Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
sowizdrzal
Turysta DualSport

Motocykl: KTM 1090
Imię: Adam
Wiek: 51 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 353 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2015-10-01, 06:53
|
|
|
| elemeledudek napisał/a: | | Panie, a Pan to jakiej nory wylazł? |
A mogę i ja się z nory wychylić?
Gdzie teraz sa starty niedzielnych rundek? |
_________________ Sowizdrzał
KTM 1250 6T
W plecaku miał swój cały świat, kamieni kilka, chleb i wina dzban... |
| Ostatnio zmieniony przez sowizdrzal 2015-10-01, 06:53, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2015-10-01, 09:07
|
|
|
| sowizdrzal napisał/a: | | Gdzie teraz sa starty niedzielnych rundek? |
Jak sie trafi.
Wciepne do wspomnianego wcześniej tematu traskę na niedzielę. Kolega bedzie startował gdzieś tam spod Mikołowa, ja z Dąbrowy Górniczej salon Mazdy/Citroena.
[ Dodano: 2016-04-02, 16:04 ]
Jutro o 11tej ide sie pokrecic. Ktos chetny? Startowalbym spod leclerka w sosnowcu na braci
mieroszewskich |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2016-04-02, 17:30
|
|
|
a tu sie ogłosiłeś;> Bede, i to moze nawet na czas |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-04-02, 18:15
|
|
|
| Ano tu ale juz tam zdazylem zaproponowac zmiane godziny startu na 10.00. ZdazysZ? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Heinek
Motocykl: Honda XL1000 VARADERO
Imię: Jarek
Dołączył: 24 Wrz 2013 Posty: 109 Skąd: Siemianowice
|
Wysłany: 2016-04-02, 18:47
|
|
|
| Spoko. czyli 10:00 leklerk |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-04-03, 09:04
|
|
|
| Bedziem |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-04-05, 22:28
|
|
|
Fajnie się ten Twój Tygrys prezentuje. A jak z centralką? Tylne koło dotyka podłoża? |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-04-06, 18:16
|
|
|
Buahaha |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-04-07, 17:21
|
|
|
Tom jest mięczak pełną gębą |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2016-04-13, 21:56
|
|
|
| Jaką tam pogodę na niedziele zapowiadają u Was? U mnie jakoś nieciekawie, ale wstępnie coś bym się pokręcił. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Plona
Motocykl: Honda cbf 1000
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 30 Lip 2015 Posty: 83 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2016-04-13, 22:28
|
|
|
Dobry pomysł |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2016-04-14, 19:49
|
|
|
Wikingowie twierdzą, że ma być pochmurno ale bez opadów. Można by coś ponawijać. |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2016-04-14, 20:39
|
|
|
Gazda godajom tak , pogoda mo być . Ale jako tego za pierona niy wiy .Ale polotać i tak mogymy , bo moknąć we czterech to całkiym co innego niż zmoknąć samymu |
|
|
|
 |
|
|