Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
jorgi
Motocykl: yamaha
Imię: jurek
Wiek: 64 Dołączył: 05 Wrz 2015 Posty: 105 Skąd: orzesze
|
|
|
|
 |
bankus

Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015 Posty: 196 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-16, 09:20
|
|
|
dobra trasa dla mnie bez owiewek. Szerokim łukiem omija IKEA
Mam prośbę - jeśli kierunkowskaz naprawie i opuchlizna zejdzie z nogi to chętnie dołączę na granicy K-c i Mikołowa. Proponuje tak: na DK81 zaraz za tablicą "Mikołów" pierwszy parking po prawej stronie należy do firmy "Intersun" (duży napis na budynku). Przejeżdżając zwolnijcie tylko i jeśli mnie nie będzie to tyle, a jeśli będę to nie zatrzymujcie się tylko dajcie klakson, dogonie Was i wbije sie na przedostatniego. Będę tam czekał od 9.45. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-16, 22:16
|
|
|
Będziem za Tobą wygładać. Zeby było łatwiej a ciebie noga nawala to....nie wiem....stój na rękach? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
bankus

Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015 Posty: 196 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-17, 21:23
|
|
|
ostro ćwiczyłem, ale niestety zarzuca mnie coś w lewo, więc długo na tych rękach nie dam rady
No niestety odpuszczam, bo stopa nie da rady choć kierunkowskaz odbudowałem. Jutro niestety leje więc będzie mi łatwiej to przeżyć .
Znalazłem w Rudzie śląskiej sklep internetowy, w którym jak zadzwonisz to można podjechać po towar zamiast wysyłkowo. Wtedy takie szkiełko np. uzupełnisz w moto od razu bez czekania na przesyłkę.
http://motolp.pl/e-sklep/index.php
Jeśłi mimo pogody się zdecydujecie, to wrzućcie potem kilka fotek. |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-18, 08:05
|
|
|
| Odpuszczamy bo za oknem kupa. Dobranoc. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
bankus

Motocykl: Honda CBF500
Imię: Mirek
Dołączył: 28 Paź 2015 Posty: 196 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-09-18, 20:20
|
|
|
Nie wiem czy w tych ruinach ściągnąłbym kask.
A coście narozrabiali z tą psiarnią? |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-09-20, 20:33
|
|
|
Psiarnia to obstawa wiejskiego peletonu o puchar sołtysa |
|
|
|
 |
ankamys
Motocykl: Kawa
Imię: Anja
Dołączyła: 02 Sty 2012 Posty: 14 Skąd: śląsk
|
Wysłany: 2016-09-21, 14:32
|
|
|
Panocki, wiem, że dopiero środa, ale...
Jakąś trasę na niedzielę planujecie? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-22, 15:22
|
|
|
Psiarnia stała smutna na drodze tośmy sie zatrzymali, po główce pogłaskali ,za uszkiem podrapali i pojechali dalej.
W tę niedzielę ja odpadam...IKEA hyhyhy, ale jak życie pozwoli to w następną ten Racibórz i Ligota byłaby wskazana. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
| Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2016-09-22, 15:24, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-09-24, 07:30
|
|
|
| Ktoś chętny na niedzielę? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-09-24, 10:29
|
|
|
| Coś ty jeszcze porannej kawy sie nie napił i nie trybisz? Toć Ania pisała że chętna na jakieś kilometry. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-09-24, 13:10
|
|
|
| Plona napisał/a: | | Ktoś chętny na niedzielę? | , jasne że chęci są , ale czy to wystarczy |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-09-24, 15:08
|
|
|
Dobra plan jest prosty ,krótki i mało ambitny . Wyjazd o 10 z lotosa na skrzyżowaniu ulic 925 i 44 Mikołów wygoda . Cel bliżej nieznany powrót ok 15
|
|
|
|
 |
naimaD
Motocykl: FZ6
Imię: Damian
Dołączył: 04 Wrz 2015 Posty: 3 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2016-09-24, 15:14
|
|
|
Plona
Cześć, jeśli można się dołączyć to wstępnie się piszę
Godziny pasują mi idealnie. |
|
|
|
 |
|
|