ale niestety zarzuca mnie coś w lewo, więc długo na tych rękach nie dam rady ;)
No niestety odpuszczam, bo stopa nie da rady choć kierunkowskaz odbudowałem. Jutro niestety leje więc będzie mi łatwiej to przeżyć :) .
Znalazłem w Rudzie śląskiej sklep internetowy, w którym jak zadzwonisz to można podjechać po towar zamiast wysyłkowo. Wtedy takie szkiełko np. uzupełnisz w moto od razu bez czekania na przesyłkę.
http://motolp.pl/e-sklep/index.php
Jeśłi mimo pogody się zdecydujecie, to wrzućcie potem kilka fotek.
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-09-18, 07:52   

Na niepogodę filmik z wypadu tu https://www.youtube.com/watch?v=ay6ukyCzeyw
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-18, 08:05   

Odpuszczamy bo za oknem kupa. Dobranoc.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
bankus 


Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 196
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-18, 20:20   

dziadu napisał/a:
Na niepogodę filmik z wypadu tu https://www.youtube.com/watch?v=ay6ukyCzeyw


Nie wiem czy w tych ruinach ściągnąłbym kask.
A coście narozrabiali z tą psiarnią?
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-09-20, 20:33   

Psiarnia to obstawa wiejskiego peletonu o puchar sołtysa :D
 
 
ankamys 

Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: śląsk
Wysłany: 2016-09-21, 14:32   

Panocki, wiem, że dopiero środa, ale... ;)


Jakąś trasę na niedzielę planujecie?
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-22, 15:22   

Psiarnia stała smutna na drodze tośmy sie zatrzymali, po główce pogłaskali ,za uszkiem podrapali i pojechali dalej.
W tę niedzielę ja odpadam...IKEA hyhyhy, ale jak życie pozwoli to w następną ten Racibórz i Ligota byłaby wskazana.
_________________
www.wykrojnikus.pl
Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2016-09-22, 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-09-24, 07:30   

Ktoś chętny na niedzielę?
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2016-09-24, 10:29   

Coś ty jeszcze porannej kawy sie nie napił i nie trybisz? Toć Ania pisała że chętna na jakieś kilometry.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2016-09-24, 13:10   

Plona napisał/a:
Ktoś chętny na niedzielę?
, jasne że chęci są , ale czy to wystarczy ??
 
 
Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 83
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-09-24, 15:08   

Dobra plan jest prosty ,krótki i mało ambitny . Wyjazd o 10 z lotosa na skrzyżowaniu ulic 925 i 44 Mikołów wygoda . Cel bliżej nieznany powrót ok 15
:D
 
 
naimaD 

Motocykl: FZ6
Imię: Damian
Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-09-24, 15:14   

Plona
Cześć, jeśli można się dołączyć to wstępnie się piszę :)
Godziny pasują mi idealnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/